Logicom Türkiye, Ankara ve İstanbul'da daha etkin hale geliyor

20 yıllık küresel deneyimiyle dünyanın önde gelen markalarının çözüm ve ürünlerini, iş ortakları aracılığıyla Türkiye pazarına sunan Logicom Türkiye; ekibine dahil ettiği İş Geliştirme Yöneticileri Hande Kayacılar ve Emre Nazıroğlu ile giderek güçlenirken Ankara ve İstanbul operasyonlarında da daha etkinleşiyor.
Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hande Kayacılar, iş hayatına Neteks İletişim Sistemleri'nde Müşteri Temsilcisi olarak başladı ve İç Anadolu bölgesinde bulunan bayiler ile müşterilerine yönelik satış çalışmalarını yürüttü. 2007-2008 arasında Sekom İletişim'de kamu sektöründeki kurum ve kuruluşlar için ağ projelerinin oluşturulması, ihale ve satış ile satış sonrası çalışmalar üzerine projeler gerçekleştiren Kayacılar; Logicom Türkiye'ye katılmadan önce DevoTeam Secura'da Bölge Organizasyon ve Satış Yöneticisi olarak yine kamuya yönelik projeler gerçekleştiriyordu. Hande Kayacılar Logicom Türkiye'de, Ankara İş Geliştirme Yöneticisi olarak kamu kurum ve kuruluşlarındaki çalışmaların ve projelerin takibi, geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinden sorumlu olacak.
Emre Nazıroğlu ise, yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi'nde tamamladı. İş hayatına 1995 yılında Ecu-Line Forwarding'de Satış Operasyon Uzmanı olarak başlayan Emre Nazıroğlu; daha sonra İnka Yapı'da Müşteri Yöneticisi olarak çalıştı. Sonrasındaysa, Erico Türkiye ve Esco Yapı'da Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2006-2010 arasında Pronet Güvenlik Hizmetleri'nde, Marmara Bölgesi Kanal Satış Müdürü olarak tüm kanal ile bayii satış çalışmaları ve bunların geliştirilmesine yönelik projeler gerçekleştirdi. Nazıroğlu, Logicom Türkiye ekibine katılmadan önce Art&Artı'da Proje Satış Danışmanı olarak görev yapıyordu. Emre Nazıroğlu, Logicom'da Cisco Veri Merkezi Sunucu Çözümleriyle ilgili projelerin geliştirilmesi, satışı ve uygulamasından sorumlu olacak.