Turkcell’liler 3N’ye hazırlanıyor

İnternet’i içinde netbook ‘HP Compaq MiniNote 701’Turkcell farkıyla piyasada. Turkcell-HP işbirliğiyle düzenlenen ‘HP Compaq MiniNote 701’ netbook kampanyasından yararlanan Turkcell’liler, kolayca taşınabilen bu ürünle, zaman ve mekan sınırı olmadan Turkcell kapsama alanındaki her yerden anında ve kısa bir süre sonra 3N-3.Nesil hızında İnternet’e bağlanacak.
Turkcell, diz üstü bilgisayar pazarının güçlü markası HP ile yaptığı anlaşmayla, bireysel ve kurumsal tüm müşterileri için çok cazip bir kampanya başlattı. Turkcell, İnternet’i içinde ‘HPCompaqMiniNote 701’i 1 GB’lık mobil İnternet’le birlikte ayda 69 TL’ye sadece Turkcell satış noktalarında satışa sunuyor. Üstelik KDV ve ÖİV dahil, 24 ay taksitle. Turkcell’in 1 Nisan tarihinde başlayan ’SIM kartlı HP CompaqMiniNote 701’ kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell’lilerin Turkcell iletişim merkezlerine ya da kampanyaya katılan zincir mağazalara uğrayıp, aylık 69 TL’lik sözleşmeyi imzalamaları yeterli, üstelik aylık 1GB mobil İnternet de bu fiyata dahil.
Turkcell’in bu öncü kampanyası ile sunulan SIM kartlı HP CompaqMiniNote 701, hafifliği ve şık görünümünün yanı sıra, içine yerleştirilmiş EDGE/3G modem sayesinde Turkcell müşterilerinin mekandan bağımsız, diledikleri yerden İnternet kullanmalarını sağlıyor. HP Mini Note’un içindeki modem,Türkiye’de en geniş GSM kapsama alanına sahip olan Turkcell şebekesinin, neredeyse tamamında varolan ve şu anda en yüksek mobil İnternet hızını sunan EDGE teknolojisini destekliyor. HP MiniNote, kullanıcılarına yıl ortasından itibaren 3N’de de en geniş kapsama ve en yüksek kaliteyi sunacak Turkcell farkıyla mobil İnternet’ten onlarca kat daha hızlı yararlanma olanağı verecek.
İçindeki EDGE/3G modem ile ayrı bir cihaza ihtiyaç duymadan gençlere “her yerden hayata, bilgiye ve eğlenceye bağlanabilme”, çalışanlara ise ”her yerden işini takip edebilme” imkanı sunan HP Compaq MiniNote 701, müşterilerinin hayatını kolaylaştırma vizyonuyla hareket eden Türkcell’in tüm bireysel ve kurumsal satış noktalarında bulunuyor.
HP Compaq MiniNote 701 özellikleri
10.2 inç Parlak Geniş Ekran
1,02 kg ağırlık
Tümleşik Web kamerası, mikrofon ve hoparlör
Intel® Atom™ işlemci N270
1.60 GHz, Düzey 2 önbellek 512 KB
Windows® XP Home Service Pack 3 (32-bit)
1024 MB (1 x 1024 MB)
60 GB SATA Sabit Disk Sürücüsü 4200 dönüş/dk
HSDPA teknolojisi kullanan Mobil Geniş bant İnternet bağlantısı