Superonline Kurumsal Çözümlerde İddialı

Superonline, kuruluşların Internet erişimine yönelik olarak sunduğu Kurumsal Internet Erişim Paketi "KİEP"te indirim kampanyası başlattı. Kurumsal Internet erişim çözümleri konusunda uzman olan Superonline, kurumları Internet'le tanıştırıyor ve 16 Nisan-30 Haziran 2001 tarihine kadar devam edecek olan kampanya ile kurumsal Internet erişimini çok daha cazip şartlarla sunuyor.
KİEP ürünü ile birden fazla kullanıcısına 365 gün 24 saat özel bir Internet hattı ile kesintisiz Internet erişimi sağlayacak olan kuruluşlar, Superonline'ın yüksek yurtiçi ve yurtdışı bağlantı hızı, Türkiye'deki en yaygın ve en büyük Internet omurgası ve Kurumsal Hizmet Hattı desteği gibi avantajlarından da yararlanabilecekler. 64 Kbit/s ile 2 Mbit/s ve üzeri arasında istenen hızda çeşitli seçenekler sunan Superonline'ın KİEP ürünü ile kuruluşlar, Internet'in tüm imkanlarından ve fırsatlarından faydalanabilecekler.

Krizde Ayakta Kalabilmek İçin:
Ülke ekonomisinde yaşanan olumsuz gelişmelerden, kurumların etkilenmemesi için Internet'in etkin olarak kullanılması gerektiğini dile getiren Superonline Genel Müdürü Savaş Ünsal, "Türkiye'de kurumlar Internet'e iş modelleri içinde ne oranda yer verirlerse, yaşanan ekonomik krizlerden alacakları yaralar da o oranda azalır. Superonline olarak, kurumların bu ortamda Internet'ten daha çok faydalanabilmelerini amaçladık ve kurumlara özel sunduğumuz Internet erişim paketi KİEP'in fiyatında indirim kampanyası başlattık" dedi.
İndirimli kampanya kapsamında KİEP ürünleri, 30 Haziran tarihine kadar aşağıdaki fiyatlardan satışa sunulacak. Ayrıca, taksitle ödeme planları da mevcut olacak.

KİEP
Mevcut Fiyatlar
1.Seçenek% 25 İndirimPeşin Ödeme
2. Seçenek% 20 İndirim30 Gün Vade
3. Seçenek% 10 İndirim3 Eşit Taksitle
64Kb
2.750
2.050
2.200
2.450
128Kb
4.950
3.700
3.950
4.450
256Kb
9.500
7.100
7.600
8.550
512Kb
17.500
13.100
14.000
15.750
1 MB
28.900
21.650
23.100
26.000
2 MB
49.900
37.400
39.900
44.900

HOSTING

25MB
300
225
240
280
50 MB
500
375
400
450
100 MB
800
600
640
720

Superonline MAXX aboneleri Internet'te alan adlarını ücretsiz alabiliyor

Superonline'ın zenginleştirilmiş özellikler içeren SuperonlineMAXX Internet erişim paketi, Internet'i yoğun olarak kullanan ve kendilerine ait bir site kurmak isteyen kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor.
SuperonlineMAXX'ın en fazla tercih edilme nedenlerinden biri de, kullanıcılara Türkiye'de ilk kez alan adı (domain name) tescil ettirebilme hizmeti veriyor olması. SuperonlineMAXX aboneleri, www.superonline.net adresinden istedikleri alan adını, tercih ettikleri uzantıyla tescil ettirerek, kendilerine ait bir site oluşturabiliyorlar. Kullanıcıların Internet'ten daha çok yararlanabilmelerini sağlayan SuperonlineMAXX'ın piyasaya sunulduğu ilk 10 gün içinde, bine yakın alan adı tescil ettirildi.
6 Kolay Adımda Kendi Web Sitenizi Kurun
Superonline geçtiğimiz aylarda ABD'li Register.com şirketi ile işbirliği yaparak Türkiye'de alan adı hizmeti vermeye başlamış ve bu işbirliği sayesinde Türkiye'den .com, .org ve .net uzantılı alan adlarının aracısız ve düşük maliyetli olarak alınabilmesini sağlamıştı. Ayda sadece 18 ABD Doları+KDV ödeyerek SuperonlineMAXX ürününe sahip olan kullanıcılar, www.superonline.net sayfasını ziyaret ederek kendi istedikleri alan adını 7-8 dakika gibi çok kısa sürede 6 kolay adımda ve işlemleri Türkçe yaparak kolayca alabiliyorlar.
SuperonlineMAXX aboneleri 150'yi aşkın ülkede geçerli olan ve i-pass işbirliği ile sağlanan "Uluslararası Erişim Hizmeti"nden de yıllık sabit ücreti ödemeden yararlanabiliyorlar. Superonline'ın uluslararası erişim hizmeti aboneler ile 150'den fazla ülkede uluslararası görüşme ücreti ödemeden bulundukları ülkenin yerel telefon tarifesiyle Internet'e bağlanabiliyorlar.

Zenginleştirilmiş download sayfaları yayında

Superonline, Internet üzerinden ücretsiz olarak program yüklemeye imkan veren "Download" sitesinin görünümünü ve içeriğini zenginleştirdi. Yeni yüzü ile kullanıcılara sunulan Download sitesinde şu anda toplam 216 adet programa ulaşabilmek mümkün. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda Internet Programları, Çoğulortam, Grafik Araçları, Antivirüs Programları, Yamalar ve Oyunlar adı altındaki 7 adet ana kategoriye Linux, MacOs, BeOs ve PDA&GSM kategorileri de eklendi.
Kendi içinde 4 bölüme ayrılan Internet Programları bölümünde, Superonline ile Internet'e bağlanmayı kolaylaştıracak Superonline'ın Guide programlarını, Internet'te çeşitli siteleri ve gelen mesajları gösterecek Internet Tarayıcı ve E-posta programlarını, sınırsız muhabbeti sağlayacak sohbet ve Mesajlaşma Yazılımlarını, Web site tasarımı yapabilme imkanı sunan Web tasarımı ve HTML programlarını bulabilmek mümkün.

Aranılan tüm popüler programlar bu sitede
Superonline'ın Download sayfalarındaki program başlıklarının altında programın ne işe yaradığı ile ilgili kısa bir bilgi ve yüklenecek olan dosyanın boyutu bulunuyor. Yapılmak istenen işleme ve ihtiyaca uygun herhangi bir programın ikonu tıklanıyor, kolayca bilgisayara yüklenip kullanılabiliyor. Binlerce kullanıcının faydalandığı sitede ICQ, Napster, Getright, mIRC ve Netscape gibi en fazla talep gören programlar bu bölümde yer alıyor.
Ayrıca, Superonline, dünyanın en popüler "download" sitelerinden Tucows ile yaptığı işbirliği sayesinde abonelerine daha hızlı dosya transferi yapabilme imkanı da sunuyor. Superonline aboneleri yurtdışı uydu trafiğine girmeden http://superonline.tucows.com adresinden istedikleri herhangi bir dosyayı hızlı indirebilme şansına sahip olacaklar.

Havaalanında yeni reklam mecrası

Superonline, marka ve imajının sürekliliğini sağlamak amacıyla yeni bir bina içi
reklam mecrası kullanım alanı yarattı. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde yolcu trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, zeminde ve tavanda asılı olarak kullanılan Meeting Point'ler (Buluşma Noktası) Türkiye'de ilk kez kullanılıyor.
Superonline, havaalanı gibi görünürlüğün çok yüksek olduğu yerlerde Buluşma Noktası reklam mecrasını, Superonline markasının geniş kitleler tarafından görünüp algılanabilmesi açısından çok önemli olduğunu, pek çok firmanın da bu tür mecralara yöneleceğini belirtiyor. Mevcut ve potansiyel kullanıcıların zihnindeki Superonline marka ve imajına sürekli yatırım yapan Superonline, bunun sürekliliğini yeniliklerle devam ettirmeyi hedefliyor.

Superonline Boğaziçi Üniversitesi Basketbol Turnuvası sponsoru

Superonline, Boğaziçi Üniversitesi tarafından 10 Mayıs tarihine kadar sürecek olan Boğaziçi Üniversitesi Fakülteler Arası Basketbol Turnuvası'na sponsor oldu. Üniversite bünyesindeki fakültelerin öğrencileri arasında Boğaziçi Üniversitesi'nde yapılan turnuvanın finali 10 Mayıs tarihinde.
Superonline Fakülteler Arası Basketbol Turnuvası'nda 10 Mayıs'ta yapılan turnuva finalinde birinci gelenlere ödülleri verilecek. Aynı tarihte üniversitede bir basketbol paneli yapıldı ve basketbolun tanınmış simaları ile basketbolsever öğrenciler bu panelde biraraya gelecekler.
Her fakülteden ve her sınıftan ayrı ayrı takımların katıldığı Superonline Fakülteler Arası Basketbol Turnuvası'nın yanısıra, futbol, kayak, hentbol, masa tenisi, yelken, yüzme gibi pek çok spor dalında oluşturulan takımlar da kıyasıya mücadele ediyor.
2001 senesinde eğitime verdiği destekle sık sık öğrencilerle biraraya gelen Superonline, eğitime ve gençlerin gelişimine yönelik spor etkinliklerine verdikleri desteği sürdüreceklerini bildirdi.