Philips X620, gücünüze güç katacak

Gelişmiş Philips teknolojisi ile üretilen ve batarya gücüyle uzun saatler sizi yalnız bırakmayan Xenium serisine yeni bir üye katıldı.
Tek bir şarjla 12 saate kadar konuşma süresi sunan Philips X620, size maksimum güç ve maksimum özgürlük sunuyor.
Philips X620, 12 saate kadar konuşma süresinin yanı sıra 50 güne kadar da bekleme süresiyle size istediğiniz her an ulaşılmasını kolaylaştırıyor. Philips X620, 3,2 Megapiksel otomatik odaklı kamerasıyla anılarınızın her zaman net kalmasına yardımcı oluyor. Kamera düğmesine yarıya kadar bastığınızda odak otomatik olarak çalışıyor ve net bir fotoğraf için de düğmeye tamamen basmanız yeterli oluyor. Philips X620, ayrıca MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma özelliklerine de sahip.
Philips X620, üç kata kadar GPRS veri kapasitesi sağlıyor. EDGE özelliği daha yüksek hızlı İnternet ve WAP erişimi, karşıdan içerik yükleme, e-posta ve ayrıca hızlı çoklu ortam mesaj gönderme ve almanıza olanak sağlıyor. Ağ operatörünüzle GPRS servisine abone olarak EDGE özellikli telefonunuzla GPRS profilinizi oluşturmanız mümkün. Philips X620’nin MicroSD bellek kartı yuvası daha fazla veri saklama imkanı sunuyor.
A2DP Bluetooth profilini destekleyen Philips X620’nin bu özelliği sayesinde de sevdiğiniz müzikleri Bluetooth kulaklığınızla yüksek stereo kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Stereo kulaklığın yanı sıra, istediğiniz FM’i dinlemek için hoparlör özelliğini de bulunan Philips X620 bugünlerde satışa sunuluyor.

Philips kulaklıklar ile tarzınızı yansıtın
Gelişmiş Philips teknolojisiyle üretilen, SHE2640 ve SHE2642 kulaklıklar, kaliteli sesi modern ve havalı tasarımla birleştiriyor. Her marka MP3 çalar ile uyumlu olan ve tarzından ödün vermeden müzik keyfi yaşamak isteyenler için tasarlanan SHE2640 ve SHE2642 kulaklıklar mavi ve füme renk seçenekleri ve orijinal tasarımlarıyla eğlenceyi ayağınıza getiriyor.
Philips’in mükemmel ses kalitesi sunan ve her marka MP3 çalar ile uyumlu olan kulaklıkları SHE2640 ve SHE2642 modern tasarımlarıyla şıklığınızı tamamlıyor. Kulaklık kullananlar için en önemli sorunlardan biri olan kablonun kırılıp bükülmesi sorunu da Philips’in kullandığı malzemelerin kalitesi ile ortadan kalkıyor. Philips SHE2640 ve SHE2642 kulaklıklarda kullanılan malzeme ve esnek tasarım, her kulağa uyum sağlayan yapısının dışında kablo kırılması ve bükülme sonucu oluşacak hasarları da önlüyor.
Philips SHE2640 ve SHE2642 kulaklıklarda bulunan neodimyum mıknatısı, ses bobinlerinde daha yüksek hassasiyet ve güçlü bir manyetik alan sağlayarak daha iyi bas tepkisi ve daha yüksek ses kalitesi sunuyor. Özel tasarlanmış hava çıkış kanalları, yüksek ton ve basları daha iyi duyabilmeniz için hava sirkülasyonu sağlıyor. Kulak yastıklarının özel şekli ve üretildiği malzemeler, her türlü kulak yapısına uyum ve rahatlık sağlıyor. Kulak yastıkları, aynı zamanda ses sızmasını önlüyor ve bas performansını artırıyor.