Yeni iPad Turkcell ile 2 kat daha hızlı

Turkcell'in Çift Taşıyıcı (Dual Carrier) teknolojisi ile güncellenen 3.Nesil (3N) şebekesi sayesinde yeni iPad, sahip olduğu hız potansiyelini ortaya koyabiliyor. Böylelikle Turkcell'liler yeni iPad ile mobil İnternet keyfini iki kat daha hızlı yaşayacak, yeni eklenen sınırsız İnternet teklifi ile de bu hızdan doyasıya yararlanabilecekler.
Turkcell, yeni iPad'i geniş ve cazip İnternet paketi teklifleri ile ayda 79TL'den başlayan fiyatlarla 5 Mayıs'tan itibaren Turkcell İletişim Merkezleri'nde müşterilerine sunuyor. Turkcell'liler Yeni iPad'in 16, 32 ve 64GB modellerine, 250MB, 1GB ve 4GB İnternet paketlerinin yanı sıra, ilk kez sınırsız İnterneti paketi ile24 ayda uygun ödemelerle sahip olabilecek. Geçtiğimiz yıl 3.Nesil (3N) şebekesini Çift Taşıyıcı teknolojisiyle güçlendirerek çift taşıyıcı destekli mobil İnternet cihazlarının bağlantı hızını iki katına çıkartan Turkcell bu sistemi Türkiye'ye yaygınlaştıran tek operatör (Turkcell 3N şebekesinin %99.5'i Çift Taşıyıcı teknolojisiyle uyumlu). Bu da Turkcell'lilere, Yeni iPad'le, iPad2'ye göre 3N'de çok daha hızlı bağlantı yapma olanağı veriyor. PCnet Dergisi'nin Mayıs 2012 sayısında yer verdiği “3N Hız Testi” sonucuna göre de, Türkiye'nin “3N Şampiyonu” Turkcell oldu. Türkiye'nin 7 bölgesini temsilen seçilen 9 ilde , 59 noktada yapılan 2,136 ölçüm sonucuna göre Turkcell, 3N veri indirme ve yükleme hızıyla Türkiye'nin en hızlı operatörü çıktı.
Yeni iPad, dikkat çekici yeni Retina ekran özelliği, dört çekirdekli grafik işlemcisi, yeni A5X işlemcisi ve 1080p HD formatında video çekimi yapabilen 5 MP iSight dahili kamerası ile tablet bilgisayara kategorisini yeniden tanımlıyor. Yeni iPad ince ve hafif olmasının yanı sıra, 10 saat pil ömrüne sahip. Ayrıca, Yeni iPad, dünya çapındaki şebekeler için en kapsamlı desteği sunarak, kullanıcılara seyahat ederken hemen hemen her yerden yüksek bağlantı hızına sahip şebeke üzerinden İnternet'e bağlanabilmeyi mümkün kılıyor.
Turkcell Bireysel Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, Apple ile bir kez daha iş birliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “Tüm Türkiye'de Turkcell'liler Çift Taşıyıcı (Dual Carrier) teknolojisi ile desteklenen 3N ile yeni iPad'i 43.2 Mbps'a varan hızla kullanmanın keyfini sürebilecek. Böylece Turkcell, Türkiye'de yeni iPad keyfini 2'ye katlıyor. Muhteşem potansiyeliyle yeni iPad'in hak ettiği baş döndürücü hız bu. Biz de Turkcell olarak bu hızı daha fazla müşterimize yaşatabilmek için interneti içinde ayda 79TL'den başlayan çok avantajlı teklifler hazırladık. Samimiyetle iddia edebiliriz, Yeni iPad Turkcell'den alınır.”
Turkcell, yeni iPad'i geniş bir yelpazede cazip İnternet paketi teklifleri ile beraber sunacak. Turkcell müşterileri 16GB'lik Yeni iPad'e 250MB internet paketiyle birlikte 24 ay taahhütlü olarak ayda 79 TL'ye sahip olabilecek. Mobil İnternet ihtiyacı yüksek olan Turkcell'liler için de 16, 32 ve 64GB'lik Yeni iPad'lere 250MB'nin yanında 1GB ve 4GB internet paketi seçenekleri sunuluyor.
Turkcell'in İnternet'te sınırları ortadan kaldırmak isteyenlere özel teklifleri de var: Yeni iPad için, sınırsız İnternet paketi içinde teklifler, yine 24 ay taahhütlü olarak sunuluyor.

Fiyat TL

Fiyat TL

Fiyat TL

Fiyat TL

(24 ay taahhütlü)

250MB veri ile birlikte

1GB veri ile birlikte

4 GB veri ile birlikte

Sınırsız veri ile birlikte

Yeni iPad 16 GB

79

86

96

125

Yeni iPad 32 GB

89

96

106

135

Yeni iPad 64 GB

101

108

118

147