MOTORAZR2 V9 ile 3N teknolojisi cebinizde
 

RAZR efsanesinin en son ürünü V9 yeni nesil GSM telefonu kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılamak üzere geliştirildi. V9 artırılabilir hafızası ve 3N teknolojisiyle haberleşme deneyiminize hız ve heyecan katacak. V9 alan herkes hediye olarak verilen 1 GB'lık hafıza kartına da sahip olacak.
Son yılların en yenilikçi tasarımı olarak gösterilen MOTORAZR efsanesi Motorola'nın en yeni telefonu V9'la sürüyor. MOTORAZR2 V9 ince, güçlü ve zarif tasarımına, Web tarama, gerçek zamanlı video ve son derece hızlı seçenek navigasyon (yön bulma) gibi özelliklerine ek olarak V9'la birlikte hediye olarak verilen 1 GB'lık hafıza kartıyla 2 GB'a kadar artırılabilir hafızaya ve 3N-3. Nesil teknolojisine sahip.

Malzemesiyle fark yaratıyor
Motorola tarafından orijinal RAZR'a göre 2 milimetre daha inceltilen MOTORAZR2 V9 daha keskin bir profile sahip. V9 geliştirilmiş iki ekranlı tasarım, resimli arayan kimliği ve okunabilir metinler için 2.0 inç ile sınıfının en geniş harici ekranı ve orijinal RAZR çözünürlüğünün iki katına sahip 2.2 inçlik bir dâhili ekranıyla, tüketicilere sunuyor. Motorola, MOTORAZR2 V9'u daha da güzelleştirmek için kesintisiz bir dış kapağı, yumuşak dokunuşlu bir arka yüzeyi ve vakum metal ön yüzeyi bir araya getiriyor.

Daha güçlü ama daha zarif
MOTORAZR2 V9'da, güçlü ve sağlam olması için paslanmaz çelikten bir iç çerçeve bulunuyor. V9'un geniş dış merceği, çiziklere daha dayanıklı olabilmesi için kimyasal işlemle sertleştirilmiş camdan üretiliyor. Her açılışta telefonun mükemmel çalışmasını garanti altına almak için Motorola tarafından dökme alüminyum menteşe laboratuar ortamında 100,000 kez test ediliyor.

Daha akıllı ama daha basit ve hızlı
Baştan aşağı yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne (UI) sahip olan V9 tüketicilere, telefon rehberinden daha da hızlı arama yapma imkanı sağlıyor. Bu özellik, aynı kişi için aynı numaranın tekrar girilmesini engellerken, rehberdeki kişiler için birden fazla telefon numarası girilmesine de olanak tanıyor. Ana seçenek, kullanıcıya göre uyarlanabiliyor. Böylelikle tüketiciler, en sevdikleri uygulamalara 2–3 tuş ile ulaşabiliyor; üstelik mesajlaşmak bile daha kolay hale geliyor. MOTORAZR2 V9 kullanıcıları, telefonun kapağını açmadan bile mesajları okumak ve önceden programlanmış metin mesajları ile yanıtlamak üzere geniş dış ekranı kullanabiliyor.

Müzik dinlemek artık daha kolay
MOTORAZR2 V9 dış ekranındaki dokunmatik müzik tuşlarıyla kullanıcının müziğini zahmetsizce kontrol edebilmesine olanak tanıyor. YARM 11 işlemcisi ile veri işleme hızı, orijinal RAZR'dan 10 kat daha fazla olan V9'un yüksek hızlı USB 2.0 özelliği ile bir şarkının aktarılması yalnızca 2–3 saniye sürüyor. Microsoft Windows® Media Player 11 uyumluluğu, tüketicilere birkaç dakika içerisinde kolayca müzik parçası satın alma, bağlantı ve telefonlarına aktarma konularında yardımcı oluyor. Ayrıca V9'da bulunan CrystalTalk™ teknolojisi, gürültülü ortamlarda bile net arama sağlamak üzere sesi otomatik olarak ayarlıyor.
MOTORAZR2 V9'un eksiksiz bir HTML tarayıcıyı içeren Web tarama özelliği daha hızlı, daha geniş ve daha zengin bir Web tarama deneyimi sağlıyor. Dâhili e-posta işlevselliği, hem kişisel hem de işle ilgili e-postalara PC gibi kolay erişim sunuyor.
Telefonun 2.0 Megapiksel kamerasındaki çoklu-çekim özelliği sayesinde otomatik olarak 8 adede kadar yeni fotoğraf çekmek ve seri fotoğraflar arasından en iyi görüntüyü seçmek de mümkün.