Avea'dan telefon alan 109 YTL'lik ücretsiz konuşma süresi kazanıyor


Avea İletişim Merkezlerinden diledikleri bir telefonla faturalı hat alan aboneler, 3 ay boyunca tüm ev, iş ve Avealılarla toplam 109 YTL'lik ücretsiz konuşma şansı elde ediyor
Abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni hizmetler hayata geçirmeye devam eden Avea, 30 Haziran 2008 tarihine kadar devam edecek cihaz kampanyası kapsamında abonelerine 3 ay toplamında 109 YTL'lik ücretsiz konuşma hediye ediyor.
Kampanya kapsamında Avea bayilerinden istedikleri herhangi bir telefon ile birlikte yeni faturalı hat alan aboneler, 3 ay boyunca her ay yurtiçinde tüm ev, iş ve Avea hatlarını ararken kullanabilecekleri 320 ücretsiz dakika; yani toplamda 960 dakika kazanıyorlar.
Üstelik bireysel hat alarak kampanyaya katılan abonelerin 38,5 YTL'lik ilk abonelik vergilerini Avea karşılıyor. Kamu hattı alarak kampanyaya katılan aboneler ise ilk abonelik vergilerini 12 eşit taksitte ödeme fırsatından yararlanıyor.

Avea'dan kontör yağmuru
Avea'nın yeni ve mevcut tüm faturasız hat aboneleri, 16 Nisan-16 Mayıs tarihleri arasında yükledikleri kontör karşılığında 500 dakikaya kadar hediye süre kazanıyor.
Avea'nın başlattığı yeni kontör kampanyası ile yeni ve mevcut tüm faturasız aboneler, Avealı sevdikleriyle artık daha fazla konuşma şansı yakalıyor.
16 Nisan-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında, yeni faturasız Avea hattı alan aboneler yapacakları ilk 100 ve 150 kontör yüklemeleri için 200 , 250 ve üzeri kontör yüklemeleri için 500 hediye dakika kazanırken, Avealı mevcut faturasız abonelerse ilk 250 ve üzeri kontör yüklemeleri için 300 hediye dakika kazanıyor.
Avea abonelerinin yüzünü güldüren kampanya çerçevesinde kazanılan hediye kontörler, peşin olarak kayıt ya da başvuru şartı aranmadan hemen hatlara yükleniyor.

Avea Türkiye'deki tüm ev ve iş telefonlarını ücretsiz aratıyor
Avea faturalı hat aboneleri yurt içinde nerede olurlarsa olsunlar, Türkiye'deki tüm ev ve iş numaralarını 30 dakika ücretsiz arayacak.
Avea faturalı hat aboneleri kampanyaya katılmak için ek bir ücret ödemeden ve herhangi bir işlem gerçekleştirmeden Nisan ayında tüm ev ve iş telefonları ile 30 dakikalık ücretsiz görüşme fırsatından yararlanacak.
Yeni kampanyaya ilişkin bir açıklama yapan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, “Türk Telekom ve Avea sinerjisinin sonuçlarını görmeye başlıyoruz. Avea bu kampanya ile müşterilerine sunduğu avantajları farklı bir ortama taşıyarak, 19 milyonu aşkın ev ve iş numarasını ücretsiz aratıyor. Önümüzdeki dönemde de müşterilerimizin hayatına değer katacak ve onların yaşamlarını kolaylaştıracak yenilikçi projeler hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Avea gökyüzünde de “Oh Be!” dedirtiyor
Kara ve denizden sonra havada hizmet sunan GPRS dolaşım ortakları sayısını arttıran Avea, kaliteli ve kesintisiz haberleşme ağını hızla genişletiyor.
Abonelerinin hayatlarını kolaylaştırmak için fark yaratan çözümler sunan Avea, gökyüzünde verdiği hizmet çeşitliliğini artırmaya devam ediyor.
İsviçre merkezli OnAir ve Norveç merkezli AeroMobile ile imzalanan Uluslararası Dolaşım Anlaşmaları sayesinde Avea aboneleri, yolculukları sırasında ‘havada' da GSM telefonlarını kullanarak ses ve KMS-Kısa Mesaj Servisleri hizmetlerinin yanısıra, GPRS hizmetlerinden de faydalanabiliyor.
Öte yandan Türk Hava Yolları ile AeroMobile arasında yapılan anlaşma kapsamında GPRS servisinin yakın dönemde THY uçuşlarında da Avea abonelerinin hizmetine sunulması planlanıyor.

Avea ile havada da ‘Yüzünüz Gülsün'
OnAir ve AeroMobile'ın uydu destekli kablosuz haberleşme imkanı sunan bu hizmetleri sayesinde faturalı ve faturasız tüm Avea aboneleri servisin hizmete sunulduğu uçuş rotalarında, uluslararası dolaşım servislerinin aktif olması durumunda hiçbir ekstra işlem yapmadan uçuş süresince sevdikleri ve aileleri ile kendi GSM telefonlarını kullanarak haberleşebilecekler. Öte yandan uçuş sürelerini değerlendirmek isteyen işadamları da BlackBerry gibi akıllı cihazlarını kullanarak iş görüşmeleri ve yazışmalarını yapabilecekler.