Ne Alsak?

3M Ekran Gizlilik Filtresi alsak
Blackberry, Iphone, Ipad, Samsung, Motorola ve daha birçok marka ile uyumlu olan ekran gizlilik filtreleri, ekranların çizilmesini önlerken aynı zamanda yandan bakıldığında ekranı karartarak bilgilerin başkaları tarafından görülmemesini sağlıyor.
3M Ekran Gizlilik Filtresi, cihazın temiz kalmasını sağlarken dokunmatik ekran fonksiyonlarını da etkilemiyor. Kolayca uygulanıp çıkartılabilen filtreler aynı zamanda ekran koruyucu filtre olarak da kullanılıyor ve sadece kullanıcının ekranı görmesini sağlayarak meraklı gözlerden bilgileri koruyor. Ekranı temiz tutması ve çizilmelere karşı koruma özelliğinin yanı sıra, gizlilik sağlayıcı özelliği ile piyasada muadili olmayan ürün aslında yeni değil. 3M daha önce bu filtreleri dizüstü ve masaüstü, LCD ekran bilgisayarların farklı model ve boyutları için üretmişti. Kendini kanıtlayan bu gizlilik filtreleri ile artık tüm akıllı telefon ve tabletlerde meraklı gözlerden uzak, güven içerisinde kullanılabilecek. 3M Ekran Filtreleri ISO 9241-7 kalite belgesine sahip olup ömür boyu garanti ile çok yakında satışa sunulacak.

Motorola Solutions ET1 Tablet alsak
Gün boyu kullanım için tasarlanmış ve Wi-Fi destekli olan ET1 tablet, şifre korumalı olduğundan her kullanıcı için yetki ve sorumluluk düzeyine uygun biçimde kolayca yapılandırılarak kullanılabiliyor. Sisteme giriş bilgisine bağlı olarak izin verilmiş uygulamaların kullanımını kontrol ve takip edebilen yöneticiler, böylelikle iş saatlerindeki verimliği garanti altına alıyor. Android işletim sisteminin kurumsal kullanım için geliştirilmiş bir sürümü üzerinde çalışan ET1 tablet, çok sayıda çalışan tarafından 7 gün 24 saat kullanılabilecek şekilde tasarlandı.
Motorola ET1’de, video ve resim içeren kullanıcıya yönelik uygulamalar için tasarlanmış 7 inçlik dayanıklı Gorilla Glass renkli ekran yer alıyor. Ayrıca, ekranın çevresi perakendecinin markası ile uyumlu biçimde özelleştirilebiliyor. Diğer başlıca özellikleri arasında; çalışma ortamında meydana gelebilecek çarpma ve düşmelere dayanıklı tasarım, seçimlik tümleşik barkod ve manyetik kart okuyucu, ana pil çıkarıldığında RAM’deki veriyi 15 dakika kadar koruyan hafıza destek bataryası sayesinde çalışırken çıkarılıp-takılabilen (hot-swappable) pil paketleri, tek ve çok yuvalı tablet ve batarya şarj üniteleri, ön ve arka yüz kameraları ve Bluetooth üzerinden el tipi barkod okuyucu, mobil ödeme okuyucu ve yazıcıları bağlama olanağı. Ayrıca, rahat taşıma için seçimlik bilek askısı var. (www.motorolasolutions.com)

Sony Xperia sola Akıllı Telefon alsak
Yeni Sony Xperia sola, Sony'nin benzersiz ‘floating touch’ özelliği sayesinde kullanıcılara parmaklarını ekranın üzerinde hareket eden bir imleç gibi gezdirerek, ekrana tam olarak dokunmak zorunda kalmadan İnternet’te gezinme olanağı sağlıyor. Böylece istenilen bağlantı bulunduğunda kolaylıkla seçilebiliyor ve basit bir dokunuşla sayfaya gidilebiliyor.
NFC yakın alan haberleşme teknolojisine sahip olan Sony Xperia sola, kullanıcıların günlük akıllı telefon deneyimlerini kolaylaştırmak için iki adet NFC Xperia SmartTag ile birlikte sunuluyor. Bu teknoloji sayesinde Android işlemcili Sony Xperia sola, SmartTag’e dokundurulduğunda, akıllı telefona önceden tanımlanmış uygulamalar başlatılabiliyor.
Xperia sola ile birlikte sunulan iki adet SmartTag 10 komuta kadar kişiselleştirilebiliyor.
Xperia sola, Mobile BRAVIA Engine ile güçlendirilmiş Reality Display ekranıyla net ve canlı görüntü sağlarken, xLOUD ve 3 boyutlu ‘surround sound’ ses teknolojileri de dinlediğiniz içeriklerin keyfini maksimumda yaşamanızı sağlıyor. 1GHz çift çekirdekli işlemcisi ile performans kavramını yeniden tanımlayan Sony Xperia sola, sahip olduğu hızlı çekim özelliği ile kamerayı tek bir tuşla birkaç saniye içinde uyku seçeneğinden snap (şipşak) seçeneğine almayı sağlıyor. (www.sonymobile.com)

Nokia J Kulaklık alsak
Kulaklığın metalik gri rengi kullanıcılarına sunduğu üstün teknolojiyi yansıtıyor. Nokia J, kablosuz Bluetooth teknolojisi sunan tüm cihazlarla istediğiniz her yerde her zaman kullanılabilir. Anında kullanıma hazır olan Nokia J kulaklığı elinize alır almaz hemen konuşmaya başlamak mümkün. Kulaklığı yuvasından çıkardığınızda otomatik olarak açılıyor ve bağlantı kuruluyor. Kullanım kolaylığı açısından bütün telefonlara uyumlu tasarlanan Nokia J, 5 saate kadar konuşma süresiyle aralıksız sohbete olanak tanırken bekleme süresi yuvasında durduğu sürece üç ay. Nokia J gürültü yalıtkanlı kulak içi tasarımıyla üst düzey ses kalitesi sunuyor. Ortamın gürültü seviyesine göre otomatik ayarlanan ses seviyesi ve Sayısal Sinyal İşlemci (DSP) gürültü giderici teknolojisiyle Nokia J, hiç olmadığı kadar net telefon görüşmeleri yapmayı sağlıyor. Bluetooth ile eşleşme, batarya ve bağlantı durumunu haber veren sesli uyarı sistemi, kullanıcıların asla yarı yolda kalmamasını sağlıyor. Aynı anda iki cihaza birden bağlanmak için gelişmiş çok katlı nokta özelliği ve ortamdaki ses seviyesine uyum sağlayan otomatik ses seviyesi kontrolü de öne çıkan özellikler arasında. Nokia J Kulaklık’ın tavsiye edilen perakende satış fiyatı 249,90 TL.