Vodafone’dan kurumlara uzun kısa mesaj çözümü

Vodafone, JetSMS platformu sayesinde kısa mesajda karakter sayısı sınırını ortadan kaldırıyor. Vodafone’un kurumsal abonelere yönelik JetSMS hizmetiyle artık bir kısa mesajda 160 değil, tam 612 karakter yazılabiliyor. JetSMS üzerinden gönderilen uzun mesaj, alıcının telefonunda tek bir mesaj olarak görüntüleniyor. Böylelikle uzun ve Türkçe karakterli mesajlar, alıcılar tarafından anlam bütünlüğü içinde okunabiliyor
Vodafone’un kurumsal müşterilerine sunduğu JetSMS platformu, SMS/KMS-Kısa Mesaj Servisleri tabanlı mobil çözüm ihtiyaçlarına “en hızlı, en kolay, en güvenilir” şekilde cevap veriyor. JetSMS ile kurumlar ister bir kişiye, ister yüz binlerce kişiye aynı anda kısa mesaj göndererek, Türkiye ve dünyadaki tüm GSM operatörü abonelerine aynı anda ulaşabiliyorlar. Platform, “Akıllı KMS Zaman Ayarı” özelliği ile ileri tarihli toplu kısa mesaj gönderimlerine de olanak sağlıyor.
Kısa mesajın gönderen kısmında, kurum adını kullanıcıların istediği şekilde oluşturmasına imkan veren JetSMS’te, şirket adına birden fazla kullanıcı tanımlanabiliyor. JetSMS’i kullanmak için (www.vodafone.com.tr) veya (www.jetsms.net) adresinden bilgi alınarak, kullanım talebi iletilebiliyor. JetSMS’te kısa mesaj gönderimleri Web üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.