sahibinden.com’dan bir yenilik daha: Ücretsiz Android uygulaması

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformları arasında yer alan (sahibinden.com), büyük ilgi gören iPhone uygulamasının ardından Android uygulamasını da kullanıma sundu. 10 gün gibi kısa bir süre içinde 52 binden fazla indirilen ve 100 bin kullanıcıya ulaşan sahibinden.com Android uygulaması, Türkiye’de en çok indirilen ücretsiz uygulamalar arasına girerek, Android Market’te en çok kullanılan uygulamalardan biri oldu.
Sade ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çeken sahibinden.com Android Uygulaması ile sahibinden.com’da yer alan 2,5 milyon aktif ilanı kapsayacak şekilde arama yapılabiliyor. Kullanıcılar, uygulamanın en çarpıcı özelliklerinden biri olan "Yakınımda ara" özelliğini kullanarak, o an bulundukları konuma yakın emlak ilanlarını kolayca görüntüleyebiliyorlar.
Arama sonuçlarının belirlenen kıstaslara göre daraltılmasını ve ilan fotoğraflarının tam ekran görüntülenmesini sağlayan sahibinden.com; Android uygulaması ile, kullanıcılar birbirleriyle de mesajlaşabiliyor, ilanları sosyal platformlarda paylaşabiliyorlar. İlan sahibinin tek bir dokunuşla aranabildiği uygulamayı indirmek ve kullanıcı girişi gerektirmeyen özellikleri kullanmak için sahibinden.com üyesi olma zorunluluğu bulunmuyor.
Kullanıcılardan gelen geribildirimler doğrultusunda güncellenen sahibinden.com Android uygulaması, Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu çalışıyor.