İstediğin her şey Nokia C3’te


 

Nokia C3-00, kampanya boyunca sadece 359 lira tavsiye edilen satış fiyatıyla sunuluyor.
Nokia C3-00, bu yıl Barselona’da yapılan Mobile World Congress’de sınıfının en iyisi seçilerek “En İyi GSM Telefonu/Giriş Seviyesindeki En İyi Telefon” (Best Feature Phone or Entry Level Phone) ödülüne layık görüldü.
Nokia C3-00, kolay mesajlaşma özellikleri ve hızlı ve güvenilir İnternet bağlantısıyla aile, arkadaşlar ve tüm sevdiklerinizle kesintisiz haberleşmenizi sağlamak için gerekli olan her şeyi bir arada sunuyor. Hızlı GPRS, EDGE, WLAN ya da Wi-Fi bağlantısıyla çevrimiçi olabilir, Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlar yoluyla yeni gelişmeleri her an ana ekranınızdan paylaşarak takip edebilirsiniz.
Nokia C3’te aynı zamanda Nokia Mesajlaşma Servisi hesabını telefonda kurup hemen sohbet etmeye ya da Nokia e-posta hesabı alıp hemen e-posta alıp göndermeye başlamak mümkün.
Kişisel hale getirilebilen ana ekranında tüm bu özellikleri sunan cihaz Q klavye ile mesajlaşmayı daha rahat hale getiriyor. Zarif bir tasarıma sahip olan Nokia C3-00 göz alıcı metalik renkleriyle modern bir görünüm sergiliyor.Nokia C3-00’ün parlak 2,4 inçlik renkli ekranı ve mobil Web tarayıcısıyla 2.Nesil (2G) veya Wi-Fi üzerinden İnternet’te gezebilir, arama motorlarında arama ve e-alışveriş yapabilirsiniz. Nokia C3-00 ile Hotmail, Gmail ve Yahoo! E-posta dahil olmak üzere 10 taneye kadar kişisel e-posta hesabına erişmek mümkün. Windows Messenger, Yahoo! Messenger, Google Talk ve Nokia Chat yoluyla arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Rehberinize, mesajlarınıza, müzik çalara, FM radyoya ya da istediğiniz diğer özelliklere anında erişmek için tek dokunuşluk kısa yol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Nokia C3-00 gelecekte keyifle hatırlanacak anları çekmek için dahili 2MP kamera ve depolamak için 55 MB dahili hafızanın yanı sıra 8 GB’a kadar bellek genişletmeye olanak tanıyor. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı e-posta, çoklu ortam mesaj veya kablosuz Bluetooth bağlantısıyla aktarabilir ya da sosyal ağlara ve paylaşım servislerine fotoğraf ve video yükleyebilirsiniz.Stoklarla sınırlı olan kampanya boyunca Nokia C3-00, 359 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla sunulacak ve kampanya cihazın satışa sunulduğu tüm kanallarda geçerli olacak.

Nokia 603, uygun fiyatıyla herkesi akıllı telefon sahibi yapacak
Nokia Belle işletim sistemli Nokia 603 ile, dokunmatik ekranlı akıllı telefonu olmayan kalmayacak. Facebook, Twitter, Angry Birds ve NFC özellikli akıllı telefon Nokia 603 yalnızca 599 TL. Nokia 603 avantajlı fiyat kampanyası başladı. Nokia 603 en yeni uygulamaları içermenin yanı sıra, tek dokunuşla eşleşme, paylaşım ve etiket okuma gibi özellikler sunan NFC (Near Field Communication-Yakın Alan Haberleşmesi) özelliğine sahip.
Nokia 603 güneş ışığı altında rahatlıkla kullanım için özel tasarlanmış, çizilmelere dayanıklı 3,5 inç ClearBlack ekranıyla kusursuz ve bütünsel bir tasarım sunuyor. Haritalar, en yeni sosyal ağ oyun ve uygulamalarının yanı sıra fotoğraf çekme, düzenleme ve paylaşma özelliklerini de sunan cihaz, tüm bunları hızlı grafik işlemcisi sayesinde üstün grafik performansıyla yapabiliyor. Nokia 603, NFC özelliği sayesinde içerik paylaşımı, aksesuarlarla eşleşme özelliğinin yanı sıra, kullanıcılarına, dünyaca ünlü Angry Birds oyununun NFC özellikli telefonlara özel eklenmiş bölümlerini de oynama olanağı sunuyor. En son Nokia Belle yazılımına sahip olan Nokia 603, kullanıcılara özelleştirebilecekleri 6 farklı ana ekran sunuyor. Bu ekranlar sayesinde en sevdiğiniz içerikleri sürekli elinizin altında tutup özelleştirebilirsiniz. Nokia 603’ün siyah, beyaz, fuşya, yeşil, sarı ve mavi olmak üzere farklı renkte 6 kapağı ekstra aksesuar olarak ayrıca temin edilebilir.
Stoklarla sınırlı olan kampanya boyunca Nokia 603, 599 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla sunulacak ve kampanya cihazın satışa sunulduğu tüm kanallarda geçerli olacak.
(http://www.nokia.com.tr/cep-telefonlari/tum-modeller/nokia-603)