Mep İletişim bayileri Yalta’da eğlendi


Sektörümüzün önde gelen distribütör firmalarından Mep İletişim, bayilerini Ukrayna’nın en gözde tatil beldesi olan, Karadeniz kıyısındaki Yalta’ya götürdü.
Mep İletişim, distribütörlüğünü yaptığı Sony Ericsson’un R600 modeli ile düzenlediği kampanya sonucunda bayilerine, tarihin bir dönemine imzasını atmış olan Yalta şehrinde dört günlük bir gezi sundu. Gezi esnasında, insanlığın gördüğü en büyük savaş olan 2. Dünya Savaşı’na son noktanın konduğu Libadiye sarayı gezildi. Dünya liderlerinin katıldığı ve insanlığın kaderini değiştiren Yalta Konferansı’nın yapıldığı, daha öncede Rus Çarı ve ailesinin de bir süre ikametgah olarak kullandığı saray günümüzde Ukrayna’nın en çok ziyaret edilen turistik yeri olma özelliğini taşıyor.
Dört günlük gezi esnasında, işlerin yoğunluğu sebebiyle çok fazla beraber olamayan bayiler birbirleriyle bolca sohbet etme imkkanı buldular.
Gezinin son günü yapılan Gala yemeğinde öncelikle Mep İletişim’in 2003 hedefleri ve yeni piyasaya süreceği ürünler ile ilgili bilgi aldılar. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise eğlencenin doruğuna ulaştılar ve geziyi akıllarda kalan güzel anılarla bitirdiler.