Sevgililer Günü hediyeleri Mynet’ten


Mynet.com, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kullanıcılarına birbirinden güzel süprizler sunuyor. 1-14-Şubat tarihleri arasında, Sevgililer Günü hediyesini Mynet Alışveriş’ten seçen bir çift, Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’da Mynet.com tarafından konuk edilecek. Ayrıca, Mynet.com’dan alışveriş yapan 5 kişi, dünyanın en rahat pantalonlarından Dockers“’tan 40 milyon TL değerinde alışveriş çeki kazanacak. 5 kişi de Levi’s“’ten 40 milyon TL değerindeki alışveriş çeki kazanarak, Levi’s“’in çeşitli seçenekleri arasından seçim yapacak. Ayrıca, alışverişini Mynet.com’dan yapan 2 şanslı kişi de Teba’dan L 1030 Estetik Lüks Midi Fırın ve TOE 4.01 Set Üstü Elektrik Ocağı kazanacak. Detaylı bilgi Mynet Alışveriş servisinde.
Sevdikleriniz için binlerce hediye
Mynet Alışveriş Servisi, 20 farklı kategoride sunduğu 150 binden fazla ürün ile farklı hediye seçeneklerini birarada değerlendirmek isteyen tüm sevgililere hitap ediyor. Sevgililer, Mynet.com’dan güvenli bir alışveriş yaparken, birden fazla e-ticaret sitesinde yer alan ürünleri bir arada görebiliyor, fiyat karşılaştırması yapabiliyor, sevdiği kişi için orijinal hediyeler bulabiliyor. GSM telefondan, özel tasarımlı takılara, DVD’den özel çiçek sepetlerine kadar birbirinden değişik hediye imkanı sunan Mynet.com sevgilisi için en uygun hediyeyi arayanlar için alışverişi keyifli hale getiriyor. Hediyenizi seçin, siparişinizi verin, hediyeniz adresinize teslim edilsin.
Mynet Alışveriş’de cazip hediyeler ve indirim haberleri
Mynet.com sayesinde Teba, Teba güvencesiyle Braun, YKM, E-store, Natureworks, E-bebek, Baskuda, Lebriz, Zürefya, Arena, Yeni Çizgi, Weblebi, Sporx, Data Bilgisayar, Çiçek Gönder gibi birçok firmanın ürünlerini, fiyatlarını ve indirimlerini birarada görmek mümkün. Sevgililer, ücretsiz hediye paketlerinden ücretsiz kargo fırsatlarına, yüzde 50’ye varan indirimlerden Sevgililer Günü özel hediyelerine Mynet Alışveriş Servisi’nden ulaşabilecekler. Ayrıca özel olarak hazırlanmış ‘Sevgililer Günü Hediye Merkezi’ bölümününde, seçilmiş avantajlı ürünler ile sevdikleriniz için hediye seçmek daha hızlı ve kolay olacak.