Hangi vitamin nerede bulunur?


Hangi vitamin, hangi sebze ve meyvede bulunur? Vitaminlerin yararları neler? Eksikliği veya fazla alımı nelere yol açar? Cevaplarınız için doğru adres; www.turk.net’in http://sağlik.turk.net/Vitamin_Rehberi sayfası.
Sorular sizden, vitamininiz ve sağlıklı yaşam tavsiyeleri Turk Nokta Net’ten. Günlük vitamin ihtiyacınızı Turk Nokta Net karşılıyor! Turk Nokta Net vitaminlerle ilgili merak ettiğiniz bütün soruları Sağlıklı Yaşam sayfasındaki Vitamin Rehberi’nde cevaplıyor. 11 farklı vitaminin yararları, hangi besinlerde bulunduğu, eksikliğinin veya fazlasının yol açtığı rahatsızlıklar, günlük vitamin ihtiyacımız ve nasıl karşılayacağımız gibi sağlıklı beslenmeyle ilgili konuların bütün detayları bu sayfada. Bu bilgilerin dışında vitaminlerle ilgili özel sorularınızın cevaplarını da yine bu sayfalarda ‘Uzmanına Sor’ bölümünde bulacaksınız.
Vitamin Rehberi’nin yer aldığı http://saglik.turk.net Sağlıklı Yaşam sayfasında;
Sağlık Kılavuzu, Fitness ve sağlık konusunda düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşabileceğiniz Forum bölümlerinin yanı sıra, kendi sağlık kriterlerinize göre hazırlayacağınız özel diyet seçenekleri de sizleri bekliyor.
Sağlık Kılavuzu’nda günlük hayatın yoğun temposu içinde kolayca uygulayabileceğiniz, sağlıklı yaşam için vazgeçilmez ip uçları bulunuyor. Kalorisayar, İdeal Spor Testi, Uyku Testi, Besin İhtiyaçları, Dengeli Beslenme, Nabızmatik, Besin Değerleri, Diyetmatik, Egzersiz Cetveli gibi kişiselleştirerek kullanabileceğiniz pek çok test sizlere bu sayfalarla ulaşıyor.