Logitech’ten yeni iPad mini için ödüllü bir aksesuar

Logitech’in yeni iPad mini için özel olarak tasarladığı koruyucu klavye Logitech Ultrathin Keyboard mini, şıklık ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. iPad mini’nin ince, şık ve hafif stiliyle uyumlu bir şekilde tasarlanan Logitech Ultrathin Keyboard mini, fotoğraf ve filmlerinizi düzenlerken, müzik dinlerken ya da yazı yazarken daha fazla kontrol ve yaratıcılık sunarak iPad uygulamalarını daha keyifle kullanmanızı sağlıyor.
Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, “iPad mini için özel olarak geliştirilen ve tasarımıyla en iyi mobil klavye ödülüne layık görülen Logitech Ultrathin Keyboard mini’yi kullanıcılara sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Logitech Ultrathin Keyboard mini’yi iPad mini’nizin diğer yarısı olarak düşünebilirsiniz. 7 inç’lik akıllı tasarımı ile iPad mini’nizle mükemmel şekilde uyum sağlayan Logitech Ultrathin Keyboard mini’nin geniş tuşları ile kolayca yazı yazabilir, ekranın tamamını içerik için kullanabilirsiniz” dedi.
İnce alüminyum kapağı ile iPad mini’nize tam uyum sağlayan Logitech Ultrathin Keyboard mini, güçlü entegre manyetik tutucularıyla iPad miniyi güvenli bir şekilde korur. Koruyucu klavyeyi ters çevirerek, geleneksel yazı yazma şablonunun yanı sıra, ‘koplaya’ ve ‘yapıştır’ gibi sık kullanılan kısayol tuşlarına da sahip dahili Bluetooth EasyType klavyeyi kullanabilirsiniz. Dahili standı sayesinde ise iPad’inizi en uygun açıda tutabilirsiniz.
Logitech Ultrathin Keyboard mini’nin kapağını açtığınızda, hızlı on/off özelliği sayesinde iPad’iniz otomatik olarak açılır, kapadığınızda ise uyku moduna geçer. Koruyucu klavye üç ay pil ömrüne sahiptir.*
Şubat 2013’de Avrupa ve Amerika’da satışa sunulan olan Logitech Ultrathin Keyboard mini’nin tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 79.99 avro olması bekleniyor. 
*günde iki saat kullanım baz alınmıştır.