Ne Alsak?

Philips'ten android telefonlara özel hoparlör alsak
Philips, uzun süredir Apple ürünleri için pazara sunduğu ve büyük ilgi gören ‘docking' hoparlör olgusunu, Android telefonlar için de geliştirdi. Farklı tasarımları ve göz alıcı özellikleriyle Philips Android Fidelio Docking hoparlör serisi, bu yaygın işletim sistemini kullanan telefonlar açısından önemli bir eksiği kapatıyor. Müziği özgür bırakan seri; AS111, AS141 ve AS351 modellerinden oluşuyor. Ön paneldeki sayısal saati, otomatik olarak telefonunuza göre ayarlayan ürün, özel ücretsiz Fidelio yazılımıyla ve kolay senkronizasyon için SongBird yazılımıyla birlikte geliyor. Her açıdan mükemmel görünen 360 derecelik tasarımıyla ve yumuşak gece ışığıyla; yatak odanızda sevimli bir alarmlı saat görünümünde yer almaya son derece uygun olan Fidelio AS111, Bluetooth üzerinden müzik aktarım özeliğiyle de ilgi çekici. Zengin, çok yönlü, saf ve dengeli ses performansı için neodimyum hoparlörlerle donatılan AS111, mobil telefon parazitlerini önleyen blendaj teknolojisine de sahip.
Android dock hoparlörler için yeni geliştirilen başka bir özellik ise Philips DockStudio uygulaması. Ücretsiz Philips DockStudio uygulaması, docking hoparlörlere birçok benzersiz özellik kazandırıyor. Tüm dünyadaki binlerce İnternet radyo istasyonunu dinleyebilir, müzik koleksiyonunuzda gezinebilir ve dinlediğiniz parçayı Facebook'ta veya dinlediğiniz sanatçının fotoğraflarını Flickr hesabınızda payla?abilirsiniz. Philips AS111 249,90 TL, AS141 299,90 TL, AS351 ise 349,90 TL'lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

LG Cinema 3D Smart TV alsak
LG'nin 2011 yılında tüketicilere sunduğu Sihirli Kumanda, yeni LG Cinema 3D Smart TV'lerde daha da sihirli hale geliyor. LG Sihirli Kumanda, 3 farklı konumu ile kullanıcıya Smart TV'yi kolay bir şekilde kontrol olanağı sağlıyor. Yeni Cinema 3D Smart TV'ler aynı zamanda bir dizi bağlantı özelliklerini de içinde barındırıyor. Intel Wireless Display (WiDi) teknolojisi sayesinde uyumlu cihazlara bağlanmak için kablo ya da İnternet bağlantısı gerekmiyor. Second Display özelli ğ i sayesinde kullanıcılar TV'deki görüntüyü di ğ er ak ı ll ı cihazlar ı na aktarabiliyor ve TV'nin bulundu ğ u mekandan ba ğı ms ı z olarak TV izleme keyfine devam edebiliyor. Kullan ı c ı lar ayn ı Wi-Fi a ğı na ba ğ land ı klar ı nda, ak ı ll ı GSM telefonlar ı n ı veya tabletlerini kullanarak evlerinin bahçesinden, banyodan veya mutfaktan ayn ı veya farkl ı içerikleri izleyebiliyor. Mobil Ekran Payla şımı sayesinde ise Wi-Fi Ekran veya MHL ile kullan ı c ı lar GSM telefonlarından televizyona kablolu veya kablosuz olarak içerik transferi yapabiliyor. Bu içerikleri evlerindeki en büyük ekranda izleyebilmenin yanı sıra, TV kumandası ile kontrol edebiliyorlar. Social Center uygulaması ise kullanıcıların TV izlerken sosyal ağlara göz atabilmelerini sağlıyor. Bu uygulama ile TV izlerken aynı anda Facebook ve Twitter yoluyla iletişim kurulabiliyor. ( www.lg.com /tr)

Anneler günü hediyenizi Logitech'ten alsak
HD kalitesinde görüntülü konuşmalar için: Logitech HD Webcam C270
Logitech Colour Collection 'ın bir diğer ürünü ise teknoloji tutkunlarının gözdesi olan; Logitech C270. Gözalıcı tasarımları, parlak ve canlı renkleriyle sayısal hayatı renklendiren Logitech C270; 720 piksel HD görüntülü konuşma, 3 megapiksel fotoğraf, Logitech Fluid Crystal Teknolojisi, Facebook ve YouYube'a tek tıkla HD video kaydetme özellikleriyle görüntülü konuşmayı, video kaydetme ve paylaşmayı gerçeğe dönüştürüyor.
Logitech C270 satış fiyatı: 59,90 TL (KDV Dahil).
Logitech Colour Collection 'ın klavyesi K360, canlı renkleri ve özgün tasarımlarıyla sayısal hayatını kullanılan aksesuarlarla da renklendirmeye yardımcı oluyor. Standart klavyelerden yaklaşık %20 daha küçük boyutuyla yerden tasarruf sunan K360, Logitech Gelişmiş 2.4 GHz kablosuz bağlantısıyla güvenli ve özgür bir bağlantı sağlıyor. Üç yıl olan pil ömrü bulunan K360, altı kısa yol tuşu ve oniki fonksiyon tuşu ile en sık kulllanılan uygulamalara, dosyalara ve web sayfalarına hızlı ve kolay geçiş imkanı sunuyor. Logitech K360 satış fiyatı: 64,90 TL (KDV Dahil)

Motorola XOOM 2 alsak
Avealılar, Motorola Xoom2 tabletin cazip avantajlarıyla tanışacak. 3.Nesil (3N) ve Wi-Fi özellikli 10.1 inç ekranlı Motorola Xoom2, tüm Avealılara 24 ay taksitle cazip mobil İnternet seçenekleri ile sunuluyor. Avealılar, Avea İletişim Merkezleri'ne uğrayarak 1GB, 2GB ve 4GB İnternet paket alternatiflerinden birini seçerek Motorola Xoom 2 sahibi olabilecekler.
Teknoloji meraklıları, Motorola XOOM 2 tablet bilgisayarlara TTNET satış noktalarından da ulaşabilecek. TTNET, Motorola XOOM 2 tabletleri; sınırsız Wi-Fi, 3 ay boyunca bedava Tivibu Cep aboneliği ve orijinal kılıfla birlikte, 39 TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla ve 24-36 ay TTNET faturasına taksit seçeneği ile satışa sunuyor. Google Android 3.0 (Honeycomb) platformunu kullanan ilk cihaz olan Motorola XOOM'dan sonra, Android 3.2 kullanan Motorola XOOM 2, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci, 32 GB bellek ve 1 GB RAM'e sahip. Motorola XOOM 2'nin öne çıkan özellikleri arasında ön yüzde 1.3 MP, arka yüzde ise 5 MP olmak üzere iki ayrı flaşlı kamerası, gerçek çoklu işlem fonksiyonu ve 8.2 ve 10 inçlik geniş HD ekran ve Android Market desteği bulunuyor. Sınırsız flaş desteği ise Motorola Xoom 2'nin önemli avantajları arasında yer alıyor. ( www.turktelekom.com.tr )