Yeni logo çağdaş, dinamik ve teknolojik


17 yıldır kurumsal iletişim alanında faaliyet gösteren İltek İletişim ve Tanıtım, 2003 yılına girerken yenilenen görsel kimliği ile kaliteli hizmet anlayışını devam ettiriyor.
Eski logonun kimliği ile sağlanan bilgi birikimi ve deneyimlerden hareket ederek 8 aylık bir çalışma sonunda yenilenen İltek logosu tasarımıyla çağdaş, dinamik, teknolojik, hızlı değişen iletişim dünyasını yakından izleyen ve sürekli yenilenen bir yapıda olan İltek’i anlatmaktadır.
Bir “Kurumsal İletişim Şirketi” olan İltek, şirketlerin marka imajına katkıda bulunmak, pozitif ve kalıcı biçimde algılanmasını sağlayacak iletişim araçlarını yaratarak, bu konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. İltek’deki temel anlayış “Amaca yönelik etkili ve yaratıcı iletişim çözümleri” yaratmak üzerine kuruludur.

Eski Logo

Yeni Logo
Bu doğrultuda müşterilerine Web tasarımından elektronik sunuma, film yapımından görsel iletişim organizasyonlarına, etkinlik yönetiminden kiralama hizmetlerine ve danışmanlığa kadar geniş bir alanda kapsamlı hizmet vermektedir.