Logitech’ten Türkçe tablet bilgisayar klavyesi

Tablet bilgisayar kategorisinin giderek büyüdüğüne dikkat çeken Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, “Logitech olarak, tablet deneyimini zenginleştirecek ve kolaylaştıracak aksesuarlar geliştirmeye devam ediyoruz. iPad ve Android temelli tablet bilgisayarların her ikisi için de klavye, kulaklık, hoparlör gibi aksesuarlar içeren tablet koleksiyonumuza, şimdi de Türkçe tuş dizilimli klavyeleri ekledik. Bu sayede tabletinizle e-posta yazarken veya Net günlüğünüzü güncellerken, Türkçe karakterleri de rahatlıkla kullanabileceksiniz” dedi.
Geleneksel klavye ve diz üstü bilgisayar klavyesinin en iyi özelliklerini bir araya getiren Logitech Tablet Klavye, kolay kurulumu ve hafif tasarımıyla dikkat çekiyor. Taşıma çantası, seyahat sırasında klavyeyi hasardan korurken, kullanım esnasında ise iPad için bir standa dönüşüyor. Bluetooth aracılığıyla iPad'e kolayca bağlanan Logitech Tablet Klavye, çalışma masasında, kucakta ya da cihazdan 10 metre uzaklıkta kullanım imkanı sunuyor.
Logitech Tablet Klavye tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 78 dolar + KDV

iPAD2 için kusursuz yol arkadaşı: Logitech koruyucu klavye
Logitech’in hem kılıf hem klavye özelliği taşıyan Koruyucu Klavye’si Logitech Keyboard Case, ZAGG ile birlikte iPad2 tablet bilgisayar için tasarlandı.
Üstün kalitedeki alüminyum kapağı ve yüksek yoğunluktaki dolgu malzemesiyle iPad 2'nin etrafını sararak ekranı ve kenarları kaplayan Logitech Koruyucu Klavye, iPad2 için ideal bir yol arkadaşı. Bluetooth bağlantısı kullanarak hızlı ve kolayca eşleşen klavye, hassas tasarımı ve gelişmiş tuşlarıyla çok daha konforlu bir yazma deneyimi sunuyor. Klavyenin arkasındaki boşluk dahili ayak vazifesi görerek iPad2 için dikey ya da yatay kullanım sağlıyor.
Logitech Koruyucu Klavye tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 103 dolar + KDV