Sayısal teknolojiler Kodak ile hizmetinizde


Kodak, Kodak Express’leri 2003 yılına hazırlıyor. 3 büyük ilde düzenlenen toplantılarda 450 Kodak Express yöneticisi bir araya geldi. Toplantılarda 2003’e yönelik stratejilerin yanı sıra teknolojik gelişmeler ve yeni Kodak ürünleri hakkında bilgi verildi.
Kodak Türkiye, İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlediği toplantılarla, 450 Kodak Express yönetcisini bir araya getirdi. Düzenlenen toplantılarda Genel Müdür Emre Sayın, Kodak’ın vizyon ve stratejileri hakkında bayileri bilgilendirdi. Sayın, sayısal çağa geçiş ve Kodak Express’lerin buna hazır olması için yapılması gerekenler gibi konuları ağırlıklı olarak irdeledi.
Perakendecilik semineri Aralık ayında İstanbul, İzmir ve Ankara’da düzenlenen toplantılarda bayiler, ekipman ve sayısal teknolojilerdeki gelişmeler hakkında bilgilendirildi. Toplantılar içinde yer alan önemli etkinliklerden biri, profesyonel bir şirketin sahibi ve uzman eğitimcisi Hakan Zihnioğlu tarafından verilen Perakendecilik semineriydi. Toplantı sonrasında görüşlerini dile getiren Kodak Express yöneticileri, Perakendecilik seminerinde hayati öneme sahip birçok ipucu öğrendiklerini
ve bu tip seminerlerden çok yararlandıklarını, seminerin Kodak’ın kendilerine verdiği önemi ortaya koyduğunu söylediler.
Kodak Express’ler için düzenlenen toplantıların sonunda ise sanatçıların şarkılarıyla renklenen gala geceleri düzenlendi.

Suya ve darbeye dayanıklı Kodak

Kodak’ın Ultra Sport fotoğraf makinesi tek kullanımlık, çok pratik bir ürün. Çek-at olarak tanımlanan bir kullanımlık makineler arasında en beceriklilerden biri olan Ultra Sport, su altında bile fotoğraf çekebiliyor.
Kodak tarafından piyasaya sunulan Ultra Sport çek-at fotoğraf makinesi su altında, yağmurda ve karda fotoğraf çekebilen bir çek-at fotoğraf makinesi. Tek kullanımlık olan Ultra Sport ile sadece denizin derinliklerini değil, lapa lapa yağan kar altında yaşanan keyifli anları da görüntülemek mümkün.
Ultra Sport kartopu savaşlarına bile dayanacak kadar sağlam ve su geçirmez plastik bir gövdeye sahip. Bu özellik kameranıza gelebilecek zararı düşünmeden kar üstünde özgürce çekmenizi sağlıyor. Keskin resimler alabilmek için yüksek kaliteli lensle donatılan ürün, şık tasarımı ve cıvıl cıvıl renkleriyle de göz alıyor.