Bimel ve IBM’den Sanata Destek Kampanyası


Bilişim sektörü firmalarından Bimel Elektronik ve dünyanın bilgisayar devi IBM sanata destek için ilginç bir kampanya başlattı.
Bilgisayar alırken 40 Dolar kazanmak istiyorsanız tek yapacağınız şey, İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde bir temsil seyretmek.
“Sanata Destek” kampanyasıda, İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde gösterilen temsiller sonunda biletlerini getiren sanatseverlere IBM dizüstü bilgisayarlarda 40 Dolar ek indirim sağlıyor.
Konuyla ilişkin olarak Bimel Elektronik Genel Müdürü Ender Kefoğlu: “Sanata destek için başlattığımız uygulama ile İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde gösterilen temsilleri izleyen sanatseverlerin, temsil sonrasında biletlerini atmamalarını tavsiye ediyoruz. İzleyiciler bu biletler ile IBM dizüstü bilgisayarlarda halen uygulanan kampanya fiyatlarına ilave olarak 40 Dolar daha “sanat indirimi” alıyorlar. İzleyicilerin satınalmak istedikleri her IBM Thinkpad bilgisayarı için kullanılmış ya da kullanılmamış bir bilet getirmeleri yeterli. Bileti olmayanlar ise, sadece kampanya fiyatlarından istifade edebiliyor.” dedi.
Kampanya çerçevesinde satışı yapılan IBM bilgisayarlar ve “sanat indirimli” fiyatları şöyle: IBM Thinkpad R32-A ($1486 yerine $1446), ThinkPad R32 ($1437 yerine $1397) ve IBM Thinkpad R31 ($979 yerine $939). Modeller ve özelliklerine ilişkin ayrıntılı bilgi için www.idobale.com ya da www.bimel.com.tr/bak/sanat adreslerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlı.