Samsung GALAXY S Advance, şıklığı ve gücü bir arada sunuyor


 

Gücünü Android'ten alan GALAXY serisinin yeni üyesi, yuvarlak hatlı ince tasarım ile çift çekirdek performansını bir araya getiriyor.
9 Mart 2012 İstanbul- Dünyanın lider GSM telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, Samsung GALAXY S Advance'i pazara sundu. GSM telefonlarını hayatlarıyla bütünleştiren kullanıcılar için tasarlanmış olan GALAXY S Advance; şıklık, güç ve performansın dengesini ortaya koyuyor. GALAXY S Advance Nisan ayında Türkiye’de satışa sunulacak.
Samsung Electronics Bilişim Teknolojileri ve Mobil Haberleşme Bölümü Başkanı JK Shin şöyle diyor: "GALAXY S Advance, güç ve stil ile, Samsung'un Hub servislerinin sunduğu çok yönlü hizmetleri bir araya getirerek GALAXY akıllı telefon serisinin başarılı siciline yeni katkılarda bulunuyor."

Çift çekirdek performansı, eğimli tasarım ve Super AMOLED ekran
Çift çekirdek 1.0 GHz işlemcisi ve HSPA 14,4 Mbps bağlantısı ile GALAXY S Advance, performans ve bağlantı göz önünde tutularak geliştirildi. Üstün çoklu görev özelliğine sahip olan cihazda, çok görevli çalışmayı kolaylıkla gerçekleştirmek için anında tepki veren bir kullanıcı arayüzü de bulunuyor. Uygulamalar anında başlatılıyor, kullanıcı ara yüzü ise daha yumuşak ekran geçişleri, daha hızlı resim işlemleri ve geliştirilmiş Web indirme ve tarama performansı ile destekleniyor. GALAXY S Advance’in eğimli cam tasarımı, ergonomik bir kullanım sağlarken, kullanıcının yüzünün formuna kolaylıkla ve doğal bir şekilde uyum sağlıyor. 4 inç Super AMOLED ekran, kullanıcıların Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlardan her zaman beklendiği gibi, göz alıcı resimleri eşsiz bir canlılıkla sunuyor. Aynı zamanda cihazın 5 MP kamerası ile çekilen fotoğraf ve videoların da, en canlı ve net bir şekilde izlenmesini sağlıyor

Samsung, kullanıcı deneyimini ön planda tutuyor
Android Gingerbread işletim sistemini kullanan ve Samsung’un TouchWiz kullanıcı arayüzüne sahip GALAXY S Advance, kullanıcıların Samsung Hub'larına ve ‘ChatON’ servislerine sürekli bağlı kalma olanağını sunuyor. Kullanıcılar, Readers Hub, 2,3 milyon e-kitap, 3,500 dergi ve 200 gazeteye erişim sağlarken, son derece iyi bilinen Game Hub ise, kataloğuna aldığı binlerce oyuna, oyun haberlerine ve oyunculardan gelen haberlere yer veriyor.
Samsung’un platformlar arası erişim hizmeti ‘ChatON’, tüm telefon kullanıcıların, kullanıcı adları ve şifreleri yerine telefon numaraları ile erişmelerini sağlayarak bir araya getiriyor ve her zamankinden daha basit ve sezgisel bir şekilde, anında mesajlaşmayı, grup sohbetlerini ve resim, video, ses, kişiler ve takvim gibi farklı biçimlerdeki içeriğin paylaşılmasını sağlıyor.
GALAXY S Advance ayrıca Find My Mobile adında eşsiz bir kayıp telefon yönetim sistemi sunuyor. Bu sistemde bir telefon kaybolduğu durumda içindeki verilerin şifrelenmesi sağlanırken, kullanıcılar telefonlarını doğrudan Web üzerinden takip edebiliyor veya cihazın verilerini uzaktan silebiliyorlar. (www.samsungmobilepress.com)

Samsung GALAXY Beam ile eğlenceyi paylaşın
Dünyanın lider GSM telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, kullanıcılara çoklu ortam içeriklerini, her yerde geniş bir yüzeye yansıtarak görüntüleyebilecekleri ve paylaşabilecekleri, projektörlü akıllı telefon Samsung GALAXY Beam'i tanıttı.
GALAXY Beam kullanıcılara; fotoğraf, video veya diğer sayısal içerikleri, aileleri ve arkadaşlarıyla anında paylaşma olanağı sunuyor. Cihazda kayıtlı içeriği doğrudan duvara, tavana veya o an yakınınızdaki düz yüzeylere yansıtarak, herkesin eğlenceye katılmasını sağlayabilirsiniz. GALAXY Beam'in inanılmaz parlak 15 lümenlik projektörü, kullanıcılara hayatın unutulmaz anlarını anında, kristal parlaklığında ve dış ortamlarda bile paylaşma olanağı veriyor. Samsung Electronics BT ve Mobil Haberleşme Bölümü Başkanı JK Shin şöyle diyor: "GALAXY Beam, pazardaki herhangi bir akıllı telefon kadar ince ve taşınabilir bir cihaz. Her yerde ve herkesin, benzersiz bir sanal içerik deneyimini, anında paylaşmasına olanak sağlayarak mobil özgürlük kavramını yeniden tanımlıyor. GALAXY Beam, Samsung anlayışının ve yenilikçiliğinin bir ürünüdür. Bu ürün Samsung'un, tüketicilere kendilerini ifade etmelerine ve içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmalarına yardımcı olacak ürünler sunarak, onlara olağanüstü deneyimler yaşatma kararlılığını gösteriyor."
Video klipler, haritalar, işle ilgili bilgiler, oyunlar gibi çok çeşitli çoklu ortam içeriği GALAXY Beam'in genişliği 50 inçe ulaşan yüksek çözünürlüklü canlı projeksiyonunda izlenebilir. Cihaz üzerindeki özel projektör uygulaması ile, birkaç basit adımda içerik seçimi yaparak, projeksiyonu etkinleştirmek mümkün.

Toplantılarda, evde, sınıfta ya da dışarıda
Arkadaş toplantılarınıza farklı bir atmosfer katın; evdeki herhangi bir odayı veya dış mekandaki bir alanı anında ev sinemasına dönüştürün; tam ekranlı video klipleri tek bir dokunuşla tavana veya duvara yansıtın. Ya da, en güzel tatil anlarınızı GALAXY Beam’in 5 megapiksel kamerasıyla yakalayın ve sevdiğiniz fotoğraf karelerini, cihazdan çalacağınız müzik eşliğinde bir slayt gösterisi olarak duvara yansıtın ve ailenizle paylaşın.
GALAXY Beam, sanal içeriği ve eğlenceyi kesintisiz ve anında paylaşan genç kullanıcılar için yeni bir paylaşım yöntemi sunuyor: Bir telefonun çok daha ötesinde, her yerde kullanılan, sokakta basit bir buluşmaya görsel bir boyut ekleyebilen, küçük bir arkadaş toplantısında atmosferi değiştiren, kısacası yaşanan anları kişisel ve anında paylaşılan bir şeye dönüştüren pratik bir sayısal araç.
GALAXY Beam ile bir doğum günü veya yıldönümü partisini canlandırmak için YouTube veya müzik videolarını doğrudan tavana veya kapınıza yansıtarak paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde, öğrenciler bir yatakhanede veya öğrenci evinde videoları veya dersler notlarını paylaşabilir ve ekip çalışmasını etkileşimli bir deneyim haline dönüştürebilirler.
GALAXY Beam etkileşimli ve bol hareketli oyunlar için de ideal: Kullanıcılar, Samsung'un özel sanal oyun mağazası Game Hub üzerinden kendi oyunlarını yükleyebilir veya binden fazla oyun arasından seçim yapabilir, ardından bu oyunları birlikte oynadıkları kişiye veya izleyicilere yansıtarak etkileşimli bir deneyim haline dönüştürebilirler. Ayrıca GALAXY Beam, orta boyutlu işletmelerde çalışanlar için de pratik bir araç durumunda. Bir emlakçı müşterilerine evleri gezdirirken satın alınabilecek mülklerin görüntülerini gösterebilir veya bir mimar iş arkadaşlarına inşaat alanında veya ofiste taslak çalışmalarını ya da tasarımlarını gösterebilir.
Kusursuz bir projektör özelliğinin yanı sıra; GALAXY Beam, stilinden veya taşınabilirliğinden de ödün vermiyor. GALAXY Beam, yalnızca 12,5 mm. inceliğinde ve şık, ergonomik bir tasarıma sahip. Android 2.3 Gingerbread ile çalışan cihazda bulunan güçlü, 1.0 GHz çift çekirdek işlemcisi, geniş bir kullanım alanı ve son derece hızlı bir kullanıcı arayüzü sunuyor. 8GB'lık kullanışlı dahili belleği hiçbir kısıtlama olmadan bol miktarda çoklu ortam içeriğini depolama olanağı sağlarken, 2000 mAh kapasiteli pili, kullanıcıya daha fazla görüntü gücü ve içerik özgürlüğü veriyor.

Samsung, Android GALAXY ailesini Mini 2 modeliyle genişletti
GALAXY mini 2, ikinci çeyrek itibariyle tüm dünyada tüketicilerle buluşacak. Samsung GALAXY mini 2; aktif bir yaşam tarzına sahip, bireyselliğe ve stile önem veren ve performans ile uygun maliyetten ödün vermek istemeyen kullanıcılar için ideal bir seçenek oluşturuyor.
Samsung Electronics BT ve Mobil Haberleşme Bölümü Başkanı JK Shin, "2011 yılında piyasaya sunulan GALAXY mini, dünya genelinde çok büyük bir başarı yakalamıştı. Bugün ise GALAXY mini 2 modelini, daha üstün özellikler ve hizmetlerle sunuyoruz. Hedefimiz hiç değişmedi; herkes için uygun bir seçenek sunan, yeni ve iyileştirilmiş mobil deneyimler oluşturmayı sürdürmek. Samsung'un GALAXY serisinin ayırıcı özelliği ve GALAXY markasına tüm dünyada tüketicilerin gözünde bu kadar büyük bir popülerlik kazandıran da budur."

Daha fazla eğlence için tümleşik ve son moda GALAXY mini 2
GALAXY mini 2; 11,9 milimetre inceliğinde renkli gövdesinde, gerçek bir performans canavarı barındırıyor. 3.27 inç HVGA dokunmatik ekranı bir yandan cihazın üst seviyede taşınabilirliğini sağlarken, diğer yandan yüksek kaliteli çoklu ortam içeriği sunuyor.
Yeni GALAXY mini 2, Web’e rahat bir şekilde göz atma olanağı sunarken en çok kaynak gerektiren uygulamaların taleplerini de kolaylıkla karşılıyor. Ayrıca GALAXY mini 2’nin, geliştirilmiş 1,300 mAh pil kapasitesi ile, daha fazla çoklu ortam içeriğine erişmek ve daha uzun sohbetler yapmak mümkün. 3 GB'lık depolama alanı kullanıcılara video, müzik ve resimlerini kolayca saklama olanağı sağlıyor. GALAXY mini 2 ile, kullanıcılar mobil erişim hizmeti ‘ChatON’ ve ‘Social Hub’ ile bağlantıda kalmanın tadını çıkarıyorlar.

Samsung’un yıldızları Galaxy Note ve Galaxy S2 ile, yüzlerce film bedava

Samsung Electronics,Warner Bros. arşivlerinden yüzlerce içeriği Galaxy Note ve Galaxy S2 kullanıcılarıyla buluşturuyor. Samsung Galaxy Note ya da Galaxy S2 alan herkes; yüzlerce Warner Bros İçeriğini ücretsiz elde ediyor.
Google Play’de yer alan Samsung SMART Sinema uygulaması ile kullanıcılar; yüzlerce film, dizi ve çizgi filmi ile sınırsız eğlenceyi, maksimum taşınabilirlikte deneyimleme fırsatı elde ediyor. Warner Bros’un yanı sıra, National Geographic’in güncel içeriğinin de sunulduğu Galaxy Note ve Galaxy S2, akıllı teknolojiyi zengin içerikle buluşturarak; üst düzey bir çoklu ortam deneyimi sağlıyor. Tüm dünyada satış rekorları kıran Galaxy S2 ve şimdi de beyaz renk seçeneğiyle satışa sunulan, ‘S Pen’ teknolojisiyle dikkat çeken Galaxy Note ile; nerede olursanız olun, istediğinizher an birbirinden keyifli Warner Bros içeriklerini izlemeniz mümkün.

Samsung Galaxy’lerde bahar indirimi
Samsung Electronics’in, Android işletim sistemli GALAXY telefonlarına bahar indirimi geliyor. Minimal tasarımı ve Android işletim sisteminin gücünü bir araya getiren Galaxy Ace 649 TL, Galaxy Gio 499 TL, Galaxy W ise 799 TL indirimli fiyatlarıyla kullanıcıyla buluşacak.
Çok özel fiyatların yanı sıra, Galaxy akıllı telefonları Warner Bros arşivinden yüzlerce film, dizi ve çizgi filmi hediye olarak sunuyor. Kullanıcılar aynı zamanda Samsung Galaxy telefonları ile, zengin National Geographic içeriklerine de erişebiliyor.

Sosyal ve güçlü: Samsung Galaxy Ace
Samsung Galaxy Ace, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi ve 800 MHZ işlemcisiyle, her anınızda size destek olacak en güçlü aksesuarınız haline gelecek. Galaxy Ace, geniş ve dokunmatik 3,5 inç HVGA ekranı sayesinde, zengin çoklu ortam özelliklerini kusursuz görüntü seçenekleriyle birleştirerek, güçlü bir çoklu ortam deneyimi vaat ediyor. E-postalarınız, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınız, rehber bilgileriniz, mesajlarınız gibi size özel bilgileri tek bir platform üzerinden düzenlemeye ve kontrol etmeye olanak tanıyan Social Hub özelliği, bütünleşik ve kusursuz bir mobil deneyimini parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Modern tasarım ve hız bir arada: Samsung Galaxy Gio
Android’in 2.3 Gingerbread işletim sistemine sahip Samsung S5660 Galaxy Gio, 800 MHz işlemcisi ile üst seviyede çoklu işlem ve hızlı Web tarayıcısı ile güçlü bir İnternet deneyimi sunuyor. S5660 Galaxy Gio’nun güçlü donanım özellikleri, Wi-Fi 802.11 b/g/n ve Bluetooth 2.1 bağlantı desteğiyle birleşerek; GSM telefonu kullanıcılarının film yüklerken, İnternet’te gezinirken ya da birçok uygulamayı aynı anda çalıştırırken etkili bir mobil deneyim yaşamasını sağlıyor. Yuvarlatılmış kenarları ve tümleşik görünümüyle en üst düzeyde hareketlilik sağlayan Samsung S5660 Galaxy Gio; 3,2 inç dokunmatik HVGA ekranıyla canlı ve çok net bir görüntü deneyimi sunuyor. Kullanıcılara Social Hub özelliği sunan Samsung S5660 Galaxy Gio’nun SWYPE desteği sayesinde, mesaj yazma hızı en yükseğe çıkıyor. Google’ın Mobil Servisleriyle desteklenen Samsung S5660 Galaxy Gio, birbirinden keyifli ve eğlenceli uygulama seçeneği de sunuyor.

Samsung Galaxy W, zengin içerik hizmeti sunuyor
Samsung Galaxy W, 1,4 GHz işlemcisi ve 3,7 inç TFT ekranı ile zengin ve hızlı bir çoklu ortam deneyimi sunuyor. Mobil cihazını sosyal medya erişimi için kullanmak, müzik dinleme ve oyun oynamak; Samsung Galaxy W ile çok daha keyifli bir hal alıyor. Galaxy W da Social Hub özelliği sunuyor. Android 2.3 Gingerbread işletim sistemine sahip Galaxy W, güçlü bir Android deneyimi yaşatıyor. Samsung Galaxy W’nun Mobil AP özelliği ile kullanıcılar GSM telefonlarını bir Wi-Fi noktası gibi kullanıp, diğer Wi-Fi cihazlarının telefonları üzerinden herhangi bir kabloya gerek kalmadan İnternet’e girmesini sağlayabiliyorlar. 5 Megapiksel güçlü flaş’a sahip kamerası ile 720P HD video çekme imkanına sahip olan Galaxy W, Android Market üzerinden indirilebilecek yüz binlerce uygulama ile GSM telefonlarını her an her yerde daha verimli kullanmak isteyenler için ideal çözüm.