Unitel Technomarket'ler Atakta

Telekomünikasyon sektörünün lider kuruluşlarından Ünitel A.Ş., 2001 yılı başından itibaren yeni ismi ve yeni logosu ile hizmet veriyor. Unitel'in daha önce "Ünitel Shop" ve "Ünitel Showroom" olarak isimlendirilen satış noktaları, yılbaşından bu yana 'Unitel Technomarket' olarak hizmet vermeye başladı.
Tüketiciler tarafından çok beğenilen ve yoğun ilgi gören "Unitel Technomarket"lerdeki bu değişim Ali taran Creative Workshop (ATCW) tarafından tasarlandı.
Günümüzde GSM telefonları sadece iletişim aracı olmaktan çıkıp, günlük yaşamı kolaylaştırarak kullanıcılara keyifli zaman geçirtecek nitelikte olmaktadır. Türkiye'de ilk, Dünya'da üçüncü operatör olarak Telsim' in sunduğu GPRS sisteme uyumlu ilk GSM telefonlar yine ilk olarak Ünitel tarafından pazara sunulmuştur.
Unitel Technomarket'lerde dünya ile aynı anda Türkiye de satışa sunulan Telsim hatlı GSM telefonlar ve GSM telefon aksesuarlarının yanı sıra, MP3 Player'ler, Kodak, Olympus, Minolta fotoğraf makinaları ve çoğulortam araçları gibi, yüksek teknolojiye sahip pek çok ürün bulunmaktadır. Bu noktalar satış ve satış sonrası hizmetlerini, yine aynı mükemmellik anlayışıyla devam ettirmektedir.

Tüm yenilikler ve yeni açılışlar
Telekomünikasyon sektöründe hızlı gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri Türk tüketicisine eksiksiz ve zamanında sunan Unitel Technomarket'ler hergeçen gün yeni açılan mağazalarıyla da tüketicilerine daha yakın olmaktadır.
24 Mart tarhinde açılan Yeniköy ve 29 Mart tarihinde açılan Ümraniye Unitel Technomarket'ler ile Technomarketlerin sayısı 46' ya ulaşmıştır. Unitel, 2001 yılı içerisinde bu sayıyı daha da artırarak, daha fazla tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedir.
Unitel Technomarket'ler de tüketiciler hem farklı bir kavram ile tasarlanmış mağazaları ilgiyle gezmekte hem de aradıkları bir çok iletişim aracını uygun fiyatlarla bulabilmekten mutluluk duymaktadır.

Dikkat çeken yeni reklam filmleri

Ünitel'in, Ali Taran Creative Workshop tarafından hazırlanan yeni reklam filmleri Ocak ayından itibaren yayınlanmaya başladı. İlk olarak ünlü manken Deniz Akkaya'nın rol aldığı reklam filmi gösterime girerek izleyenlerden büyük ilgi görmüştü. Geçtiğimiz haftalarda yayına giren yeni reklam filmlerinde ise Türkiye'nin popüler mankenlerinden Demet Şener ve Ebru Şallı tarafından tanıtılmaktadır.
Filmler, bir yandan Ünitel'in yeni kimliğini ön plana çıkartırken, diğer yandan da Unitel Technomarket'lerde satılmakta olan seçkin ürünlerin çeşitliliğini ve üstün özelliklerini yansıtmaktadır.

Star TV Miss Turkey 2001 Ana Sponsoru Unitel, Güzelleri Ödüllendirdi

Türkiye'nin en güzel kızlarının belirlendiği Star TV Miss Turkey 2001 Güzellik Yarışması'nın ana sponsorları arasında yer alan Unitel Technomarket, yarışmada dereceye giren güzellere çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi. Ünitel Pazarlama Müdürü Sayın Çağlar Çoroğlu yarışmadan bir gün sonra düzenlenen basın toplantısında, dereceye giren ilk 5 güzele Unitel Technomarket'lerde satışa sunulan
çeşitli ürünler hediye etti. Ünitel'in teknoloji harikası ürünlerini çok beğenen güzelleri Unitel Technomarket'lere davet eden Sayın Çoroğlu, sektördeki öncü konumlarını böyle büyük organizasyonlarla geniş kitlelere duyurmaya devam edeceklerini söyledi.
Güzellerin coşkusu ve yarışma organizasyonunun başarısı tüm konuklar ve medya mensupları tarafından ilgiyle karşılandı.

Bowling Büyükler Türkiye Şampiyonası
Türkiye'de bowling sporunun özendirilmesi ve geniş kitlelere yayılması için gerçekleştrilen çalışmalara Ünitel'den de destek geldi.
12-15 Nisan 2001 tarihleri arasında İstanbul Timeout Bowling Center'da düzenlenen Bowling Büyükler (Bay-Bayan) Türkiye Şampiyonası'na sponsor olan Ünitel, spora olan katkılarını devam ettirmektedir. Ayrıca Telsim hatlı teknoloji harikası ürünlerini de hediye ederek yarışmaya ayrı bir heyecan kattı.
2001 yılına büyük bir atakla giren Unitel Technomarket yıl içinde hem ürün çeşitliliği, hem ses getirecek yeni reklam kampanyaları, hem de sürpriz yenilikler ile atılımlarına devam edecek.