Çocuğunuzu merak etmeye son

Turkcell Superonline, ilk duyurusunu Nisan 2011 tarihinde yaptığı SuperCam ile, evde özellikle çocukların her anını izleyebilme, hatta kayıt etme imkanı sunuyor (Telepati sayı 187, sayfa 64). Kullanıcılarının ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar internete bağlanabildikleri her yerden, özel bir yazılıma ve kuruluma ihtiyaç duymadan kullanabildikleri SuperCam, böylece kendileri evde yokken çocuklarının her hareketini görebilmeyi sağlıyor ve anne-babaları meraktan kurtarıyor.
Turkcell Superonline'ın kendi fiber optik altyapısının ayrıcalığıyla sunulan SuperCam hizmeti, fiberin veri yükleme hızı ve kalitesi sayesinde son derece net ve kesintisiz görüntü sağlıyor. Seçilen paket ve kamera tipine göre, SuperCam'in kameraları, görüntünün aktarıldığı modeme kablosuz ya da doğrudan ethernet çıkışına bağlanarak çalışıyor, böylece SuperCam'in çalışması için evde ayrıca bir bilgisayara ihtiyaç duyulmuyor.
SuperCam sistemini kurduktan sonra uzaktayken evini ya da iş yerini izlemek, bakıcıyı kontrol etmek, bakıma muhtaç yakınlarını gözlemlemek isteyenler, bilgisayarları yanlarında değilse bile, mobil telefon ya da tablet bilgisayar gibi bu sistemi destekleyen tüm mobil cihazlardan SuperCam'i kullanabilir ve istedikleri zaman görüntüleri canlı olarak veya kayıttan izleyebilirler. Anında ya da seçilen süre kadar kaydedilen geriye dönük kayıtların da rahatlıkla izlenebildiği SuperCam'in 24 ay taahhütlü paketlerinden herhangi birini seçen herkese, 1 ay bedava paket kullanımı hediye ediliyor. SuperCam paketleri, 19,90 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor ve kurulum ücretsiz yapılıyor.