Philips PFL6008’de çerçevesiz tasarım üstün Smart TV özellikleriyle birleşiyor


 

Yeni Philips Smart TV'ler, yenilikçi tasarım, üstün görüntü kalitesi, kapsamlı Smart TV hizmetleri, kullanım kolaylığı ve uygun fiyatın dengeli bir birlikteliğini tüketicilere sunuyor.
Philips Smart TV’leri dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision, yeni Philips PFL6008 TV serisi ile; cazip tasarım, üstün görüntü kalitesi, kapsamlı Smart TV hizmetleri, kullanışlı yayın akışı özellikleri, kullanım kolaylığı ve cazip fiyatın dengeli karışımına önem veren tüketicilere hitap ediyor. PFL6008 serisi Philips Smart TV'lerin, ekranın cam panelinin ince çizgili alüminyum çerçeveye monte edilmesiyle tamamlanan ince hatlı Philips ‘U frame’ ayaklğı, son derece modern bir çerçevesiz tasarıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor.
Yeni Philips PFL6008 serisi TV'ler, 2013 yılının ikinci çeyreğinde Avrupa, Rusya ve Türkiye’de satışa sunulacak.

Ambilight özelliğiyle renkli ve capcanlı görüntüler
Philips PFL6008 serisi TV'ler, gelişmiş ve çok yönlü özelliklerle donatılmış olmasıyla dikkat çekiyor. TV’ler görüntüleri, Micro Dimming kontrast gelişimi sayesinde etkileyici bir kontrast oranı, canlı ve parlak renklerle gösteriyor. 500Hz Mükemmel Hareket Hızı ve Perfect 3D Natural Motion, hızlı aksiyon sahnelerinde ve spor karşılaşmalarında harika bir TV deneyimi sunuyor. İzleme deneyimini güçlendirmek için Philips PFL6008 serisi Smart TV'ler iki taraflı Ambilight özelliğini de içeriyor. Bu özellik, setin ışığı arka duvara yansıtarak rengi, ekrandaki görüntüyle hassas bir şekilde eşleştirmesine ve çok daha geniş bir TV izleme etkisi yaratmasına olanak sağlıyor.

3 Boyutlu görüntülerin derinliği ayarlanabiliyor
Tüm Philips PFL6008 TV'ler Easy 3D (Pasif 3D) özellikli ve Premium 3D Derinlik, kullanıcıların 3D görüntülerin derinliğini ayarlamalarına imkan tanıyor. 3D deneyimini genişletmek ve 3D içeriği kullanma sınırlarının üstesinden gelmek için Premium 2D-3D dönüştürme özelliği, 2D filmlere üçüncü bir boyut ekliyor.
Philips PFL6008 TV'ler, evinizdeki diğer ekranlara da kolayca bağlanabiliyor. Mobil cihazlarla karşılıklı yayın akışına olanak veren Philips MyRemote App, Wi-Fi Miracast ve SimplyShare uygulamalarını destekliyor. Ayrıca, TV izlerken sosyal medyaya erişim sağlamak da mümkün. Diğer yandan klasik imleç kontrolü ve sensör etkili klavye girişi, İnternet’te gezinmeyi; kapsamlı Philips Smart TV portalı ile sorunsuz ve kolay bir hale getiriyor.

Philips Hi-Fi kulaklıklar ile kablosuz özgürlük keyfi
Philips’in şarj edilebilir kablosuz kulaklık modelleri SHC5100 ve SHC8535 ile evde müzik keyfini özgürce yaşabilecek, istediğiniz televizyon programını evdeki kişileri rahatsız etme endişesi olmadan yüksek sesle de seyredebileceksiniz. Kablolarla uğraşmayı tamamen ortadan kaldıran Philips Hi-Fi kablosuz kulaklıklar, hafif tasarımları ve Hi-Fi ses kalitesi ile de dikkat çekiyor.
Philips Hi-Fi kulaklık SHC8535, kulağınıza daha iyi oturması ve daha iyi bas performansı için 3 kademeli ayara sahip. Hazır şekillendirilmiş yumuşak kulak yastıklarının rahat bir uyum sağladığı Philips Hi-Fi Kulaklık SHC8535, ses kalitesini iyileştirmek için bütün kulağınızı örtüyor. 40mm hoparlör sürücüsü sayesinde sesleri bozulma olmaksızın güçlü bir şekilde veren SHC8535,otomatik istasyon bulma özelliği sayesinde en iyi seviyede sinyal alımı sağlıyor. Philips Hi-Fi kulaklık SHC8535, kablosuz şarj cihazı ‘dock’ ile de rahatça şarj ediliyor. 32mm hoparlör sürücüsüyle yüksek ses performansı sunan bir diğer kulaklık modeli Philips Hi-Fi kulaklık SHC5100, kendinden ayarlanır iç baş bandı sayesinde başınızın biçim ve boyutuna otomatik olarak uyuyor. Şarj edilebilir pilleri sayesinde uzun süreli kullanım sunan SHC5100, iki iletim kanalı arasından seçim yapma olanağı sunarak en iyi sinyal alımı için kolayca kanal değiştirmenize olanak sağlıyor. Philips’in iki farklı Hi-Fi kulaklık modelleri SHC8535 ve SHC5100’ün duvardan dahi geçebilen yüksek frekanslı kablosuz FM iletimi özellikleri ile başka bir odadayken bile müzik dinleyebiliyorsunuz. Evinizde müzik dinleme keyfini özgürleştiren kablosuz Philips Hi-Fi Kulaklıklar, kişisel rahatlık konusunda sizi son noktaya taşıyacak.