Ne Alsak?

Yeni Philips PFL6008 alsak
Philips PFL6008 serisi TV'ler, gelişmiş ve çok yönlü özelliklerle donatılmış olmasıyla dikkat çekiyor. TV’ler görüntüleri, Micro Dimming kontrast gelişimi sayesinde etkileyici bir kontrast oranı, canlı ve parlak renklerle gösteriyor. 500Hz Mükemmel Hareket Hızı ve Perfect 3D Natural Motion, hızlı aksiyon sahnelerinde ve spor karşılaşmalarında harika bir TV deneyimi sunuyor. İzleme deneyimini güçlendirmek için Philips PFL6008 serisi Smart TV'ler iki taraflı Ambilight özelliğini de içeriyor. Bu özellik, setin ışığı arka duvara yansıtarak rengi, ekrandaki görüntüyle hassas bir şekilde eşleştirmesine ve çok daha geniş bir TV izleme etkisi yaratmasına olanak sağlıyor. Tüm Philips PFL6008 TV'ler Easy 3D (Pasif 3D) özellikli ve Premium 3D Derinlik, kullanıcıların 3D görüntülerin derinliğini ayarlamalarına imkan tanıyor. Philips PFL6008 TV'ler, evinizdeki diğer ekranlara da kolayca bağlanabiliyor. Mobil cihazlarla karşılıklı yayın akışına olanak veren Philips MyRemote App, Wi-Fi Miracast ve SimplyShare uygulamalarını destekliyor. Ayrıca, TV izlerken sosyal medyaya erişim sağlamak da mümkün. Diğer yandan klasik imleç kontrolü ve algılayıcı etkili klavye girişi, internette gezinmeyi; kapsamlı Philips Smart TV Net kapısı ile sorunsuz ve kolay bir hale getiriyor.

Coverzz  telefon kağı alsak
Piyasadaki birbirinin aynı GSM telefon kapaklarından sıkılan, özel tasarımlar ile farklılaşmanın yolunu arayan, hatta bunu sosyal ağlarda paylaştığı fotoğraflar ile kolayca yapmak isteyenler için yepyeni bir seçenek var. Coverzz.com, kişiye özel ve benzersiz GSM telefon kapağına sahip olmayı yalnızca birkaç aşamada mümkün kılıyor.
Coverzz.com’a tıklandıktan sonra, Instagram ya da Facebook hesapları ile sisteme giriş yapılması gerekiyor. Bir kez giriş yaptıktan sonra, e-posta adresi ve şifre ile bağlanılabilen sitede, kişinin bu sosyal ağlara yüklemiş olduğu tüm fotoğrafları kullanımına hazır hale geliyor. Dileyen kullanıcılar, tasarımlar için bilgisayarlarındaki fotoğrafları da kullanabiliyor. Kullanıcılar, kapağın rengini belirledikten sonra, kendi fotoğrafları ile benzersiz kapaklarını tasarlayarak, yalnızca birkaç adımda siparişlerini tamamlayabiliyorlar. Tasarımını yaptıkları kapaklarını kendi sosyal ağ hesaplarında paylaşabiliyorlar.
Şu anda (www.coverzz.com) üzerinden, 49 TL karşılığında iPhone 5, iPhone 4, 4S ve Galaxy SIII; 89 TL karşılığında ise iPad modelleri için kapak tasarlanabiliyor. Verilen siparişler, kargo ücreti ödemeksizin, benzersiz özel tasarım ambalajıyla 5 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Ödemeler kredi kartı ve PayPal ile yapılabiliyor.

Parrot Zik by Starck akıllı kulaklık alsak
‘Akıllı kulaklık’ olarak adlandırılan Parrot Zik by Starck’ın tüm kontrolleri sağ kulaklık üzerinde bulunan dokunmatik panel aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Kulaklığı dokunmatik ekranlı bir akıllı telefon gibi tek bir parmakla yönetmeyi sağlayan dokunmatik panel ile ses ayarları, şarkı değiştirme, durdurma/başlatma ve arama başlatma/sonlandırma gibi tüm özellikler kolayca yönetilebiliyor. Bütünleşik hareket algılayıcısı ise, Parrot Zik kulaktan ayrıldığı anda müziği otomatik olarak durdurarak, müziğin hiçbir saniyesini kaçırmamayı sağlıyor.
Parrot Zik’in dört mikrofonlu aktif gürültü engelleme teknolojisi, dış ortam seslerini yüzde 98’e kadar azaltarak, en gürültülü ortamlarda bile çalan müziğin tüm ayrıntılarının duyulmasına yardımcı oluyor. Ürün, telefon görüşmelerinde sesin karşı tarafa net bir şekilde iletilebilmesi için iki mikrofona ve bir çene kemiği algılayıcısına sahip bulunuyor. Algılayıcı, çene kemiğinin titreşimlerini sesle birleştirerek, son derece net telefon görüşmeleri yapmayı sağlıyor.
1 adet lityum iyon pil ile tüm özellikleri aktifken 6 saat, sadece gürültü engelleme özelliği açıkken 18 saat, bekleme konumunda ise 24 saat pil ömrüne sahip Parrot Zik’in kutu içeriğinde 3,5 mm konektöre sahip 1,5 metrelik kablo da yer alıyor. Bu sayede, pil bitse bile müzik keyfine kablolu olarak da devam edilebiliyor.
Parrot Zik by Starck, dünyanın en iyi kulaklık setlerini ve aksesuarlarını bir araya getiren (kulaklik.com)’dan, 2 yıl garantili olarak, KDV hariç 369 avroya satın alınabiliyor.

Newwave Rock 6000 taşınabilir şarj aleti alsak 
Newwave Rock 6000 taşınabilir şarj aleti; akıllı telefonlara, taşınabilir müzik dinleme cihazlarına ve diğer birçok USB girişi ile şarj edilebilir mobil aletlere yedek enerjiyi sağlıyor. Next&NextStar’ın ürün gamı içerisinde yer alan Newwave Rock 6000, enerjiye ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda sizin yanınızda oluyor. USB girişi ile şarj edilebilen cihazınızı USB kablonuzla Newwave Rock 6000 taşınabilir şarj aletinize bağlayıp, dışarıdayken de kullanabiliyorsunuz. Yoğun iş temponuzda ya da vakit kaybetmek istemediğiniz anlarda Newwave Rock 6000 en yakın kurtarıcınız olacak.
Portatif taşınabilir şarj aleti Newwave Rock 6000, haberleşme kopukluğu yaşayan herkesin tek tercihi oluyor. Ayrıca Newwave Rock 6000 portatif şarj aleti, beyaz, pembe ve yeşil renk seçeneklerine de sahip. Çantanızdan ayıramayacağınız ürünler arasına giren Newwave Rock 6000, zamanına değer veren herkesin vazgeçilmezi olacak.
Next&NextStar Newwave Rock 6000 tavsiye edilen satış fiyatı 129 TL.