Nokia J Kulaklık pratiklik isteyenler için

Nokia’nın yeni ve iddialı aksesuarlarından Nokia J kulaklık ödüllü tasarımı ve kolay kullanım özelliğiyle oldukça üst düzey bir deneyim sunuyor. Metalik gri rengi kullanıcılarına sunduğu üstün teknolojiyi yansıtıyor. Nokia J, kablosuz Bluetooth teknolojisi sunan tüm cihazlarla istediğiniz her yerde her zaman kullanılabilir.
Anında kullanıma hazır olan Nokia J kulaklığı, elinize alır almaz hemen konuşmaya başlamak mümkün. Kulaklığı yuvasından çıkardığınızda otomatik olarak açılıyor ve bağlantı kuruluyor. Kullanım kolaylığı açısından bütün telefonlara uyumlu tasarlanan Nokia J, 5 saate kadar konuşma süresiyle aralıksız sohbete olanak tanırken bekleme süresi yuvasında durduğu sürece üç ay. Nokia J gürültü yalıtkanlı kulak içi tasarımıyla üst düzey ses kalitesi sunuyor. Ortamın gürültü seviyesine göre otomatik ayarlanan ses seviyesi ve Sayısal Sinyal İşlemci (DSP) gürültü giderici teknolojisiyle Nokia J, hiç olmadığı kadar net telefon görüşmeleri yapmayı sağlıyor.
Üst düzey malzemeden üretilen bu inovatif ve şık kulaklık, üstün tasarımı ile Red Dot Tasarım Ödülü 2011, iF Ürün Tasarım Ödülü 2011 ve Uluslararası CES Yenilik, Tasarım ve Mühendislik Ödülleri Onur Ödülü 2011 gibi pek çok ödül aldı. Etkileyici eğimli tasarımı ve paslanmaz çelik yüzeyi, dünya klasmanındaki kulak içi tasarımı ve değiştirilebilir kulaklık uçları ile çok daha rahat ve kolay kullanım imkanı sunuyor. Akıllı klipsi ile her zaman emniyette ve erişmesi kolay. Bluetooth ile eşleşme, batarya ve bağlantı durumunu haber veren sesli uyarı sistemi, kullanıcıların asla yarı yolda kalmamasını sağlıyor. Aynı anda iki cihaza birden bağlanmak için, gelişmiş çok katlı nokta özelliği ve ortamdaki ses seviyesine uyum sağlayan otomatik ses seviyesi kontrolü de öne çıkan özellikler arasında. Nokia J Kulaklık’ın tavsiye edilen perakende satış fiyatı 249,90 TL.