Saha çalışanlarının imdadına BOER’in “12. Adam”ı yetişiyor

Catchwell CW20; satış ve servis avantajlarıyla sahadaki yerini sağlamlaştırarak sahada en çok kullanılan el terminali olma yolunda hızla ilerliyor. BOER; sahada çalışanların iş süreçlerinde devrim yaratan ve ergonomik tasarımıyla ön plana çıkan el terminali Catchwell CW20’yi çok avantajlı koşullarda pazara sunuyor.
Dünya’da mobil çözümlere odaklı çalışmaları ile tanınan endüstriyel amaçlı el terminali üreticisi Catchwell’in CW20 model el terminalinin dayanıklılık ve ergonomisine ulaşmak için BOER’in sağladığı avantajlı koşullar pazarda ses getiriyor. Geçtiğimiz 3 aylık dönemde benzer ürünlere göre %50 daha fazla tercih edilen “CW20” sahada satış yapan ekiplerin gözdesi oldu.
CW20; işlerinin çok büyük kısmı sahada yürüyen saha satış ekipleri (HO-RE-CA, Merchindisingv.b.) vb., saha servis takımları, depo, sevkiyat, perakende, kargo, lojistik ve taşımacılık firmalarının operasyonel ihtiyaçlarını karşılayan ergonomik, hafif ve kolay kullanımlı el terminalidir. Yüksek dayanıklılık ve endüstriyel standartlara (IP) sahip Catchwell CW20; hafif, ergonomik yapısı ve sahip olduğu “nümerik tuş takımı” sayesinde kolay kullanımı ile dikkat çeker. IP65 toz ve su sızdırmazlık sınıfı ile 1,8 metreden beton zemine düşmeye dayanıklı CW20, dayanıklı kaplama malzemesi sayesinde zorlu saha ortamlarının fitilini ateşleyen “12. Adam” gibi.
CW20;tek boyutlu lazer ve 2 Boyutlu (2B) imager barkod okuyucu seçenekleri ile sahadan sağlanacak her tür veriyi kolayca topluyor. Yüksek kapasiteli pili (3300 mAh) pil ile tam bir iş günü rahatlıkla kullanılan CW20 el terminalleri; Wi-Fi, Bluetooth parçalarına sahip. Saha uygulamalarında ihtiyaç duyulan GSM, GPRS ve 3.Nesil (3N) özellikleri ise, ihtiyaca göre iyileştirilebilmekte. Bu durumda da sahada her an her noktadan bilgi alışverişi mümkün olmaktadır. CW20’nin yüksek kapasiteli ve ihtiyaca göre artırılabilir hafızası ile hızlı işlemcisi (PXA320 806 MHz) her tür mobil uygulamanın rahatlıkla üzerinde koşabileceği bir yapıda. CW20; aynı zamanda 3MP kamerası ile kaliteli resim ve video çekimleri yapabilmektedir.
İşlerine hız katmak isteyen firmalarla bu amaç için kılavuzluk yapan Operasyon ve Teknoloji Yöneticileri sahadaki oyuncularını destekleyecek “12. Adam”a sahip olmak için BOER’in sunduğu avantajlı satış ve servis koşullarını tercih ediyorlar. Pazarda ses getirmek isteyen firmalar 444 2637’yi (444 BOER) arayabilir ya da (info@boer.com.tr)’ye e-posta ile ulaşabilirler.