Ne Alsak?

Sennheiser DW Office alsak
Türkiye’de Sennheiser Communications distribütörü Bircom tarafından sunulan DW Office, işyerlerine özel tasarımı ve kolay kullanımıyla ofis ve çağrı merkezi çalışanlarının hayatını kolaylaştırıyor. DW Office tüm masa telefonları ve İnternet telefonları ile kullanılabiliyor, birinden diğerine tek bir tuşa basarak geçiş yapılabiliyor. Geniş bant teknolojisi sayesinde HD ses sunan DW Office, görüşme kalitesini en üst seviyeye çıkartmak için Sennheiser’ın patentli gürültü filtreleme teknolojisi ActiveGard’ı kullanarak istenmeyen tüm ortam seslerinin karşı tarafa yansımasını engelliyor. Daha doğal bir konuşma için geniş bant ses teknolojisinden yararlanan DW Office, geniş bant konumunda 8 saat, dar bant konumunda ise 12 saat boyunca kesintisiz görüşme olanağı sunuyor ve 100 saatlik bekleme süresine sahip bulunuyor. Kulaklık yüzde 50 şarj seviyesine yalnızca 20 dakikada ulaşırken, yüzde 100 şarj için ise sadece 1 saat yeterli oluyor. DW Office, standart bir ofis binasında 55 metre ve açık havada 180 metreye ulaşan geniş kapsama alanıyla dikkat çekiyor.Logitech kablosuz dokunmatik klavye K400 alsak
Logitech’in yeni kablosuz klavyesi K400, 10 metrelik kullanım mesafesi ve çoklu dokunmatik gezinme özelliği sunan büyük, dahili dokunmatik yüzeyi ile hem televizyonunuza bağladığınız dizüstü bilgisayarınızı hem de yeni nesil akıllı televizyonunuzu koltuğunuzdan kalkmadan kolayca kontrol edebilirsiniz.
Logitech K400 ile Youtube’daki bir videonun sesini açabilir, tatil fotoğraflarınızın yer aldığı slayt gösterisini durdurabilir veya yeni indirdiğiniz filmle ilgili tweet yazabilirsiniz. Üstelik bunların hepsini koltuğunuzdan kalkmadan televizyonunuza 10 metre uzaktan yapabiliyorsunuz. Ayrıca Web'de gezinti yaparken ya da arkadaşlarınıza e-posta gönderirken neredeyse hiç ses çıkarmayan tuşlar sayesinde yazışma keyfini yaşayabilir, parlak yazı karakteri ile az ışıklı ortamda bile tuşları rahatlıkla okuyabilirsiniz. Logitech K400’ü kurmak için, sadece küçük Logitech alıcısını USB girişine takmanız yeterli. Şık ve tümleşik tasarımıyla kullanmadığınız zamanlarda dikey saklama imkanı sunan Logitech K400’ün Logitech Unifying nano alıcısına Unifying uyumlu beş cihaz daha ekleyebilirsiniz.
Logitech K400 Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 99 TL (KDV dahil)

Yeni Jabra Speak 510 alsak
Jabra Speak 510 sesli konferans gereksinimi yoğun olan ve telefon görüşmelerini eller-serbest olarak gerçekleştirmesi gereken profesyoneller için tasarlandı. Jabra Speak 510 hafif ve tümleşik tasarımının yanı sıra, şık taşıma çantası ve 15 saate kadar konuşma olanağı sağlayan şarj edilebilir bataryası ile görüşmeleri en üst düzeyde ayakta tutuyor. Tüm bunların yanında, kristal berraklığında sesi ve çok yönlü mikrofonu sayesinde, tüm katılımcıların net bir şekilde duymasını ve duyulmasını sağlayarak birebir ve küçük grup görüşmeleri için ideal hale geliyor.
Üzerinde bulunan Bluetooth teknolojisi ile Jabra Speak 510, herhangi bir Bluetooth cihaza bağlanarak kullanıcının %100 kablosuz çalışmasını sağlıyor ve mobil/akıllı telefonlar, tablet ve diz üstü bilgisayarlar gibi cihazların sunduğu kolaylık ve rahatlığı daha da ileri götürüyor
Jabra, yeni Jabra Speak 510 hoparlör mikrofonun pazara sürülmesiyle, mobil çalışanların olanaklarını daha da genişletiyor. Üzerinde bulunan Bluetooth® teknolojisi ile Jabra Speak 510, daha fazla esneklik sağlayarak, evde, işte ve yolda artan mobilite gereksinimini karşılıyor.

Bireysel bulut servisi SüperDepo alsak
Turkcell Superonline’ın yeni servisi SüperDepo, bilgisayarlardaki her türlü dosyanın, akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarındaki fotoğraf ve videoların güvenle saklanmasını ve bilgisayarda yedeklenmesini sağlıyor. Kullanıcıların her türlü dosyasını güvenli bir şekilde depolayabilmelerini, sosyal medyada paylaşabilmelerini ve İnternet erişimlerinin olduğu herhangi bir yerden bu dosyalara erişebilmelerini sağlayan SüperDepo’da, Fiber İnternet abonelerinin paketleri ne olursa olsun, depolama sırasında hızları 100 Mbps’ye yükseliyor. Üstelik SüperDepo kullanım sırasındaki İnternet trafiği fiber İnternet kotalarından düşmüyor. En üst güvenlik seviyesinde ve şifreli bir ortamda, Turkcell Superonline veri merkezinde saklanan dosyalara, İnternet erişiminin olduğu herhangi bir yerde, bilgisayar, akıllı telefon ve tablet bilgisayarlara erişilebiliyor. Üstelik SüperDepo aboneleri isterlerse alt kullanıcılar oluşturarak, kendilerine ait bu depolama alanını 2 yakını ile daha paylaşabiliyor ve bu kişiler için depolama kapasitesini paylaştırabiliyor. SüperDepo kullanan bir Fiber İnternet abonesi, örneğin 2 MB büyüklüğünde 50 fotoğrafı ya da 100 MB büyüklüğünde bir videoyu, sadece 1 saniyede depolama alanına yükleyebiliyor.