Nokia 3510i ritminize göre dans ediyor

Renkli ekranı ve kişileştirilebilir özellikleri ile Nokia 3510i Türkiye pazarında satışa sunuldu.

NOKIA’nın, yüksek çözünürlüklü renkli ekran ve Java teknolojisine sahip yeni ürünü Nokia 3510i Türkiye pazarına sunuldu. Nokia, yüksek çözünürlüklü renkli ekran, çoğul ortam mesaj (MMS) alıp gönderebilme, oyun vb. çeşitli uygulamalar yükleme imkanı sunan Java teknolojisi, çok sesli (polyphonic) zil tonları, Akıllı İçerik Yükleme Birimi (Smart Content Download) ve fonksiyonel aksesuar kapakları gibi özellikleri ile “Expression” kategorisinin son ürünü olan Nokia 3510i’yi Türk tüketicisiyle buluşturdu.
Tüketici pazarına yüksek kalitede renkli ekran özelliğini getiren, çoğul ortam mesaj, Java teknolojisi ve içerik ön izleme olanağı gibi özelliklere sahip bir telefonu tercih eden kullanıcılar için Nokia 3510i, uygun bir ürün. Ayrıca, kullanıcılar, fonksiyonel aksesuar kapakları sayesinde telefonlarını kişiselleştirebilme imkanına sahipler.WAP tarayıcısı ve 4096 renk seçeneğiyle desteklenen renkli ekranı ile Nokia 3510i, çoğul ortam mesajları ve oyunlarını daha da eğlenceli hale getiriyor. Çoğul ortam mesajlaşma özelliği sayesinde Nokia 3510i; metinli, görüntülü ve sesli mesaj gönderme ve alma özelliklerine sahip bir GSM telefon. Akıllı İçerik Yükleme Birimi’nde bulunan ön izleme yöntemi sayesinde kullanıcılar logo, zil sesi ya da duvar kağıdı yüklemeden önce inceleme imkanına sahip oluyor. Nokia 3510i’nin fonksiyonel aksesuar kapaklarında telefonun zil sesinin ritmine göre ışık yayma özelliği bulunuyor. Club Nokia’nın renkli içerik
yükleme hizmetleri sayesinde Nokia 3510i kullanıcıları WAP yoluyla Java oyunları, çok sesli (polyphonic) zil tonları ve operatör logolarını telefonlarına yükleyebiliyorlar.

Nokia 3510i’nin özellikleri
. Saatli ekran koruyucular
. Titreşim
. Özel günleri hatırlatma özelliği bulunan takvim
. Önceden yüklenmiş olan Java oyunları
. 4 farklı Xpress-on kapak
. Fonksiyonel aksesuar kapakları
. Ses komutları ile sesle arama özelliği
. 500 isme kadar hafızaya sahip telefon defteri
. Zaman ayarlı profiller
. Yüksek çözünürlüklü renkli ekran (4096 renk seçeneği, 96x65 çözünürlük)
. GPRS ve CSD üzerinden WAP 1.2.1
. GSM 900/1800 MHz çift bant
. Çoğul ortam mesaj özelliği
. 4 saat 30 dakikaya kadar konuşma ve 13 güne kadar bekleme süresi
. 106 gr ağırlık