Özel İletişim Vergisi %5’e indi,  smile adsl İnternet fiyatlarını düşürdü

ÖİV indiriminin gerçekleşmesi için uzun süredir fikir beyanatında bulunan ve konuya desteğini sürdüren smile adsl, 1 Mart’tan itibaren yürürlüğe giren ve İnternet servis sağlayıcılarına uygulanan Özel İletişim Vergisi (ÖİV)’nde yapılan indirimin hemen ardından fiyatlarını düşürdü. ÖİV’de yaşanan yüzde 15'ten yüzde 5'e düşen vergi indirimi sonrasında İnternet paketlerinde yeniden fiyat düzenlemesine giden smile adsl, abonelerine kendi altyapısı üzerinden sunduğu kaliteli servisi en cazip fiyatlarla vermeye başladı.
Sağladığı katma değerli servisleri ve herkes için uyguladığı cazip kampanyalarıyla tanınan smile adsl, uyguladığı yüzde 10’luk indirimle ve Mart ayında gerçekleştirdiği cazip kampanya ile Türkiye’deki İnternet kullanımını arttırmayı planlamaktadır.
Konuyla ilgili görüşlerini bildiren smile adsl Satış Pazarlama Direktörü Çağatay Arslan; ÖİV indiriminin gerçekleşmesinde smile adsl olarak uzun süredir desteklerini sürdürdüklerini ve bu çabaların bugün, tüketicilere olumlu olarak yansıdığını belirtti. Müşteri odaklı yaklaşımlarıyla, bu kararla birlikte hemen ADSL fiyatlarına indirimi yansıttıklarını belirten Arslan, smile adsl’in İnternet kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam edeceğini ve bunun için çalışmalarını, desteklerini sürdüreceğini belirtti.

Limitli ve limitsiz paketlerde Mart kampanyası fiyat tarifesi: