Yeni iPad “Bilkom Güvencesiyle” 5 Mayıs'ta satışa sunuldu


Yeni iPad almak isteyen kullanıcıların gerektiğinde ürün ile ilgili her türlü desteği alabilmeleri için paketlerde “Bilkom güvencesiyle” ibaresinin bulunmasına dikkat etmeleri gerekiyor. Yeni iPad, Türkiye'nin yetkili Apple distribütörü Bilkom güvencesi ile 5 Mayıs Cumartesi günü resmi olarak satışa sunuldu. Yeni iPad'in Siyah, Beyaz, Wi-Fi ve Wi-Fi+4.Nesil (4N) tüm modelleri Bilkom Güvencesi ile sağlanan satış sonrası destek ve 2 yıl garanti avantajıyla 1,199TL'den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.
İlk etapta; Apple Premium Reseller Mağazaları ile birlikte Bimeks, Darty, Electroworld, Mediamarkt, Saturn, Teknosa ve Vatan mağazalarında satışa sunulacak yeni iPad'lerin tüm modellerini uygun ödeme seçenekleri ile bulabilmek mümkün. Tüketicilerin yeni iPad deneyimini tam anlamıyla yaşayabilmeleri için, tüm yetkili satış noktaları Yeni iPad özel teşhir alanları ve eğitimli personelleri ile hizmet verecek.

Tavsiye edilen Yeni iPad son kullanıcı satış fiyatları (KDV dahil)

 

Model

 

16GB

 

32GB

 

64GB

 

Wi-Fi

1199 TL

1489 TL

1739 TL

Wi-Fi+4G

1509 TL

1779 TL

2029 TL

 

Apple Premium reseller mağazalarında World Kart`a özel 12 taksit imkanı ile.
Döviz kuru 1$= 1,7549TL olarak hesaplanmıştır.
Satış noktalarındaki fiyatlar günlük döviz kuru ve ödeme seçeneklerine göre mağaza bazlı farklılık gösterebilir.

Yeni iPad Teknik Özellikleri:
Retina ekran
Yeni A5X çip
5 Megapiksel iSight kamera
10 Saat pil ömrü.

Yeni iPad ile benzersiz bir deneyime hazır olun.
Retina Ekran; ( 2048x1536) piksel 9,7 inç ekranı ile HD ötesi bir çözünürlüğe sahip yeni iPad ile filmlerinizi seyretmeye, fotoğraflarınıza bakmaya doyamayacaksınız.
Yeni A5X Çip; Dört çekirdekli grafiklere sahip çift çekirdekli A5X çiple yeni iPad ile oyun, eğlence deneyiminiz şimdi çok daha hızlı.
5 Megapiksel iSight Kamera; 1080p HD video kayıt yapabilen 5 Megapiksel iSight kamerası ile yeni iPad ile en güzel anlarınızı herkesle paylaşın.
10 saat pil ömrü; İnternet'te gezinti yaparak, video seyrederek veya müzik dinleyerek 10 saate kadar, bir hücresel veri ağında Web kullanımıyla 9 saat kesintisiz yeni iPad keyfi sizinle olacak.

iPad 2 16 GB fiyatları yeniden belirlendi
Yeni iPad'in satışına başlanmasıyla birlikte satışına devam edilecek olan iPad 2 16 GB Wi-Fi ve Wi-Fi+3N modellerinin fiyatları yeniden belirlendi.

Tavsiye edilen iPad 2 son kullanıcı satış fiyatları (KDV dahil) 

 

Model

 

16GB

 

Wi-Fi

969 TL

Wi-Fi+3.Nesil (3N)

1,279 TL

Döviz kuru 1$= 1,7549TL olarak hesaplanmıştır.
Satış noktalarındaki fiyatlar günlük döviz kuru ve ödeme seçeneklerine göre mağaza bazlı farklılık gösterebilir.