Siz neredeyseniz sahibinden.com orada

 

(sahibinden.com) kullanıcıları, emlak, otomobil, bilgisayar, cep telefonu ve daha birçok ilana artık GSM telefondan çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyor.
(sahibinden.com)’un Nokia, Android, iPhone uygulamaları ve Türkiye’nin en çok ziyaret edilen mobil Web siteleri arasında yer alan “m.sahibinden.com” kullanıcılardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret platformu sahibinden.com, mobil sitesi ve uygulamalarıyla kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Nokia, Android, iPhone uygulamaları ve “m.sahibinden.com” mobil Web sitesi kısa sürede çok sayıda kullanıcıya ulaştı. sahibinden.com iPhone uygulaması, 460 bin tekil kullanıcıya ulaşırken, mobil site henüz ilk ayında 30 milyon sayfa gösterim sayısına ulaşarak Türkiye’nin en çok ziyaret edilen mobil sitelerinden biri oldu.
10 gün gibi kısa bir süre içinde 52 binden fazla kullanıcı tarafından indirilen sahibinden.com Android Uygulaması Türkiye’de birinci sıraya kadar çıkmayı başardı. “m.sahibinden.com” mobil Web sitesi, aylık 30 milyon sayfa gösterim sayısına ulaşarak hızlı büyümesine devam ediyor.
Mobil site ve uygulamalar sayesinde, telefonları ile istedikleri her yerde kolaylıkla ilanları dolaşıp, ilan sahipleriyle iletişime geçebilen sahibinden.com kullanıcıları, mesajlarını da kontrol edebiliyor.

sahibinden.com iPhone uygulamasıyla Türkiye’de bir ilke imza attı
sahibinden.com’un iPhone uygulaması ise 460 bin tekil kullanıcıya ulaştı. Bu uygulama ile 2,5 milyona yakın ilan arasında kolaylıkla arama yapıp ilan detaylarına ulaşabilen kullanıcılar, ilanların fotoğraflarını büyüterek gezinme ayrıcalığını yaşıyor. Yaptıkları işlemleri, gönderdikleri ve aldıkları mesajları, favori ilanları ile aramalarını telefonlarından kolayca yönetebilen kullanıcılar, telefon numaralarına tıklayarak ilan sahiplerini kolaylıkla arayabiliyor.
Türkiye’de yine bir ilke imza atan sahibinden.com, iPhone uygulamasına “Yakınımda Ara” özelliğini ekleyerek yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi. Bu hizmet sayesinde iPhone kullanıcıları, yakınlarındaki emlak ilanlarına ulaşabiliyor ve tek tıkla ilan sahibini arayabiliyor.

Android ve Nokia uygulamalarıyla ilanları inceleyin, ilan sahiplerini tek tıkla arayın
Her gün 1,500 yeni kişi tarafından indirilen sahibinden.com Android uygulaması, Android Market’in yeni ücretsiz uygulamalar kategorisinde birinci sırada yer aldı. Uygulama ile çevredeki emlak ilanları görüntülenerek detaylı ilan araması yapılabiliyor, ilan fotoğrafları tam ekran görüntülenebiliyor ve ilan sahibi tek tuşla aranabiliyor. Ayrıca beğenilen ilanlar sosyal ortamlarda paylaşılabiliyor.
52 bin kişi tarafından indirilen sahibinden.com Nokia uygulaması sayesinde kolaylıkla ilan aranabiliyor, arama sonuçları listeleyip sıralanabiliyor, ilan detaylarını incelenebiliyor, ilan sahiplerine mesaj gönderilebiliyor ve tek tıkla aranabiliyor.

Mobil alandaki yenilikler devam edecek
Mobil alanda önemli işlere imza atmaya devam ettiklerini vurgulayan sahibinden.com Başkanı Burak Ertaş konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret platformu olan sahibinden.com’da e-ticaret 7 gün 24 saat boyunca devam ediyor. Aylık 2 milyardan fazla sayfa görüntülenmesine sahip platformumuza mobil cihazlar üzerinden gelen trafik de hızla artıyor. Önümüzdeki dönemde diğer mobil platformlarda da uygulamalarımızı müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam edecek, var olan mobil uygulamalarımızdaki kullanıcı deneyimini devamlı iyileştirmeyi sürdüreceğiz.”

sahibinden.com
Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulan sahibinden.com, yenilikçi, ürün ve hizmet uygulamaları ile İnternet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor. 200 çalışanı, ayda 22 milyon tekil ziyaretçinin yarattığı 2 milyarı aşan sayfa görüntülemesi ile sahibinden.com, 2,5 milyon aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu olma özelliğini taşıyor.