Electro World'de görev değişikliği


Uluslararası elektronik mağazacılık zinciri Electro World'ün Türkiye operasyonundan sorumlu Genel Müdürü Ali Serhan Şahin görevini Bruno Meyer'e devretti. Bruno Meyer 22 Nisan 2008 tarihi itibariyle Electro World Türkiye Genel Müdürü olarak görevine başladı.
2006 yılında İş Geliştirme Proje Direktörü olarak DSG International plc (DSGi) bünyesinde görev yapmaya başlayan Bruno Meyer daha önce; THOMSON International'ın Doğu Avrupa'daki şubelerinin açılışlarından sorumlu Genel Müdürlük görevini, 1998-2002 yılları arasında THOMSON International Rusya ve Orta Avrupa Genel Müdürlüğü görevini, 2003-2006 yılları arasında da Rusya'nın elektronik perakendeciliği konusunda lider şirketi olan Eldorado'da Genel Müdürlük görevini üstlendi.
Avrupa'nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu DSG International plc.'nin (DSGi) markası olan uluslararası elektronik mağazalar zinciri Electro World, Eylül 2007'de Bursa'da açılan ilk mağazasıyla birlikte Türkiye'de faaliyet göstermeye başladı. Sekiz ay gibi kısa bir sürede mağaza sayısını beşe çıkaran Electro World, aralarında İstanbul, Ankara ve Konya'nın bulunduğu Türkiye'nin farklı bölgelerindeki müşterilerine de benzersiz hizmet anlayışı sunuyor. Electro World'un pek çok kategoride yüzlerce marka ve sayısız ürün ile Türk tüketicilerinin hak ettiği hizmeti sağlama misyonuyla başlattığı faaliyetler, yeniden yapılanma çerçevesinde yeni yatırımlar ile önümüzdeki dönemlerde de hız kesmeden devam edecek.