Airties’tan kendisi mini hızı maksi kablosuz alan güçlendirici

 

AirTies, yeni Air 4400 ile kablosuz ağını genişletmek isteyen hız tutkunlarına maksimum performans vaat ediyor. 300 Mbps 11n teknolojisini taşıyan ürün, markası ne olursa olsun tüm kablosuz modemlerle uyumlu olarak çalışabiliyor.
Kablosuz ağın kapsama alanı, İnternet kullanıcıları için halen büyük bir sorun olmaya devam ediyor. Yalnızca Google’da “kablosuz kapsama alanı sorunları” araması yapıldığında 50.000’in üzerinde kayıt listeleniyor. Yine İnternet forumlarında en çok cevap aranan soruların başında “kablosuz kapsama alanımı nasıl genişletirim?” sorusu geliyor.
AirTies,yüksek hızlarda veri transferi sağlayan ve kablosuz ağ üzerinden daha yüksek performans sunan 802.11n teknolojili kablosuz alan güçlendirici ürün ailesine eklediği Air 4400 ile tüm bu sorunlara son veriyor. Universal Repeater-Küresel çoğullayıcı özelliği sayesinde markası ne olursa olsun, tüm modemlerle uyumlu çalışarak kablosuz ağın kapsama alanını etkin bir şekilde genişletiyor. 300 Mbps yüksek hız performansına sahip olan ürün, özellikle TV, Play Station gibi cihazları da son sürat İnternet’e bağlıyor.

Air 4400 tv’ye hak ettiği aklı veriyor
Air 4400’ın sahip olduğu yüksek hız performansı sayesinde, özellikle video ve ses gibi yüksek boyutlara sahip dosyalar kesintisiz bir şekilde farklı ekran veya cihazlara aktarılabiliyor. Air 4400’ı ethernet yuvasından TV, oyun konsolu ya da medya oynatıcı cihazlarına bağlayarak, bu cihazları evdeki kablosuz ağa ve İnternet’e kolayca bağlayabilirsiniz. Bu özellik tüm ethernet girişi olan TV’lerle uyumlu olarak çalışıyor.

Oyun tutkunlarına yüksek performans
Air 4400, İnternet üzerinden oyun oynayan ve Play Station kullanan oyun tutkunları için de yüksek performans sunuyor. Air 4400, halihazırdaki oyun konsollarında yer alan kablosuz ağ kartlarının taşıdığı eski 11g teknolojisinin yerine Air4400 11n teknolojisi sayesinde cihazın modeme daha hızlı ulaşmasını sağlayarak daha keyifli oyun deneyimi sağlıyor.

Tek tuşla kolay kurulum ve güvenlik
Kablosuz kapsama alanını genişletmek Air 4400 ile çok kolay. Air4400 üzerinde kablosuz ağ kurulumu için geliştirilmiş bir kolay kurulum tuşu bulunmaktadır. WPS protokolünü kullanan kolay kurulum özelliği ile kapsama alanını genişletmek için modemin ve Air 4400’ın WPS tuşlarına basmak yeterli. Hiçbir teknik bilgisi olmayan kullanıcıların bile kolayca kurabileceği şekilde tasarlanmış Air 4400 ile kapsama alanı sorunlarını 2 dakikanın altında bir sürede kolayca ve en yüksek güvenlik seviyesinde çözebilirsiniz. Kurulum işte bu kadar kolay.
Air 4400 evinizin ya da ofisinizin büyüklüğü ne olursa olsun kablo çekmeye gerek kalmadan kablosuz ağınız istenildiği kadar genişletilebilir. Bunun için sinyalin zayıfladığı noktalara Air 4400 yerleştirmek ve AirTouch/WPS düğmesine basmak yeterlidir.

Kolay ağ yönetimi
AirTies Network Asistanı (ANA) sayesinde, ağa bağlı tüm cihazlar tek bir uygulama üzerinde yönetilebilir, yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak diğer erişim noktalarına ulaşır. Cihazınızın yazılım güncellemesi ANA programı sayesinde otomatik olarak yapılır.

AirTies
Kablosuz ağ teknolojileri alanında pazar liderliği hedefiyle ABD Silikon Vadisi’nden Türkiye’ye dönüş yapan idari ve teknik bir ekip tarafından 2004 yılında kuruldu. AirTies, uzman ARGE ekibiyle, aynı ev içerisinde birden fazla TV, diz üstü bilgisayar, kişisel bilgisayar ve oyun konsoluna kablosuz, yüksek çözünürlüklü veri ve medya aktarımı konusunda kendi ürünlerinin donanım ve yazılımlarını tasarlıyor. Ürün gamında geniş bant İnternet cihazları, yerel ağ ürünleri, İnternet üzerinden telefon, aksesuarlar ve İnternet tabanlı televizyonlar için set üstü kutular (set top box) yer alıyor. Tek bir düğmeye basarak kablosuz bütünleşmeyi sağlayan ödüllü teknolojisinin yanı sıra, evin her noktasında yüzde 100 İnternet erişimi sağlıyor. AirTies’ın dünya çapında 8 milyondan fazla kurulu sistemi bulunuyor. Daha ayrıntılı bilgi için: (www.airties.com).