BiRi’leri 1 ay ücretsiz konuşacak


1 – 30 Nisan tarihleri arasında BiRi ADSL abonesi olanlar, şehirlerarası ve uluslararası sabit telefonlarla ilk 1 ay boyunca ücretsiz konuşabiliyorlar.
Türkiye’nin önde gelen alternatif telekom operatörü Koç.net, BiRi ADSL ile yeni tanışan abonelerine, şehirlerarası ve uluslararası sabit telefon görüşmelerini bir ay boyunca ücretsiz yapma fırsatı sunuyor. 1 – 30 Nisan tarihleri arasında BiRi ADSL abonesi olanlar, ilk 1 ay boyunca, tüm şehirlerarası ve 1. kademe kapsamındaki ülkelere yönelik uluslararası sabit telefon görüşmelerini, zaman sınırı olmadan ve ücretsiz yapıyorlar.
Kampanya, Hesaplı BiRi ve Özgür BiRi olmak üzere iki farklı paket seçeneği ile tüketicilerle buluşuyor. Hesaplı BiRi paketindeki 1 Mbps hızdaki ve 4 GB kotalı bağlantı seçeneği, 4 ay boyunca KDV ve ÖİV dahil 13.78 TL’ye sunuluyor. Özgür BiRi paketindeki, 1 Mbps hızdaki ve 4 GB kotalı bağlantı seçeneği ise, taahhüt şartı olmadan, 2 ay boyunca KDV ve ÖİV dahil 13,78 TL’ye sunuluyor. Ödemelerini Worldcard ile yapan aboneler, indirimli ücretlerden bir ay ekstra yararlanıyorlar.
Ücretsiz kullanımlarına sunulan telefon destekli ve yüksek kalitede kablosuz modemleri sayesinde aboneler konuş-öde şeklinde avantajlı tarifeler ile şehirlerarası, uluslararası ve GSM görüşmelerini yüzde 45’e varan indirimlerle yapabilecekler.
BiRi ADSL paketleri; Arçelik, Beko, Keysmart, Koç.net ve Apple Premium yetkili satıcılarında tüketicileri bekliyor. Kampanyanın detayları, (www.biri.com.tr) sitesinde yer alıyor.
BiRi ADSL paketlerinde başka neler var:
Ücretsiz 8 GB kotalı, antivirüs/ antispam korumalı e-posta alanı
Ücretsiz 5 GB kotalı dosya alanı
Ücretsiz yüksek kalitede ve telefon destekli kablosuz modem kullanımı