Smile ve Sigortam.net işbirliği 5 dakikada “Pratik Sigorta”

Smile ve Sigortam.net işbirliği ile sigorta teklif süresi 5 dakikaya indi. 17 Nisan 2008 tarihinde başlayan uygulamada; tüketiciler Smile dükkanlarına gelerek, Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerinin tüm sigorta ürünleri arasından kendilerine ve ihtiyaçlarına en uygun sigorta tekliflerini öğrenerek, bilerek ve karşılaştırarak seçimlerini yapabilecekler.
Tek tek sigorta acentesi dolaşmadan 20'yi aşkın sigorta şirketinin tüm sigorta ürünlerine kolayca erişim imkanı sağlayacak bu anlaşma ile, sigortacılık alanında yeni bir dönem başlıyor.
Smile, Sigortam.net ile imzaladığı anlaşmayla müşterilerine yepyeni bir hizmet daha sunuyor. 17 Nisan 2008 tarihinden itibaren tüm Smile dükkanlarında hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında sunulmaya başlanacak olan sigorta hizmeti ile, tüketiciler acente acente dolaşmadan, onlarca sigorta şirketinin teklifleri arasından en uygun ürünü satın alabilme imkanına kavuşacak.

Sistem nasıl işliyor?
“Pratik Sigorta” hizmetini almak isteyen müşteri en yakın Smile dükkanına ulaşarak Smile yetkilisi ile birlikte kısa bir başvuru formu dolduracak. Müşterinin sigorta ihtiyaçlarını belirttiği başvuru formu Smile yetkilisi tarafından elektronik ortamda Sigortam.net'e gönderilecek ve “Gönder” tuşuna basılması ile süre başlayacak. Beş dakika içinde Sigortam.net yetkilisi müşteriyi arayarak ihtiyaca göre onlarca sigorta şirketi teklifi arasından müşteriye en uygun teklifi sunacak.
Türkiye'de 800'ün üzerinde dükkan sayısına ulaşan Smile ve çok sayıda sigorta şirketini bünyesinde bulunduran Sigortam.net ile artık sigorta işlemleri müşterinin hemen yanı başında verilecek ve müşterinin hayatını çok kolaylaştıracak.  

smile adsl abonelerinin gülümseten numarası “1038”
Gülümseten numara 1038, smile adsl abonelerine uluslararası, şehirlerarası ve GSM görüşmelerinde, %60'a varan indirim sağlıyor. Üstelik 1038 ile arama yapan aboneler, 30 Nisan'a kadar 30 dakikalık şehirlerarası veya uluslararası* görüşmelerini ücretsiz gerçekleştirme fırsatına da sahip oluyor.
Genişbant İnternet erişiminde önemli bir yere sahip olan smile adsl, fark yaratan servisler sunmaya devam ediyor ve abonelerine yönelik verdiği katma değerli hizmetlere bir yenisini ekliyor. Nisan ayında başlatılacak yeni bir uygulama kapsamında smile adsl, gülümseten numara “1038” ile uzak mesafe telefon görüşmelerinde, sadece smile adsl abonelerine %60'a varan fiyat avantajı sağlıyor. Uluslararası, şehirlerarası ve GSM görüşmelerinde kullanım bazlı sistemi evlere getiren 1038, ilk olarak smile adsl abonelerinin hizmetine sunuluyor.

Formalite yok, ek fatura yok
Üstelik smile adsl aboneleri, herhangi bir formalite veya prosedür ile uğraşmadan, bu servisten faydalanabilecek. Ek bir abonelik de gerektirmeyen 1038 servisi, smile adsl aboneleri için otomatik olarak tanımlanacak ve kullanıcılardan herhangi bir sabit ücret talep edilmeyecek. Abonelerin, mevcut sözleşmeleri üzerinden kullanmaya başlayacakları “1038” servisi ile yapacakları görüşme bedelleri, halihazırda gelen smile adsl faturalarının içinde ayrı bir kalem olarak belirtilecek. Böylece smile adsl aboneleri, İnternet ve ekonomik telefon hizmet bedellerini, aynı fatura üzerinden tek bir noktaya ödeyecek.

%60'a varan indirimler, ücretsiz dakikalar
1038 ile smile adsl aboneleri, GSM aramalarında %30, şehirlerarası konuşmalarda %20 ve uluslararası görüşmelerde de %60'a varan oranlarda tasarruf sağlayacak. Üstelik, smile adsl'in sunduğu süprizler bu kadarla da sınırlı kalmıyor. 1 Nisan 2008 itibariyle uygulamaya başlanacak 1038 servisi, ilk ayında, smile adsl'e kayıtlı sabit telefonlardan yapılacak şehirlerarası ve uluslararası* aramalarda 30 dakika ücretsiz konuşma imkânı sunuyor. smile adsl kullanıcıları böylece, bu yenilikçi hizmetin sunduğu kaliteyi ve sağladığı tasarrufu deneyerek gözlemleme ve (www.1038.com.tr) İnternet adresinde eş zamanlı olarak görme fırsatını elde edecekler.

1038'i tuşla, daha az öde, gülümse

Doğan Telekom Genel Müdürü Fazıl Esen, bu yeni hizmet ile ilgili olarak şunları söylüyor: “smile adsl olarak, sektöre girdiğimiz ilk günden bu yana, güçlü altyapımızla, fark yaratan servisler sunuyoruz. 1038 servisi, smile adsl'in sunduğu avantajlar zincirinin yeni halkasını oluşturuyor. Bu uygulama ile smile adsl abonelerine yalnızca uzak mesafe telefon hizmetlerinde fiyat avantajı sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda onların telefon ve İnternet hizmet bedellerini bir kerede ödemelerine de olanak tanıyoruz. Abonelerimiz, ilk olarak kendilerinin hizmetine sunulan bu yenilik ile tüm tarifelerden daha avantajlı telefon görüşmesi yapabilecekler. Düşen fatura tutarlarından elde edilecek avantaj ile, İnternet'i çok daha ucuza kullanabilecekler.”