TTNET’ten dosyaları GSM ve tablet bilgisayarda depolama olanağı

 

TTNET, bulut bilişim üzerinde veri depolamaya olanak veren NETDİSK’i Android tabanlı GSM telefonu ve tablet cihazlarda kullanıma sundu.
TTNET, bulut bilişim alanındaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi ve çevrimiçi depolama çözümü sunan NETDİSK ürününün Android tabanlı mobil cihazlarda kullanılan sürümlerini yayına aldı. NETDİSK Mobil uygulaması ile Android tabanlı GSM telefonu ve mobil cihazlardan NETDİSK’e ulaşmak, bu cihazlar üzerinden veri depolamak, dosya indirmek ve paylaşmak mümkün hale geliyor. NETDİSK 1 GB, NETDİSK 50 GB ve NETDİSK SINIRSIZ kullanan müşteriler, uygulamayı Google Play’den (Android Market) ücretsiz olarak indirip kolayca kullanabiliyor.
NETDİSK Mobil, sunduğu avantajlarla da alanında fark yaratıyor. NETDİSK Mobil ile dosya görüntüleme, dosya paylaşımı, seçilen dosyaların yüklenebilmesi ve daha önce yedeklenen tüm bilgisayarların görüntülenmesi mümkün oluyor. Üstelik NETDİSK Mobil, çekilen fotoğraf ya da videoları anında yükleme imkanı veriyor ve NETDİSK’teki tüm fotoğrafların albüm halinde tarihe göre görüntülenebilmesini sağlıyor. NETDİSK, İnternet bankacılığı gibi uygulamalarda kullanılan 128 BİT SSL şifreleme özelliği ile kullanıcı güvenliğini de ön planda tutuyor.

NETDİSK’i 60 bin kişi kullanıyor
Şu anda yaklaşık 60 bin kişinin kullandığı NETDİSK’e, 114,2 terabyte veri yüklenmiş bulunuyor. NETDİSK; dileyenlere kotalı, dileyenlere ise sınırsız veri depolama olanağı sunuyor. Özellikle KOBİ’ler ve küçük işyerleri veri yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı ihtiyaçlarını karşılamak üzere NETDİSK’in sunduğu sınırsız depolama hizmetinden faydalanıyor. Bireysel kullanıcılar ise; fotoğraf, müzik gibi içerikleri depolamayı ve paylaşmayı tercih ediyor.
TTNET’in sunduğu NETDİSK ürünü sadece TTNET aboneleri tarafından kullanılabiliyor. TTNET aboneleri NETDİSK 1 GB paketinden herhangi bir bedel ödemeden faydalanabilirken, NETDİSK 50 GB’ı aylık 4,99 TL ücretle ve NETDİSK SINIRSIZ’ı da aylık 9,99 TL ücretle çok uygun koşullarda aylık ödeme modeli ile kullanabiliyor. TTNET’in NETLİMİTSİZ VE ULTRANET LİMİTSİZ İnternet paketlerinde 30 Haziran 2012’ye kadar; 50 GB kapasiteli NETDİSK, ücretsiz olarak yeni müşterilerin kullanımına sunuluyor. (www.ttnetbulutu.com)
(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netdisk.mobile&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5uZXRkaXNrLm1vYmlsZSJd)
(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netdisk.tablet&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5uZXRkaXNrLnRhYmxldCJd)

TTNET’ten 23 Nisan’da çocuklara eğlenceli hediyeler
TTNET bireysel müşterileri, çevrimiçi alışveriş’in yeni adresi (www.perabutik.com) alışverişlerinden ekstra indirim kazanırken, çocuk ürünü alışverişlerinde ise, Playdoh Büyük Oyun Hamuru ya da LEGO Minifigures karakterlerinden birine sahip oluyor.
TTNET, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bir kampanya sunuyor. TTNET bireysel müşterileri, yüzlerce üründe yüzde 90’a varan indirim sunan çevrimiçi alışveriş sitesi (www.perabutik.com)’dan yaptıkları alışverişlerde ekstra indirimlerden faydalanırken, çocuk ürünü alışverişlerinde ise kendi tercihlerine göre “Playdoh Büyük Oyun Hamuru” ya da “LEGO Minifigures Seri 6 karakterlerinden birini” kazanıyor.
9 – 23 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET müşterilerinin, ‘TTNET’ boşluk TC Kimlik Numaralarını yazarak 6606’ya kısa mesaj göndermeleri ve indirim şifresi almaları yeterli oluyor.

TTNET Müzik’ten Android tabanlı cihazlarda 3 milyon şarkıyı ücretsiz dinleme fırsatı
TTNET Müzik, Android tabanlı cihazlara özel geliştirdiği yeni mobil müzik uygulaması ile istediğiniz her yerde müzik dinleme keyfi sunuyor. TTNET Müzik’in yeni mobil müzik uygulamasıyla herhangi bir ücret ödemeden; 3 milyondan fazla yerli ve yabancı şarkıyı dinleyebilir, profesyonel müzik listelerine ulaşabilir, favori müzik listelerinizi oluşturabilirsiniz. Android cihazınızla oluşturduğunuz müzik listelerine TTNET Müzik Web sitesinden de erişebilirsiniz.
Milyonlarca şarkıyı ücretsiz ve yasal olarak dinleme imkânı sunan TTNET Müzik, geliştirdiği yeni mobil müzik uygulaması ile dilediğiniz her yerde müzik keyfi yaşatıyor. TTNET Müzik, iPhone ve iPad uygulamasından sonra şimdi de Android tabanlı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için bir uygulama geliştirdi. “TTNET Müzik Android Uygulaması”yla* sayesinde kullanıcılar, 3 milyondan fazla yerli ve yabancı şarkıyı ücretsiz olarak dinleme imkânı elde ediyor. Bununla birlikte kullanıcılar, telefonlarından ya da tabletlerinden, TTNET Müzik’in profesyonel müzik listelerine ulaşabiliyor ve favori listelerini oluşturabiliyorlar. Kullanıcılar oluşturdukları listelere dilerlerse TTNET Müzik Web sitesinden de rahatlıkla erişebiliyorlar.
TTNET Müzik’in abonelik ücreti gerektirmeyen mobil müzik uygulamasından faydalanmak isteyen kullanıcılar, var olan TTNET kullanıcı adı ve şifreleriyle uygulamayı kullanabiliyorlar. Yeni kullanıcılar ise, TTNET Müzik’in “Üye Ol” sekmesinden alacakları ücretsiz şifre ile uygulamadan yararlanarak mobil müzik dinlemenin keyfini yaşıyorlar.
Tüm GSM operatör kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilen mobil müzik uygulaması ile sınırsız müzik dinleme keyfi yaşanıyor. Android tabanlı mobil cihazlardan müzik dinlemek için sadece 3.Nesil (3N), EDGE ya da Wi-Fi gibi mobil İnternet bağlantısına sahip olmanız yeterli oluyor. Kullanıcıların veri kullanımları ise, standart İnternet paketleri üzerinden ücretlendiriliyor.
TTNET Müzik’in mobil müzik uygulamasında müzik listelerinin yanı sıra; sanatçı biyografi ve albümlerinin yer aldığı “sanatçı sayfaları” ve kullanıcıların müzik dünyasından en son haberlere ulaşabileceği “güncel haberler sayfası” da bulunuyor.
*Uygulama, Android işletim sistemi 1.5 sürümü ve üzerini desteklemekte.

TTNET Müzik her yerde müzik keyfi yaşatıyor.(www.ttnetmuzik.com.tr) (www.ttnet.com.tr)