Anneler Günü için iki özel hediye seçeneği: Nokia 6500 Slide ve Nokia 6300 Black

 

Anneler Günü yaklaşırken, Nokia hepimizin ilk aşkı olan annelere birbirinden özel hediyeler sunuyor: zarif ve çağdaş tasarımıyla kalıcı bir güzellik vaat eden Nokia 6500 Slide ve siyahın asaletini şık bir tasarımla bir araya getiren Nokia 6300 Black.
Nokia, hepimizin hayatında çok önemli bir yere sahip olan annelerimiz için iki özel Anneler Günü hediyesi sunuyor: son derece gelişmiş teknolojileri çarpıcı bir tasarımla bir araya getiren Nokia 6500 Slide ve siyahın asaletini modern ve şık bir tasarımla birleştiren Nokia 6300 Black.

Anne zarafeti: Nokia 6500 Slide
Türk kullanıcılar ile kısa bir süre önce buluşan Nokia 6500 Slide, kayarak açılan kapağıyla rahatlık ve hafiflik duygusu yaratırken, eşsiz sert kaplaması ile de darbelere, çizilmelere ve hatta parmak izlerine karşı koyuyor. Zamanın ötesinde bir güzellik sunan Nokia 6500 Slide, yaşamlarımızı zarif dokunuşlarıyla güzelleştiren anneleri yansıtıyor.
Nokia 6500 Slide, Carl Zeiss optik destekli 3,2 Megapiksel kamerası ile kendi kategorisinde benzersiz bir görüntüleme ve paylaşım deneyimi sunuyor. TV çıkışı sayesinde fotoğraflar, televizyonda kolayca izlenebiliyor. Ayrıca, Nokia 6500 Slide görüntülü aramaya da olanak tanıyor.

Anneler gibi kusursuz: Nokia 6300 Black
Geniş ekranı, ergonomik tuş takımı ve kullanımı kolay menüsü ile Nokia 6300 Black GSM telefonu, tek parçalı tasarımlarda çağdaş bir evrimi simgeliyor. 13,1 mm kalınlığı ve 91 gram ağırlığıyla dikkat çeken Nokia 6300 Black, siyahın asaletini şık bir tasarımla bir araya getiriyor.
Nokia 6300 Black, 2 Megapiksel kamera, genişletilebilir hafıza, dahili MP3 çalar ve FM radyo gibi birçok özellik sunuyor. Paslanmaz çelik çerçeve de tasarımın ilginçliğini ve gücünü gösteriyor. Nokia 6300 Black, annelerin kusursuzluğunu yansıtıyor. ( www.nokia.com)

Mobil VoIP destekli akıllı çözüm: Yeni Nokia 6300i
Nokia, GSM telefonu ile bütünleşik ve kullanımı kolay VoIP (IP üzerinden ses iletimi) destekli Nokia 6300i'yi duyurdu. Ev ofis bağlantıları için ideal, tamamlayıcı bir unsur olan Nokia 6300i ile, uygulamalar kolaylıkla indirilebiliyor, VoIP görüşmeleri yapılabiliyor.
Nokia 6300i, iki bin adede kadar VoIP, ev ve GSM telefonu numarasının yan yana listelenmesine olanak tanıyor. İster GSM ağı ister VoIP kullanılsın, belirlenen WLAN ve VoIP sembolleri bağlantı durumunu ve çağrı türünü gösteriyor.
Nokia 6300i'nin 2008 yılının ikinci yarısında satışa sunulması bekleniyor.
VoIP teknolojisi ile ilgili ayrıntılı bilgiye Forum Nokia üzerinden (www.forum.nokia.com/main/resources/technologies/voice_over_IP) ulaşılabilir.
(www.nokia.com)