Ne Alsak?

Jabra JX10 Cara alsak
Jabra, Anneler Günü için her zevk, ihtiyaç ve bütçeye uygun ürünlerini beğeniye sunuyor. Jabra Bluetooth kulaklıklar 39 Euro'dan başlayan fiyatlarıyla evde, ofiste, araba kullanırken yürüyüş ya da alışveriş yaparken annelerin sürekli iletişim halinde kalmalarını sağlayarak hayatlarını kolaylaştırıyor. Hayatın her alanında aktif olmayı tercih eden annelerin en gözde aksesuarları arasında yer alan Jabra Bluetooth kulaklıklar, annelerin ofislerinde çalışırken, araba kullanırken, yürürken ya da evde bebekleriyle ilgilenirken özgürce iletişim kurmalarını sağlıyor. Şıklığın ve ihtişamın simgesi olarak sunulan, 24 ayar altın kaplama ve paslanmaz çelik olmak üzere iki modeli bulunan Jabra JX10 Cara ise anneleri için mükemmeli isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Ses kalitesinin mükemmelliği, uzun konuşma ve bekleme süresi, ergonomik ve şık tasarımları ile dikkatleri çeken Jabra Bluetooth kulaklıklar 39 Euro'dan başlayan fiyatlarla, Turkcell Ekstra'larda, TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro, Vatan Computer, ”TESAN Burada” ve anlaşmalı GSM telefonu satış noktalarında satılıyor.

TTNet Wi-Fi Kablosuz İnternet servisi alsak
31 Mayıs'a kadar tüm TTNet ADSL aboneleri, TTNet Wi-Fi Kablosuz İnternet servis noktalarından İnternet'e ücretsiz olarak bağlanabilecek. Bunun için müşterilerin, TTNet Wi-Fi servis noktalarında Web tarayıcılarını açtıklarında karşılarına çıkan Web sayfasına ADSL hizmet numaralarını, kullanıcı adlarını ve şifrelerini girmeleri yeterli. TTNet ADSL abonesi olmayan İnternet kullanıcıları da TTNet Wi-Fi servis noktaları veya Türk Telekom Ofislerinden satın alabilecekleri TTNet Wi-Fi kartlarıyla bu hizmetten yararlanabiliyor. Günlük 30, 60 ve 150 dakika; haftalık 300 dakika ve aylık 1800 dakika şeklinde 5 ayrı seçenekte satışa sunulan bu kartlarla, TTNet ADSL abonesi olsun veya olmasın tüm tüketiciler TTNet Wi-Fi servis noktalarında kablosuz İnternet erişimi servisinden yararlanabiliyor. Ayrıca TTNet, sayıları Türkiye genelinde her geçen gün artan TTNet Wi-Fi servis noktalarında açılan Web sayfasından kredi kartı ile ödeme yaparak TTNet Wi-Fi dakikası satın alma imkanını da sunuyor.

Asus P750 PDA telefonu alsak
Asus P750 PDA telefonu; 3.5 N yüksek hızlı ağ bağlantısı (HSDPA 3.6Mbps), Üç-bant GSM (GSM 900/1800/1900) MHz, Wi-Fi (IEEE 802.11 b+g), Bluetooth V2.0+ EDR, USB 1.1 ve tümleşik GPS alıcı özellikleriyle tüm dünyaya kolayca bağlanabilirsiniz. Haber istasyonu ile haberlere ve Web günlüklerine her zaman her yerden kolayca göz atabilir, otomatik temizleme ile kullanmadığınız çalışan uygulamaları kolayca kapatabilirsiniz. Kartvizit tanıma özelliği ile Asus P750'nin 3.0 Megapiksel kamerasıyla çektiğiniz kartvizit bilgi detaylarını algılayabilir ve bu bilgileri otomatik olarak MS Outlook kişilerinize ekleyebilirsiniz. Travelog ile yolculuk esnasında resimlerinizi, rotalarınızı, ilgi noktalarınızı kaydedebilir, seyahat rotanızı KMZ dosyası olarak kaydedebilir ve telefonunuzda herhangi bir format dönüşümü yapmadan dosyaları Google Earth'e yükleyebilirsiniz. Tuş takımında doğrudan bir tuşa bastığınızda rehberinizde o numarayla uyumlu tüm kişiler ekranda gözükecektir. 1'den 99'a kişi listesi belirleyip hızlı arama yapabilir, ‘jog-dial' 5 yönlü yön bulma tuşuyla PDA telefonunuzu tek elle rahat şekilde kullanabilirsiniz.

HTC TyTN II alsak
HTC, yeni akıllı telefonu HTC TyTN II'yi Türkiye'de satışa sundu. Özellikle iş kullanıcılarının yüksek hızda veri ve çoklu ortam içerik ve uygulamalarından kolaylıkla yararlanmalarına olanak tanımak için özel olarak tasarlanan HTC TyTN II, küresel yüksek hızda HSDPA bağlantı, kişisel yön bulma (navigasyon) için dahili GPS anteni ve yenilikçi ayarlanabilir ekran açısı ile benzersiz bir mobil arkadaş. Windows Mobile® 6 işletim sistemi üzerinde çalışan HTC TyTN II eşsiz tasarımı ile dikkat çekiyor. 2.8 inç renkli ekranı, QWERTY klavyeyi ortaya çıkaracak şekilde geriye doğru ve daha rahat okumanıza,
e-postalarınızı daha rahat oluşturmanıza, uygulamaları daha rahat kullanmanıza ve daha rahat oyun oynayıp, video izlemenize olanak tanıyacak şekilde yukarı doğru kayıyor. Yüksek hızda İnternet'te gezinmenizi, doküman alışverişinde bulunmanızı sağlamak üzere cihaz 3.5 N yüksek hızda, İnternet-3 N'den 9 kat hızlı HSDPA ve Wi-Fi 802.11b/g teknolojilerini destekliyor. K.V.K Shop'larda 890 Dolar + KDV'den satışa sunuluyor. (www.tytnseries.com) (www.htc.com)

Ttec Plus IPT 3010 alsak
Tesan'ın teknoloji ürünleri markası Ttec Plus, sunduğu maliyet ve kullanım avantajlarıyla ses haberleşmesinde yeni bir dönem başlatan IP telefon pazarına, fiyatı ve özellikleriyle dikkat çeken IPT 3010 modeliyle girdi. Giderek yaygınlaşan IP PBX ve VoIP haberleşme sistemleri için tasarlanan Ttec Plus IPT 3010, tüm ağ ve santral altyapılarına uyarlanabiliyor ve çoklu ortam kulaklık arayüzü sayesinde bilgisayarlarınızda kullandığınız kulaklıkları IP Telefon üzerinden kullanılabiliyor. Haberleşmede kaliteyi ve hızı arttırırken operasyonel maliyeti azlatan IP tabanlı haberleşme sistemlerinde tamamlayıcı uç birim olarak kullanılan Ttec Plus IPT 3010, tüm ses sıkıştırma formatlarını destekliyor. Ayrıca, her türlü SIP VoIP (İnternet üzerinden çağrı başlatma protokolü) uygulamalarıyla bütünleştirilebilen IPT 3010, PoE özelliği sayesinde güç adaptörüne ihtiyaç duymadan çalışabiliyor. Yakın zamanda Türkçe arayüz opsiyonuyla da sunulacak olan ürün; LCD ekranı ve gelişmiş seçenekleriyle profesyonel arama özellikleri, numara hafızası, sesli mesaj gibi pek çok kolay kullanım özelliği sunuyor. Ttec Plus IPT 3010 152 Dolar + K.D.V'ye ‘Tesan Burada' satış noktalarında ve elektronik marketlerde bulunabiliyor. (www.tesan.com.tr) (www.ttecplus.com)

MacBook Air alsak
Apple'ın tüm dünyada heyecan yaratan yeni dizüstü bilgisayarı MacBook Air, Türk kullanıcılarıyla buluştu. Getirdiği pek çok yenilikle gündeme damgasını vuran dünyanın en ince diz üstü bilgisayarı MacBook Air, 24 Mart tarihinden itibaren tüm APR'lerde yerini aldı.
MacBook Air, 1,689 Euro'ya (K.D.V hariç) satışa sunuldu. MacBook Air; 1.94 cm'lik maksimum yüksekliği ve benzersiz 0.4 cm'lik inceliği ile öne çıkıyor. MacBook Air; 13.3 inçlik LED- aydınlatmalı geniş bir ekrana, tam boyut ve alttan aydınlatmalı bir klavyeye, video konferans özelliği için yerleşik iSight® kameraya ve iPod touch'ta bulunan tıklama, döndürme ve sürükleyerek geçme özelliği sağlayan çoklu dokunuş hareket destekli geniş bir trackpad (izleme dörtgeni)'e sahip. 4 MB L2 önbelleği olan 1.6 GHz ya da 1.8 GHz Intel Core 2 Duo işlemci ile çalışan MacBook Air, standart olarak 2 GB'lık hafıza, 80 GB'lık 1.8-inç sabit disk ve ileri teknoloji 802.11n Wi-Fi ve Bluetooth 2.1 özelliklerini içeriyor. (www.apple.com.tr)