Ne Alsak?

‘Anneler Günü’ için Siemens Gigaset A380 alsak
Aydınlatmalı ekranı, kolay menüsü ve üstün ses kalitesi ile Gigaset A380 telefonla konuşmaya ayrı bir konfor katıyor. Siyah ve espresso renginin mükemmel bileşimi olan bu özel telefon ev dekorasyonunun da vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Gigaset A380, 25 saate varan konuşma ve 210 saate varan bekleme süresiyle annenizin uzun telefon görüşmelerini kesintisiz gerçekleştirmesini sağlıyor. Kısa mesaj özelliği sayesinde ise, sevdiklerine ev telefonu konforuyla mesaj gönderme imkanı sunuyor.
Gigaset'in yeni ECO-DECT teknolojisine de sahip olan A580, kullanıcılara sıradan telefonlara göre %60'a varan enerji tasarrufu sunuyor. Yeni teknoloji el cihazı ve baz istasyonu arasındaki uzaklığa bağlı olarak aradaki çıkış gücünü azaltıyor. El cihazı ile baz istasyonu arasındaki mesafe azaldıkça çıkış gücü için gereken enerji de azalıyor; böylece telefonun şarj süresi de uzuyor. ECO-DECT sayesinde el cihazı baz istasyonu üzerindeyken çıkış gücü neredeyse sıfıra kadar düşüyor. Gigaset A380'in tasarrufu bununla da bitmiyor. Birden fazla el cihazının kullanıldığı durumlarda yeni 'ECO Mode' fonksiyonunu seçerseniz, baz istasyonunun çıkış gücü %80'e düşüyor. Gigaset A380 satış fiyatı: 94, 90 TL (KDV dahil)

“8” kat daha hızlı smile adsl alsak
“En uygun” fiyatlarla “daha hızlı” İnternet erişimini sunan smile adsl, abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. smile adsl 30 Nisan’a kadar devam edecek yıllık paket kampanyası kapsamında yeni abone olacaklara, 8 Mb hızında limitsiz ADSL’i 7 ay boyunca sadece 79 TL fiyatına sunuyor.
Yıllık paket kapsamında 8 Mb hızında limitsiz ADSL, kredi kartı ile ödemelerde 7 ay boyunca, diğer ödeme seçeneklerinde 6 ay boyunca 79 TL ile yeni abonelere sunuluyor. Üstelik bu fiyata ÖİV ve KDV de dahil. smile adsl kullanıcıları diğer aylarda ise, paketin standart aylık fiyatı olan 99 TL’yi ödemeye devam edecekler. İnternet’ten doya doya film ve şarkı indirmek isteyen kullanıcılar ve KOBİ’ler smile adsl’in en avantajlı fiyatlarıyla limitsizliğin ve hızın keyfini çıkaracaklar.

Samsung PL10 alsak
Taşınabilir tüm hobileri tek bir düğmenin altına toplayan Samsung PL10, 9 MP özellikli ve 3 kez yaklaştırmalı objektif gibi gelişmiş özelliklerinin yanı sıra, mobil halde yanınızda olmasını istediğiniz birçok medya ortamını da içinde barındıran bir sayısal fotoğraf makinası. Yalnızca bir fotoğraf makinası olmayan PL10, MPEG3 ve MPEG4 formatlarını da destekliyor. PMP (portable media player) kategorisindeki Samsung PL10 ile yalnızca fotoğraf çekmekle kalmıyorsunuz; müzik dinleyebiliyor, film izleyebiliyor ve kitap bile okuyabiliyorsunuz. Özellikle, tasarım odaklı ürünlere ilgi duyan tüketicilerin ilgisini çekecek PL10, geniş LCD ekran ve yumuşak hatlar sunuyor. Yüksek kalitedeki yumuşak hatlara sahip metal gövdesi, 5 farklı renk seçeneği ile stil sahibi bir fotoğraf makinesi arayanlar için tasarlanan PL10, üzerindeki çiçek desenleri ile de göz kamaştırıyor.
Hem şık, hem çok fonksiyonel bu yeni modelle, fotoğraflarınızı yanlışlıkla silmekten de kurtulabiliyorsunuz. Çekim yapmaya başlamadan önce bu fonksiyonu aktif hale getirerek, yanlışlıkla sildiğiniz fotoğraflarınız, tamamen kaybolmak yerine Samsung’a özel geri dönüşüm kutusuna gittikten sonra geri çağrılabiliyor. Fiyat: 699 TL.

Asus Eee PC™ 1000HE alsak
Intel® Atom™ işlemcisiyle üretilmiş olan Eee PC™ 1000HE, enerji tasarrufunu maksimum düzeye çıkaran ASUS Super Hybrid Engine (ASHE) teknolojisine sahip. Bu teknolojiyle kullanıcılara çeşitli güç konumları arasında seçim yapabilme olanağı sağlayarak güç tüketimini %15 oranında düşürüyor ve 9.5 saate kadar kesintisiz bilgisayar kullanım süresiyle herkesi şaşırtıyor. 10 inç arka aydınlatmalı geniş LCD ekranıyla belge ve çoklu ortam dosyalarını görüntülemek için yeterli alana sahip olan Eee PC™ 1000HE, genel diz üstü klavyelerinin %92´si büyüklüğündeki rahat ve kullanışlı klavyesiyle hata yapma olasılığını minimuma indiriyor. Çoklu-dokunmatik sistemi, fotoğrafları kolaylıkla yakınlaştırıp uzaklaştırabilme veya sayfalar arasında yukarı-aşağı gezinebilme olanağı sunuyor.
Eee PC™ 1000HE, Wi-Fi 802.11n kablosuz ağ bağlantı desteği sunuyor. Bu sayede İnternet’te dolaşmak, büyük dosyaları sabit diske indirmek çok daha hızlı hale geliyor. Ek olarak Bluetooth desteği, sayısal aygıtlar arasında hızlı ve kolay veri alışverişi yapma fırsatı tanıyor. Böylece dünyanın eğlencesi, ASUS EEEPC 100HE ile parmaklarınızın ucuna geliyor.
Eee PC™ 1000HE, 160 GB’lık depolama kapasitesinin yanı sıra, özel ASUS Eee Storage özelliğiyle 10 GB çevrimiçi depolama sağlıyor. Böylece kullanıcılar, belgelerine ve çoklu ortam dosyalarına her an, her yerde ulaşabiliyor, bu dosyaları arkadaşları, aileleriyle paylaşabiliyorlar. En önemlisi, Eee Depolama sayesinde kullanıcılar, önemli belgelerini yedekleyebiliyorlar.