Samsung'u keşfedin

Samsung Türkiye'de atılımlarına devam ediyor. Samsung'un operasyonlarında önem verdiği ilk 10 ülke arasına giren Türkiye, Dünya'da sadece 13 tane olan Samsung Complex Mağazalarından birine ev sahipliği yapıyor.
Samsung Electronics, tüm ürün gruplarının bir arada sunulduğu ilk Samsung Complex
Mağazasını,görkemli bir açılışla tüketicisiyle buluşturdu.
Dünya tasarım ve teknoloji liderlerinden Samsung , Türkiye'de elde ettiği büyük başarılarının ardından açtığı mağazalarla ürünlerini tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Samsung'un sadece İngiltere, Fransa, Çin gibi stratejik olarak önem verdiği ülkelerde açtığı ve tüketiciyi Samsung'u keşfetmeye davet eden Samsung Complex mağazalarından Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 10 ülkede sadece 13 tane bulunuyor. Samsung Electronics'in tüm ürün gruplarını bir arada sunan Samsung Complex 'in, İstanbul Astoria Alışveriş Merkezi'ndeki şubesinin açılışı görkemli bir kutlamaya sahne oldu. Geniş bir davetli grubunun katıldığı açılışta, Samsung 'un sponsorluğunu üstlendiği Galatasaray Futbol Takımı 'nın yıldız oyuncularından Shabani Nonda ve Servet Çetin de hazır bulundu. Açılış kurdelesini Galatasaraylı futbolcularla birlikte Samsung Electronics Türkiye Genel Müdürü C.S.Lee , Karkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Özgen, Başarı Ticaret Genel Müdürü Tunca Akkaya ve Anadolu Grubu Elektronik Grubu Başkanı Kamil Eser birlikte kestiler.
Samsung 'un Türkiye'de elde ettiği büyük pazar başarısıyla ilgili gurur duyduğunu ifade eden Samsung Electronics Türkiye Genel Müdürü C.S.Lee açılışta şunları söyledi : “Tüketicilerimizi Samsung'un sayısal dünyası ile buluşturacak olan ve Dünya'da sadece 10 ülkede bulunan Samsung Complex mağazalarından birini İstanbul'da açıyor olmaktan dolayı büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Türkiye, Samsung'un operasyonları arasında oldukça önemli bir yere sahip. Yakın bir gelecekte yeni Samsung Complex mağazalarının açılışı için çalışmalara başlayacağız”
Dünya'daki 13 Samsung Complex Mağazası 'ndan biri olan İstanbul Samsung Complex Mağazası , Samsung'un GSI (Global Shop Identity) adı verilen uluslararası tasarım kimliğinin Dünya'da uygulandığı ilk örneklerden bir tanesi. Dünyanın önde gelen firmalarını bir araya getiren projenin tasarımı Amerikalı Lippincoat firmasına ait. 2008 yılında 10 yeni mağazanın daha açılması planlanan proje kapsamında Türkiye'de de yakın bir gelecekte yeni bir Complex mağazası daha açılması planlanıyor.

Tasarım ve teknoloji harikası “Samsung U900” Türkiye'de
Tasarım ve teknolojideki farklılıkları ve kalitesi ile GSM telefonunun lider markalarından Samsung'un, dünyada büyük yankı uyandıran en yeni modeli U900 Türkiye'de. Yeni nesil Ultra III serisinin ilk üyesi olan U900 Soul (Spirit Of Ultra), şık tasarım ve gelişmiş teknolojiyi bir arada sunuyor. Gündüz toplantıda, gece davette, hafta sonu keyifte; kısacası her an yanınızda olacak kadar güzel ve stil sahibi.
12.9 mm inceliğinde, sadece 110 gr. ağırlığında olan U900 tasarımın ve teknolojinin müthiş buluşmasını gözler önüne seriyor. 5 Megapiksel kamerası VGA özelliği ile bu alanda da üstünlüğünü kimseye bırakmayan U900'ün ön plana çıkan diğer özellikleri:
- Java Tabanlı İşletim Sistemi
- 110 MB Dahili Hafıza, Micro SD ile Yükseltilebilir Harici Hafıza
- Yüz Tanıma Özelliği
- Görüntü Sabitleyici
- LED Ekran
- Bang&Olufsen ICE Power Teknolojisiyle Güçlendirilmiş Ses Kalitesi
- Dokunmatik, Ayarlanabilir ve Dinamik Kontrol Tuşları
- Google Search
- G-mail Erişimi
- MP 3 çalar, FM Radyo, Video Kayıt ve Oynatma Özelliği
- Bluetooth
- Kullanıcı tarafından özelleştirilebilen arayüz
U900 Soul, zarif kayan kapağı, ışıklı kumanda yüzeyi ile farkını ortaya koymak, hayatına her daim renk katmak isteyen, yenilikçi, yaratıcı, eğlenmeyi seven tüm kullanıcıları ilk andan itibaren hitap ediyor.