Trend Micro ailesi büyüyor

Japonya merkezli bulut güvenliğinin uzman şirketi Trend Micro, Türkiye ve Akdeniz bölgesindeki ekibini genişletiyor. Trend Micro Akdeniz Bölgesi’nden sorumlu Kurumsal Satış Müdürü olarak Hasan Gültekin göreve getirildi. Son olarak Microsoft Türkiye’de Satış Yöneticisi pozisyonunda bulunan Gültekin, daha önce kariyerinde Intel Türkiye, Hewlett-Packard Türkiye, Oracle gibi teknoloji şirketlerinde görev almıştı.
Trend Micro, Türkiye ve Akdeniz Bölgesi için bir atama daha gerçekleştirdi. Bölgeden sorumlu Güvenlik Danışmanı olarak Burak İnce’nin atandığı açıklandı. Trend Micro’da satış öncesi ve sonrası destek verecek olan İnce, Kasım ayı itibarıyla görevine başladı.
1970 yılında dünyaya gelen Hasan Gültekin, İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirmesinin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nde öğrenimini tamamladı. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Gültekin, sırasıyla Pamukbank, Oracle Türkiye, Oracle İsviçre, Hewlett-Packard Türkiye, Intel Türkiye ve Microsoft Türkiye’de satış ağırlıklı pozisyonlarda görev aldı.
1983 yılında hayata gözlerini açan Burak İnce, Ankara’da Gazi Anadolu Teknik Lisesi’nden sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladı. İş hayatına Prolink şirketinde Sistem Mühendisi olarak başlayan İnce, Trend Micro’da satış öncesi ve sonrası destek sağlayacağı Güvenlik Danışmanı pozisyonuna getirildi.