Telsiz ve telefon görüşmelerini kaydedin


Dünyanın ilk Türkçe çok kanallı sayısal ses kayıt sistemi: SYS Telelog. %100 Türk başarısı olan SYS Telelog, 2003’e ihracat atağı ile giriyor. SYS Telelog, üstün özellikleriyle şimdi iş yerlerinin vazgeçilmezi oluyor.
SYS Telelog tüm telsiz ve telefon görüşmelerini kayıt altına alıyor, böylece karşılıklı diyaloglarda yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırıyor. Arşivleme özelliğiyle tüm eski görüşmelerin kayıtlarına ve arama günü, saati gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilme olanağı sağlıyor; kayıtların kaybolması ve silinmesi gibi sorunları yaşatmıyor. İhtiyaca bağlı olarak ilave edilebilen faks mesajlarında kayıp oluşması engelleniyor.
Güvenilir çözüm sunar
SYS Telelog görüşmelerde, alım-satımlardaki dilyaloglarda, özel mülkiyet haklarının ya da insan hayatının tehlikede olabileceği her ortamda ses kayıt gereksinimleri için ideal bir çözüm sunuyor.
Her yerde kullanılabilme özelliği
SYS Telelog çağrı merkezleri, bankalar, aracı kurumlar, sigorta şirketleri, finans kuruluşları, itfaiye, ambulans servisleri, yerel yönetim hizmetleri, şehir hizmetleri (elektrik, su, havagazı kurumları) acil servisler, havaalanları, limanlar, tren işletmeleri, güvenlik birimleri, üst düzey yönetici güvenliği birimlerinde kullanılıyor.
24 saat kesintisiz bağlantı sağlar
SYS Telelog ile telefon hattındaki görüşmeler isteğe bağlı olarak otomatik ya da manuel olarak kayıt ediliyor, ses kayıtları uzaktan dinlenebiliyor. Üstelik SYS Telelog otomatik kayıt başlatma, 24 saat kesintisiz bağlantı, tek cihazda 144 kayıt kapasitesine sahip.