Ofislerin haberleşme alışkanlıklarını değiştiren ‘gateway’: XPEECH OneStream

Bircom, Türkiye’yi haberleşme omurgası kavramına yeni bir boyut getiren XPEECH OneStream Gateway ile tanıştırıyor. Benzersiz özelliklerini rakipsiz performansıyla destekleyen XPEECH OneStream Gateway, ofislerin haberleşme alışkanlıklarını değiştiriyor.
Bircom, yüksek kaliteli telekom çözümleri portföyünü genişletmeyi XPEECH OneStream Gateway ile sürdürüyor. XPEECH OneStream Gateway, sabit, GSM ve VoIP çağrılarının tek bir noktadan yönetilmesini sağlıyor. Telekomünikasyon sektöründe devrim yaratacak özelliklere sahip olan ürün, rakipsiz performansıyla da göz kamaştırıyor.
XPEECH OneStream Gateway, standart analog telefon santrallarına VoIP ve GSM yönlendirme özelliği kazandırdığı gibi, IP PBX’lere de güvenilir analog ve GSM erişimi desteği veriyor. Ürünün yönleme özelliği ile, telefon santralının 6 analog yuvasından çıkan çağrıların PSTN, GSM ve VoIP kanallarına akıllı yönlendirilmesi sağlanıyor. Tercih edilen şebekenin erişilemez veya meşgul olması durumunda akıllı yönlendirme devreye girerek, hattı otomatik olarak alternatif kanala yönlendiriyor.
Esnek yapılandırma özellikleri sayesinde çağrı başlatma protokolleri SIP Client, SIP Registrar veya SIP Proxy olarak da konumlandırılabilen XPEECH OneStream Gateway, kolay kullanımlı kullanıcı dostu Web arayüzü ile hem yerinden hem de uzaktan programlanabiliyor. Ürünün yönlendirme tablosuna dışarıdan DISA ile güvenli erişim özelliği, güvenliğe ilişkin soru işaretlerini ortadan kaldırıyor.
XPEECH OneStream Gateway’in en dikkat çekici özelliklerinden biri de, “Mobility extension” (Mobil dahili abone) özelliği. Bu çok kullanışlı özellik sayesinde, masa telefonuna gelen çağrılar ofis dışındayken bile karşılanabiliyor; GSM telefonundan karşılanan çağrı, ofisteki diğer bir çalışana aktarılabiliyor.
XPEECH OneStream Gateway, tüm kanallarda yankı azaltma ve ses denetimi sağlayarak görüşmelerin kusursuz bir ses kalitesiyle yapılmasına olanak tanıyor. Arayan numarayı gösterebilme, güncellenebilir yazılım ve bant genişliği yönetimi gibi özellikleriyle omurga kavramına yeni bir boyut kazandıran ürün, Türkiye’de Bircom güvencesiyle ve 2 yıllık garantiyle satışa sunuluyor.