Telefonda çift fatura ile uğraşma devri kapandı

Toptan Hat Kiralama düzenlemesinin devreye girmesiyle şirketler artık TurkNet'in ucuza konuşturan sabit telefon hizmetini alırken yalnızca TurkNet ile iletişimde olacak ve sadece bir fatura ödemenin kolaylığını yaşayacak.
Telekomünikasyon sektöründe yapılan ve 1 Şubat 2012 tarihinde yürürlüğe giren Toptan Hat Kiralama düzenlemesiyle kurumlar artık aldıkları sabit telefon hizmetleri için yerel operatöre ayrı, alternatif operatöre ayrı fatura ödemek zorunda kalmayacak. Söz konusu uygulamayla birlikte bu tarihe kadar alternatif telekom operatörlerinin sunduğu A-Tipi Telefon Hizmeti yerini yerleşik operatöre sabit ücret faturası ödeme zorunluluğunu tamamen ortadan kaldıran Sabit Telefon Hizmeti'ne bırakıyor. Böylelikle Türkiye'nin önde gelen alternatif telekom operatörlerinden TurkNet'in sunduğu, son derece avantajlı sabit telefon hizmeti için kurumların iki farklı fatura ile uğraşmalarına gerek kalmıyor.

Hem ucuz hem 7 gün 24 saat destek
TurkNet sabit telefon hizmetinin avantajları saymakla bitmiyor. Yeni düzenlemeyle kurumlar sabit telefon hatlarını kolayca TurkNet'e taşıdıkları gibi, hizmetleri ile ilgili olarak yalnızca TurkNet'le iletişim kurmanın ve tek fatura ödemenin kolaylığını yaşıyor. Böylece hem paradan hem de zamandan tasarruf ediliyor. TurkNet sabit telefon hizmeti kullanıcısı şirketler http://cco.turk.net/ adresindeki Online İşlem Arayüzü üzerinden hizmet detayları, anlık kullanım bilgileri, fatura görüntüleme ve fatura ödeme gibi işlemlerini anında halledebiliyor. Ayrıca 0 850 288 80 80 numaralı müşteri hizmetleri hattından 7 gün 24 saat destek alabiliyor.

Sabit ücret ödemeye gerek yok
TurkNet'in sunduğu “Her Yöne Dakika Paketleri” kampanyası kapsamında şirketler, konuşma ihtiyaçlarına en uygun dakikalı paket seçeneğini seçerek sabit ücret ödemek zorunda kalmıyor ve hem yerel hem de uluslararası aramalarda çok daha ekonomik fiyatlara konuşuyorlar. Üstelik Toptan Hat Kiralama düzenlemesiyle başvurudan faturalamaya kadar, hizmetin tüm prosedürleri tek muhatapla ve son derece kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor.
TurkNet Ürün Yönetimi ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rana Karaküçük Özenç konuyla ilgili şunları söylüyor: “ Toptan Hat Kiralama sektörümüz için son derece önemli bir gelişme. Birçok şirket bu düzenlemenin yürürlüğe girmesinden önce çift fatura yükü yüzünden son derece avantajlı kampanyalar sunan alternatif Telekom operatörlerine mesafeli yaklaşıyordu. Bizden A-Tipi telefon hizmeti almakta olan kurumlar ve KOBİ'ler, çift fatura uygulamasının ek olarak para, zaman ve enerji külfeti getirmesinden yakınıyorlardı. Oysa şimdi mevcut müşterilerimiz ve hesabını bilen tüm şirketler TurkNet'in avantajlı sabit telefon hizmetini alabilecek, bu avantajlı hizmeti kullanırken yalnızca tek bir irtibat noktasıyla iletişim kuracak, tek fatura ödemenin kolaylığını yaşayacak.”

TurkNet
1996 yılında kurulan ve Türkiye'nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörü olan TurkNet, kurumsal telekom pazarında binlerce işletmeye, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, toplu internet, IP MPLS VPN (özel sanal ağ), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyor. Bireysel telekom pazarında TurkNet ADSL internet erişim hizmeti, bu hizmetle beraber sunulan ekonomik telefon hizmeti ve abonelik şartı olmadan her sabit telefondan kullanılabilen 1095 ucuz telefon görüşme hizmetleriyle iddiasını sürdüren firma, aynı zamanda Türkiye'nin ilk haber ve eğlence sitesi olan www.turk.net net kapısıda işletiyor. Yaptığı yatırımlarla her geçen gün genişlettiği fiber altyapısına kendi yurtdışı çıkışını da ekleyen TurkNet, teknik uzmanlığı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek telekom hizmetlerinde avantajlı tarife seçenekleri sunmaya devam ediyor.