Test Merkezi


 

Artes D712
7 inç boyutuna sahip olan Artes D712 tablet bilgisayar, kullanıcılarına estetik açıdan güzellik katıyor.

Kutu içeriği
Garanti Belgesi
Kullanım Kılavuzu
USB Kablo
HDMI Kablosu
Kulaklık
Kılıf
Şarj aleti

Teknik özellikler
İşlemci Hızı: 1,6 GHz
RAM: 1 GB
Depolama: 16 GB
Ekran Boyutu: 7 inç
Çözünürlük: (1280x800) piksel
İşletim Sistemi: Android 4,1 (Jelly Bean)
Dahili 3G: Yok
SD Kart Desteği: 32 GB
Ön Kamera: 0,3 Milyon Piksel
Arka Kamera: 2,0 Milyon Piksel
Pil: 3250 mAh Lion Plimer

Tasarım
7 inç’lik ekran kapasitesine sahip olan Artes D712 tablet bilgisayar, sade ve minik görüntüsü ile estetik bir duruş sergiliyor. (184x131x9,5)mm boyutlarında olan Artes D712, kullanım kolaylığı açısından standartlaşmış özelliklere sahip. Cihazın sol yanında, USB girişi, yeniden başlatma tuşu ve kulaklık girişleri mevcut. Ürünün sağ tarafında ise; Açma-kapatma tuşu, Ses tuşu ve HDMI giriş alanı yer alıyor. Son derece kolay kullanım gösterebileceğiniz ürünün ön tarafında 0,3 Milyon Piksellik ve arka tarafında da 2 Milyon Piksellik kameraları bulunuyor. Cihaz size (1280x800) piksel çözünürlüğünde bir ekran görüntüsü sunuyor. 16 GB’lık depolama kapasitesi ve 32 GB’a kadar arttırılabilir olan depolama alanı birçok bilgiyi rahatça yedeklemenizi sağlıyor.

Yazılım ve verimlilik
Artes D712, Android 4,1 (Jelly Bean) işletim sistemini kullanıyor. Android’in avantajlarını da size sunan Artes, küçük boyutta büyük işlemler sunuyor. Cihaz dokunmatik açıdan pek muhteşem olmasa da uygulama kullanımı için yeterli bir imkan yaratıyor. Fazlasıyla profesyonel işlemler yapmamanızı öneririm. Üründe 3.Nesil (3N) özelliği mevcut değil. Ürününüzü Wi-Fi erişim noktalarına erişerek kullanmanız gerekiyor.
Sonuç olarak; Artes D712 tablet bilgisayar kullanım açısından aşırı bir sorun çıkarmıyor fakat ürünün 3N özelliğinin bulunmaması dezavantaj yaratıyor. Ayrıca ürün pil verimliliği açısından da pek olumlu özellikler sunmuyor. Pil verimsizliği ürün açısından en büyük olumsuzluğu oluşturuyor.

WD My Net N900 HD çift bantlı yönlendirici
WD My Net N900 ürünü ile en uç noktalara ulaşın.

Kutu içeriği
HD çift bant yönlendirici
Kurulum ve kaynak CD’si
Ethernet kablosu
Güç adaptörü
Hızlı kurulum kılavuzu
Garanti Belgesi

Sistem gereksinimleri
PC için CD kurulumu: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP3)
Mac OS x Leopard veya daha sonrası
Mac için İnternet kurulumu: Safari 2 veya daha üstü için tarayıcınıza şunu yazın: (//wdrouter ya da 192.168.1.1)
Kurulum ve gelişmiş ayarlar için desteklenen tarayıcılar: Internet Explorer 7, Safari 2, Firefox 2, Google Chrome 7 veya sonrası.

Tasarım ve kurulum
WD My Net N900 ürünü sade görünümü ile dikkat çekiyor. Ürünün üzerinde yedi Gigabit ethernet bağlantı noktası mevcut. Ürünün kutusundan çıkan aparatlar ile ürünü modeminize bağlayarak hızlı kurulum gerçekleştirebilmeniz mümkün. Yaklaşık olarak 10-15 dakikanızı alacak olan bu işlemden sonra cihazın size sunduğu özelliklerden yararlanabilmeniz mümkün.

Verimlilik
WD My Net N900 ürünü son derece kolay bir kurulum ve kullanım imkanı sunuyor. HD içeriklerinizi depolayarak yönetebilmenizi kolaylıkla sağlayan ürün, kullanıcı dostu özelliğini içerisinde barındırıyor. Ayrıca ürünü tablet bilgisayar ve akıllı telefonlarınız ile uyumlaştırıp uzaktan yönetebilmeniz de olası.
Sonuç olarak; WD My Net N900 cihazı sizi en ücra köşelerde bile yüksek hızlara taşıyor. İçeriklerinizi depolamanızı ve yönetmenizi sağlayan yapısı sayesinde kolay kullanım sunuyor. Uzaktan erişerek dileğiniz içeriğini yöneterek hayatınızı daha kolay hale getirebilirsiniz.

HTC 8S
Sade ve şık tasarımı ile göz dolduran HTC 8S, düşük fiyatıyla kullanıcıların gözdesi olmaya aday.

Kutu içeriği
HTC 8S
Şarj aleti
Kulaklık
Garanti Belgesi
USB Kablo

Teknik özellikler
Boyutlar: (120,5x63x10,28)mm
Ekran: 4 inç
İşletim Sistemi: Windows 8
Hafıza: 4 GB, Micro SD arttırılabilir kart desteği
İşlemci Hızı: Qualcomm S4 1 GHz Çift çekirdek
Kamera: 5 Milyon Piksel
RAM: 512 MB

Tasarım ve verimlilik
Windows Phone 8X’in kavisli ve yumuşak dokusu HTC 8S ürününe de yansıtılmış durumda. 4 inç boyutuna ve kolay kullanıma sahip ürünün uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerinde topluyor. HTC 8S’in ağabeyi olan HTC 8X’den tek eksik yanı, üzerinde NFC-Yakın Alan Hbaerleşmesi özelliğinin bulunmaması. Ama tabi ki bu HTC 8S için olumsuz bir özellik sayılmaz. Ürün ile bütün e-posta adreslerinizi eşleştirip kolay ve hızlıca kullanabilirsiniz. Cihaz gerek tasarım açısından gerek yazılım açısından gerekse de verimlilik açısından oldukça kullanışlı.
Sonuç olarak; HTC 8S ürününün hayatınızın içerisine renk katan bir ürün olacağı tartışma götürmez. Tabi ki Windows 8’in eksikliklerini buna dahil etmezseniz.