Samsung GALAXY SII, şimdi pembe rengiyle Türkiye'de

 

Dünya genelinde 20 milyonu aşan satış rakamlarına ulaşan Samsung GALAXY SII,
yeni rengiyle pembe renk düşkünlerinin vazgeçilmezi olacak.
Dünyanın lider GSM telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, dünyada satış rekorları kıran GALAXY SII'nin pembe rengini kullanıcıların beğenisine sundu. Samsung GALAXY SII, akıllı teknolojiyi pembe şıklığına dönüştürüyor.

Pembe tasarımda maksimum incelik ve üstün ekran deneyimi
Samsung Galaxy SII yalnızca 8,49 mm inceliğine ve 116 g. ağırlığa sahip. Ayrıca 4.27 inç Super AMOLED Plus ekran teknolojisiyle gelişmiş renk seçenekleri ve etkin enerji tüketimi ile öne çıkıyor. Pembe Galaxy SII'de Super AMOLED Plus ekranda kristal berraklığında, en canlı renklerle görüntüleme deneyimi için daha yüksek piksel altı çözünürlük özelliği de yer alıyor.

Samsung Galaxy SII ile Warner Bros. içeriklerinin tadını çıkarın
Samsung'un akıllı cihazları için sunduğu zengin Warner Bros. içeriğinden Galaxy SII kullanıcıları da yararlanıyor. Bu zengin içerikler sayesinde kullanıcılar; yüzlerce film, dizi ve çizgi filme ücretsiz erişim sağlayarak çoklu ortam deneyiminin keyfini çıkarmaya devam ediyor. Warner Bros. İçeriklerine Google Play üzerinden indirilebilen Samsung Smart Sinema üzerinden ulaşılabiliyor.

En hızlı bağlantı ve en yüksek işlemci teknolojisi Galaxy SII'de
GALAXY S IIyüksek hızlı kablosuz bağlantı özellikleri sayesinde kendi sınıfında en zengin kullanıcı deneyimlerinden birini sunan akıllı GSM telefonu. 1.2 GHz çift çekirdek uygulama işlemcisi içeren GALAXY SII, Android 2.3 Gingerbread platformunu kullanıyor. Kullanıcılar bu sayede cihazın benzersiz çoklu görev özelliklerinin faydalanmanın yanı sıra, video ve fotoğraf dosyalarını en hızlı şekilde indirip görüntüleyebiliyor.

Beyaz şıklığında Samsung GALAXY Note
Tablet ve akıllı telefon özelliklerini bir araya getirerek benzersiz bir mobil deneyim sunan GALAXY Note, beyaz renk seçeneğiyle beyaz rengin şıklığını arayanlara hitap ediyor.
Benzersiz özellikleriyle mobil cihazlar pazarında yepyeni bir kategori yaratan Samsung GALAXY Note , beyaz seçeneğiyle kullanıcıyla buluşuyor. Satışa ilk çıktığı andan itibaren tüketicilerden yoğun ilgi gören ve bütün pazarlarda büyük başarı yakalayan Samsung GALAXY Note, ince ve hafif tasarımı, beyaz şıklığında sunuyor.

S Pen ile fikirlerinizi özgürce ifade edin
GALAXY Note 'un S Pen'i, kusursuz bir dokunmatik deneyime ek olarak, ekrandaki görüntüleri kontrol etmeye, düzeltmeye, işaretlemeye, kesip yapıştırmaya olanak tanıyor. S Pen ile özgürce yazı yazmak ve çizmek, sonrasında da paylaşmak mümkün. Samsung GALAXY Note , Facebook, Web, Google Maps, doküman, Word, Excel formatındaki dosyalardan tek tuşla alınan ekran görüntüsü üzerinde S Pen ile istenildiği çizimler yapmayı ve notlar yazmayı ve bu notları anında paylaşmayı mümkün kılıyor. GALAXY Note, akıllı telefon taşınabilirliğindeki en büyük ekran boyutu olan 5,29 inç ekrana sahip. Geniş ekranın bütün avantajlarından yararlanan kullanıcılar minimum kaydırma ve ekran geçişleriyle çok yönlü ve daha pratik kullanım olanağına sahip oluyor. GALAXY Note, geleneksel ekranlara oranla çok daha üstün ve canlı bir netlik sağlayan ekranı, HD Super AMOLED teknolojisi ile üstün bir görüntüleme deneyimi sağlıyor. Samsung GALAXY Note video, fotoğraf, belge ve Web için en iyi görüntüleme deneyimlerini sağlamanın yanı sıra, 180 derecelik bir izleme açısı sunarak üstün bir ekran deneyimi yaşatıyor. Samsung GALAXY Note ile videoları istendiği gibi düzenleyip montajlayarak eğlenceli kurgular oluşturmak mümkün.
Samsung GALAXY Note'un 1.4 GHz çift çekirdekli işlemcisi, cihaza akıcı kullanım sağlayan, kusursuz bir kullanıcı arayüzü sunuyor. HSPA+ ve Wi-Fi 802.11n teknolojisi ile çok hızlı bir İnternet deneyimi sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar, gerçek zamanlı video akışı sağlayabiliyor ya da arkadaşları ile çevrimiçi oyun platformlarında bir araya gelebiliyor.