Emniyet Genel Müdürlüğü İhalesi Karel'in

Emniyet Genel müdürlüğünün açtığı "122 adet sayısal telefon santralı" alımına ilişkin ihaleyi Türk telekomünikasyon sektörünün yerli üretici kuruluşu Karel kazandı.
Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Türkiye çapındaki İl Müdürlükleri Hizmet Binaları'nda kullanılan santralların, son teknolojilerle oluşturulan çağdaş bir altyapıya kavuşturulması amacıyla düzenlediği ihaleyi Karel kazandı. Buna göre Emniyet Genel Müdürlüğü'ne 122 adet DS 200 Sayısal Telefon Santralı satışı Karel tarafından gerçekleştirilecek.
Sayısal telefon santralları ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nün İl Emniyet Müdürlükleri ile arasındaki haberleşme sistemleri daha çağdaş bir yapıya kavuşacak. Karel'in üstlendiği proje ile birimler arasındaki iletişim BRI, PRI, ISDN hatlar ile, E&M ve analog hatlar üzerinden sağlanarak sisteme standart bir yapı kazandırılacak.
Önceki yıllarda Emniyet Genel Müdürlüğü'nde 174 Alo Polis Bilgi Hattı projesini başarı ile hayata geçiren Karel'in bununla ilgili hizmetleri de sürüyor.
DS 200 Sayısal Telefon Santralı
1344 genişleme yuvasına kadar büyüyebilen DS 200 Sayısal Telefon Santralları, ISDN BRA/PRA veya analog dış hat bağlantılarına olanak sağlayan esnek modüler bir yapıya sahip. DS 200 sayısal yapısı sayesinde her türlü sesli görüntü ve veri için hem güvenli hem de kaliteli bir aktarım yapılabiliyor. Modüler yapısı ile 8 dış, 16 iç hat kapasiteden 1334 genişleme yuvasına kadar büyüyebiliyor, işyerinin gelecekteki gereksinim ve taleplerini de rahatlıkla karşılayabiliyor. Santral, CM Raporlama yazılımı ile kuruluşlardaki tüm görüşme bilgilerinin kayıtlarının takip edilmesini, EVM sistemleri ile sesli yanıtları olanaklı hale getiriyor.
Hızlı kaliteli ve çok amaçlı çağdaş bir iletişim sistemi olarak dikkat çeken Karel DS 200, Sayısal Telefon Santralı, ses, veri ve görüntüyü aynı anda iletebilme özelliği taşıyor. Orta-büyük kapasiteli gelişmiş iletişim ihtiyaçları bulunan işyerleri için ideal bir yapıya sahip olan santral, 672 genişleme yuvasına kadar büyüyebiliyor.
Yukarı çıkmak için tıklayın