Motorola RAZR Turkcell farkıyla Türkiye'de: İncelik ve inovasyon bir arada

Motorola Mobility'nin Türkiye'ye sunduğu yeni Motorola RAZR inanılmaz ölçüde ince tasarımı, hafifliği ve gelişmiş özellikleriyle akıllı telefon dünyasına damga vuracak. Motorola RAZR Turkcell kalitesiyle ve avantajlı ödeme seçenekleriyle, Gold veya Gold Plus paketlere ek 24 ay boyunca ayda 59 TL'den başlayan fiyatlarla Turkcell İletişim Merkezleri'nden satın alınabilecek. Motorola RAZR; muhteşem görünümlü cam ön yüzü, elmas kesimli alüminyum vurguları ve inanılmaz canlılıkta resimler sağlayan çok parlak 4,3 inçlik gelişmiş Super AMOLED Advanced ekranının yanı sıra, KEVLAR lifleri ve Corning Gorilla Glass camla donatılarak çizilmelere ve sürtünmelere dayanıklı hale getirildi. Kullanılan özel bir kaplama ise Motorola RAZR'ın elektronik devreleri de dahil her bölümünü su sıçramalarına karşı koruyor.
Herkes çarpıcı dış görünüşüne hayranlıkla bakarken, Motorola RAZR kullanıcıları cihazın içindeki üstün özelliklerle de diğerlerinden bir adım önde olmaya devam ediyor. RAZR'da bulunan 1 GB RAM, çift çekirdekli 1.2 GHz'lik işlemci ve Android 2.3.5 işletim sistemi birlikte çalışarak son derece hızlı bir kullanıcı arayüzü ve çoklu işlem gücü sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar bir yandan e-postalarına bakarken aynı anda fotoğraflara göz gezdirip, listelerindeki müzikleri rahatlıkla dinleyebiliyor. Üstelik bunların hepsini aynı anda ve hiç gecikme yaşamadan yapıyor. Motorola RAZR'a önceden yüklenmiş Motorola MotoCast uygulaması 1 ile ev veya iş bilgisayarındaki içeriği telefona yüklemek veya doğrudan dinleyip izlemek mümkün hale geliyor. Böylece kişisel bilgilere her zaman erişilebiliyor.
Filmleri LCD HDTV'lerin çoğundan daha geniş bir renk aralığını destekleyen ekranında izleyebilen RAZR kullanıcıları, başkalarının filmlerini izlemekten sıkılırlarsa kendi filmlerini çekmek için gereken her türlü donanıma da sahip. Muhteşem görüntü sabitleme teknolojisi ile desteklenen sinema kalitesindeki 720p HD Video kamera veya arka yüzdeki 8 Megapiksellik 1080p kamerayı kullanarak keskin görüntüler yakalayan kullanıcılar hiç zahmet çekmeden hayatı sanata dönüştürebiliyor.
Motorola RAZR'ın e-postalarını, kişilerini ve takvimlerini koruyan gelişmiş şifreleme sistemi ile kullanıcılar iş dünyasının ihtiyaçlarına da hazır durumda. Günlük işleri otomatik hale getirerek pil ömrünü uzatan önceden yüklenmiş Smart Actions uygulaması ile Motorola RAZR kullanıcıları akıllıca çalışıyor. Kullanıcılar işe adım atıldığı anda zil sesini kapatma veya eve gelindiğinde GPS ve Bluetooth ayarlarını değiştirerek pilden tasarruf yapabilen, bir çağrıya cevap veremediğinde kısa mesaj gönderebilen ‘Smart Actions' ile dikkatini dağıtmadan kendileri için daha önemli olan konulara odaklanabiliyor.