Avea, Stevie Ödülleri’nde 5’te 5 Yaptı


 

Avea, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards'tan bu sene de eli boş dönmedi.
Avea 3 bin 200 başvurunun yapıldığıStevie International Business Awards'tan, 4 ayrı kategoride 4 bronz, 1’i gümüş olmak üzere 5 farklı ödül kazandı.
Avea, geçen yıl almış olduğu “Müşteri Hizmetleri” kategorisindeki ödüllere bu yıl “Müşteri Hizmetlerinde Teknoloji Kullanımı” ve “En İyi Servis Çözümleri” alanlarını da ekleyerek yüksek hizmet kalitesini tescilledi.
Avea’nın müşteri hizmetleri ve servis çözümleri alanlarındaki kalitesi, dünyanın en saygın iş ödüllerinden birisi olan ve Stevie Ödülleri olarak da adlandırılan “Uluslararası İş Ödülleri”nde bir kez daha tescillendi. Avea, dünyanın en iyi ürün, hizmet ve haberleşme projelerinin belirlendiği Stevie Awards ödüllerinden tüm 5 ödül birden alarak geçen seneki başarısını da ikiye katladı.
Dünyanın en önemli iş ödüllerinden birisi olan Stevie Ödülleri, uluslararası arenada başarı sahibi olan kişi ve kurumların onurlandırılması ve başarılarının tanıtılması amacıyla 10 yıldır düzenlenen organizasyonda, Avea bu yıl 4 bronz 1 gümüş ödüle layık görüldü.
Müşteri ilişkileri telekomünikasyon kategorisinde Avea, “Yılın En İyi Müşteri Hizmetleri” ve Yılın En İyi Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Ekip ödüllerini alırken, Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, “Yılın Müşteri Hizmetleri Yöneticisi” ödülünü bu yıl alarak önemli bir başarıya daha imza attı. Ayrıca, geçen seneki ödül yelpazesini bu yıl Müşteri hizmetlerinde En İyi teknoloji Kullanımı ve En iyi Servis Çözümleri kategorilerinde aldığı ödüllerle zenginleştiren Avea’nın hizmet kalitesi 5 ödülle daha tescillenmiş oldu. Avea’nın son teknolojiyle donatılmış ARGE Merkezi tarafından geliştirilen ve Avea Müşteri Hizmetlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulan "Outbound Campaign Suite" yazılımı, bronz ödüle layık görülerek Müşteri Hizmetlerinde Teknoloji Kullanımı alanında da Avea farkını ortaya koydu.

3,200 başvuru yapıldı
Bu yıl onuncusu düzenlenen ''Stevie - International Business Awards'' ödüllerine 50'den fazla ülkeden 3 bin 200'ün üzerinde başvuru yapıldı. 25 Şubat Pazartesi Günü Las Vegas’ta düzenlenen ödül törenine tüm dünyadan önde gelen şirketlerin üst düzey yönetici ve temsilcileri de katıldı.
Avea müşteri hizmetlerindeki gelişimin uluslararası arenadaki bu önemli organizasyondan ödül olarak bir kez daha tescillendiğini dile getiren Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat; “Tam 3 bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nden bizim için çok kıymetli 5 ödülle onurlandırıldık. Müşteri Hizmetleri alanındaki başarılarımızın uluslararası ödül platformlarında onurlandırıldığını görmek bize mutluluk veriyor. 2012 yılında 28,5 milyon çağrı yanıtlamış bir şirket olarak müşterilerimize her kanaldan kaliteli, hızlı, öngörülebilir ve değer yaratan eşsiz müşteri deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Müşterimizi memnun etmek için müşteri hizmetlerimizde sektöre damgasını vuracak yenilikleri hayata geçirdik. Bunun karşılığında mutlu müşterinin yanında, uluslararası bu ödüller de itici güç oluyor”diye konuştu.

Samsung Galaxy Mini, Avealılara ayda 1TL’den başlayan fiyatlarla
Sunduğu avantajlı teklif ve kampanyalarla müşterilerini son teknoloji cihazlarla buluşturan, Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, dinamik tasarımı ve fonksiyonel donanım özellikleriyle eğlenceli bir mobil deneyim sunan Samsung Galaxy Mini S5570i ’yi, tarifeye ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor.
Android işletim sistemli akıllı telefon Samsung Galaxy Mini (S5570i) , özellikle sosyal yaşamlarına önem veren Avealıların ilk tercihi olacak. Avea, ilk defa akıllı telefon deneyimi yaşayacak kullanıcılar için tasarlanan ve muhteşem bir seçim olan Galaxy Mini’yi birbirinden avantajlı 5 ayrı teklifte tarifeye ek ayda 1TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.
Samsung Galaxy Mini’ye sahip olmak isteyen Avealılar, faturalı ve faturasız tekliflerden istediklerini seçebiliyor. Faturalı müşteriler, Tarifeye Ek Ödemeli Teklif, İnternet Paketli Teklif, Herşey Dahil Teklif veya Peşin Satış Teklif’ten istediklerini seçerken; cihazı satın alan faturasız abonelere ise, 3 ay boyunca ayda 20TL ve üzeri yükleme koşulu ile aylık 500 MB internet paketi hediye edilecek. Tüm tekliflerde Avealılara ayrıca Avea Müzik’ten 50 şarkı ve 3 ay ücretsiz Tivibu Cep hediye.

Samsung Galaxy Mini S5570i özellikleri  

 • Android 2.3 Gingerbread İşletim Sistemi
 • 3,14 inç Dokunmatik TFT Ekran
 • 832 Mhz İşlemci
 • 3 MP Kamera
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot,

A-GPS, Bluetooth, USB

 • 150MB Dahili Hafıza+ 2 GB MicroSD

Kart Hediye

 • Gmail, Facebook, Twitter ve ChatON ile

Sınırsız haberleşme

 • Google Play Marketten yüzbinlerce uygulama
 • (110.4 x 60.8 x 12.1)mm, 105 gr.


  Samsung Galaxy Mini S5570i özellikleri  

 • Android 2.3 Gingerbread İşletim Sistemi
 • 3,14 inç Dokunmatik TFT Ekran
 • 832 Mhz İşlemci
 • 3 MP Kamera
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot,

A-GPS, Bluetooth, USB

 • 150MB Dahili Hafıza+ 2 GB MicroSD

Kart Hediye

 • Gmail, Facebook, Twitter ve ChatON ile

Sınırsız haberleşme

 • Google Play Marketten yüzbinlerce uygulama
 • (110.4 x 60.8 x 12.1)mm, 105 gr.

Avea ve Samsung’tan müşterilerine satış sonrası hizmet kolaylığı
Bağcılar Avea İletişim Merkezi’nde “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” açıldı. Servis noktasına cihazını getiren tüm Samsung müşterileri bu hizmetten yararlanabilecek.
Avea, tüketici elektroniğinin lider güçlerinden Samsung Electronics ile yaptığı işbirliği doğrultusunda Samsung kullanıcılarına hizmet vermek amacıyla Bağcılar’da Dünya Ofis Avea İletişim Merkezi’nde “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” açtı.
Bu yeni servis kavram sayesinde, Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” bulunan Avea İletişim Merkezleri’ne giden Samsung müşterileri, telefon ve tablet bilgisayarları için daha hızlı, kaliteli ve güvenli bir müşteri hizmeti deneyimi yaşayacaklar.
2011 Adrese Dayalı Nüfus Kayıtları’na göre 747 bin nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da hizmet verecek olan Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” (Dünya Ofis, Bağcılar Çınar Mh. İst. Cd. No:15) önümüzdeki günlerde İstanbul ve diğer illerdeki Avea İletişim Merkezleri’nde de açılmaya devam edecek.
Tüm Samsung müşterilerine satış sonrası hizmet verilecek olan Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası’nda Samsung kullanıcıları telefon ve tablet bilgisayarları için daha hızlı, kaliteli ve güvenli bir müşteri hizmeti alabilecek.